Women'Secret

Ár:   5390 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Women'Secret üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gina19, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. január 15.

Lelőhely:   Women'Secret üzletek

Gyümölcsös illat trópusi gyümölcsös, gyöngyvirágos és kókuszos illatjegyekkel.

lillad2000

2021. augusztus 3.

ahogy írta az előző is, én sem bírtam kiverni a fejemből ezt az illatot, így muszáj volt megvennem. számomra nem annyira tartós az illata, így levonok egy csillagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 3.

Hasmoininfa

2021. március 22.

Imadom, fel evig kisertett ez a parfum mielott megvettem. Megszagoltam, aztan mondom felesleges nekem meg egy parfum, de egyszeruen nem tudtam kiverni a fejembol, aztan mikor learaztak dm-ben meg is rendeltem egybol. Mivel 40 ml csupan, alkalmi illatkent hasznalom csak, hogy minel tovabb tartson :D tartossagra is megkapja az 5 csillagot

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 22.

ildicream

2019. november 12.

Nagyon finom, visszafogott, kellemes, nőies illata van. Igazi finom, hétköznapi illat, ami éppencsak lebeg az ember körül. Nem tolakodó, nem mű íllat. De sajnos nagyon halovány, nem tartós. 1-2 óra alatt elillan. Keresem tovább az én kókuszos parfümömet... Talán nagyon leakciózva megveszem egyszer, de akkor tuti többször kell majd fújni egy nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 12.

melike_0817

2019. november 7.

Nagyon kellemes, szolid de mégis nőcis illat! Tetszik, hogy nem tömény édes kókusz illata van, de azért kiérezni belőle azt is, egy lágy kis virágos csavarral együtt. Tiszta, tényleg visszafogott illat rajtam. Leszáradás után pont annyira érezni, amennyire egy tusfürdő illatát zuhanyozás után. Nincs panasz a páromtól sem, hogy miért nem az én bőröm illatát érzi az éppen felfújt mű illat helyett (mint sok más parfümnél), ez annyira jól idomul a bőrömhöz, pont annyira érezni, amennyire kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 7.

Antioxidánsok: BHT