Women'Secret

Ár:   5390 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Women'Secret üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gina19, Módosítva: 2019. augusztus 12.

Lelőhely:   Women'Secret üzletek

Gyümölcsös illat trópusi gyümölcsös, gyöngyvirágos és kókuszos illatjegyekkel.

ildicream

2019. november 12.

Nagyon finom, visszafogott, kellemes, nőies illata van. Igazi finom, hétköznapi illat, ami éppencsak lebeg az ember körül. Nem tolakodó, nem mű íllat. De sajnos nagyon halovány, nem tartós. 1-2 óra alatt elillan. Keresem tovább az én kókuszos parfümömet... Talán nagyon leakciózva megveszem egyszer, de akkor tuti többször kell majd fújni egy nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 12.

melike_0817

2019. november 7.

Nagyon kellemes, szolid de mégis nőcis illat! Tetszik, hogy nem tömény édes kókusz illata van, de azért kiérezni belőle azt is, egy lágy kis virágos csavarral együtt. Tiszta, tényleg visszafogott illat rajtam. Leszáradás után pont annyira érezni, amennyire egy tusfürdő illatát zuhanyozás után. Nincs panasz a páromtól sem, hogy miért nem az én bőröm illatát érzi az éppen felfújt mű illat helyett (mint sok más parfümnél), ez annyira jól idomul a bőrömhöz, pont annyira érezni, amennyire kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 7.