X-Epil

Ár:   5448 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 5990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: hidewatch, az összetevőket feltöltötte: fanniborus94, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Vedd meg online: Alveolashop.com, 5990 Ft

Ez az ergonómikusan formatervezett gyantázókészülék kis helyet foglal, így ideálisan alkalmazható utazáskor is. A gyantapatront használatkor a gyanta melegítő készülékből nem kell kivenni, így az védi a kezet a forró patrontól, illetve a patronban lévő gyantát hosszan melegen tartja.

Az egyik legnépszerűbb gyantázó szett, melyben megtalálható minden ami a gyantázáshoz szükséges:
- gyantamelegítő készülék
- normál gyantapatron, széles fejjel - 100 ml
- lehúzótextília 10 db
- gyantázás utáni lemosóolaj
- oktató kézikönyv

Ár: 5990 Ft , Eladó: Alveolashop.com
Ár: 5448 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Bettu

2019. június 12.

Erős, sötét szőr nő a lábamon. Nagyon utálom, hogy már borotválás utáni napon bök és már szinte látszik is.. Epilátort próbáltam már, de nagyon nem jött be. Erről a gyantaszettről mindenhol csak jót olvastam, de valahogy sejtettem, hogy elsőre nem boldogulok majd vele. :D barátom mellkasa volt a próbaterület, de szinte semmit nem szedett ki, pedig mindent a leírás alapján csináltunk. Ő járt is régebben kozmetikushoz, és Ő sem értette mit ronthattunk el. Mikor már nagyon piros volt szegénykém és nem volt már rajt egy ép felület sem, kipróbáltuk a lábamon is, de csak pár szálat szedett ki. Talán növeszteni kell még kicsit.:D Rossz nem lehet, ha ennyi embernek bevált, kísérletezek majd még, addig nem pontozom le.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 12.

Ad-Namah

2019. június 11.

Vegyes érzelmeim vannak róla, egyrészt kevésbé fáj mint az epilalas, másrészt a gyanta amit adnak hozzá nekem elég erős, és sokszor véraláfutásos lesz utána a bőröm, főleg azokon a részeken ahonnan nehezebb lehúzni. Lehúzó csíkot lehet olcsóbban is venni száz forintos boltban, a tisztító olaj elég kevés és mindenhová folyik belőle. Ha elkezdem tisztítani a lábam akkor az üveg is olyan lesz, a készülék és minden, ez az adagoló egyáltalán nem praktikus. Bármire teszem az olajat, előbb beleragad a bőrön maradt gyantába, utána elszakad, és a végén tele leszek papír darabokkal mindennek a tetejébe. / A hozzá adott gyanta egy réteg bort is lehúzott érzékenyebb helyeken, és nagyon vigyázni kell vele. Tavaly nyár óta nem nagyon vettem elő, inkább borotvát használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

rhaenys

2019. április 23.

Meg vagyok vele elégedve, jó kis gép, a gyanta is nekem sokáig elég. Gyors, egyszerű a használata, évek óta megvan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

Azurill

2019. április 21.

10 éve használjuk ezt a gyantaszettet. Még mindig hibátlanul működik. Talán annyi baj van vele, hogy könnyű felborítani.
Patront és lehúzócsíkot én az Ázsia centerben szoktam venni, ott sokféle van mindenféle fejméretben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

DoraDe

2019. február 20.

Hát ez szuperjó cucc! :D Most próbáltam elsőre, de kb negyed óra alatt megvoltam a 2 lábammal, gyors, egyszerű, nekem nem is fájt, szépen leszedett mindent, nem is kell ennél több. Nagyon praktikus a melegítő, pont jó a hőfok, imádom. Asszem soha többé nem borotválom a lábamat :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

edinalencses

2019. január 5.

Az első gyantázókészülékem: remek és megbízható, már majdnem egy éve meg van és nem cserélném le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

suvizsofi

2018. augusztus 7.

Hogy én ettől mennyire féltem...
Világ életemben borotváltam, de már nagyon utáltam, viszont sosem gyantáztam vagy gyantáztattam még, de egyértelmű volt, hogy ez a legpraktikusabb. Az itteni vélemények alapján megvettem a gyantázószettet és kb. 2 hétig néztünk egymással farkasszemet a fürdőszobában. Kár volt parázni, minden úgy működött, ahogy a nagykönyvben, illetve, a használati utasításban le van írva. 25 perc melegítés, hintőpor és mehet. Gyors és hatékony, a fájdalom is tolerálható. Nem lett tökéletes, de ez az én kedző bénázásom miatt van, legközelebb már az lesz. Már csak egy jó bőrnyugtató krém hiányzott, a Yamuna termékét fogom kipróbálni.
Tényleg érdemes megvenni, teljesen megéri az árát, a 2 lábamra a 100 ml-es patron 1/5-ét használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Hogy én ettől mennyire féltem...

TimyeK

2018. július 28.

Az itteni vélemények alapján szerettem volna megvenni. Kerestem több drogériában, de mindenhol vagy kifogyott vagy nem árulták. Végül a Media Marktban leltem rá tök véletlenül 3800 Forintos verhetetlenm akciós áron. Kicsit féltem tőle, de az első használattal a félelem elillant. Semmit sem kentem össze, nem égettem meg magam és a bőrömet sem téptem le. Helyette szépen, maradéktalanul levitte a szőrt, és pihe-puha lett a bőröm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

Andi888

2018. július 9.

Sikerült megoldanom a problémát. Aki most készül megvenni, annak javaslom, hogy használat közben NE húzza ki, mert nem lesz folyós a gyanta és a bőrt fogja kitépni a szőr helyett. Első alkalommal felmelegítés után kihúztam és rájöttem, hogy sokkal hatékonyabb, ha bedugva használom. A 4 pont több dolog miatt jár: a benne található szőrtelenítés utáni gyantalemosó gél olyan szinten nem ér semmit, hogy a kuka kategória. Fél óra alatt sikálom le magamról vele a kis gyanta darabokat. Elővettem az étolajat azzal kettő perc volt. Ezt a gyártó lecserélhetné. Nyáron nem javaslom a gyantázást, mert a melegben többet kell hintőporozni, jobban izzadsz,én jövőhéten beruházok egy epilátorra, ezt pedig elrakom, hogy őszől használjam. Aki még nem rutinos az figyeljen rá, hogy ne follyon szét a gyanta a patronból. Egy kis állványt-tartót még adhattak volna hozzá, mert folyamatosan azon voltam, hogy ne dőljön el a parton és a zsinór ne akadjon bele a gyantás lábamba. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de a lábam hátsó részét csak kínkeserves pózokban sikerült nem tökéletesen leszedni, szóval én ezt télleg ilyen B tervnek rakom el, illetve még fogok gyakorolni. A csíkok nagyon jók, aki fél a fájdalomtól, annak üzenem, hogy a harmadik lehúzásnál már nem fogja érezni a fájdalmat. A gyanta maga tökéletes minőségű, a készülék is jó,de lehetne valami kevésbé csúszós borítást adni neki, mert kétszer ejtettem le nagy ügyesen. A vezeték lehetne hosszabb. Nekem nagyon macerás az utána való takarítás, a patront is át kell törölgetni, magadat is, ha lecsurgott azt is, én valószínű átállok több részt epilátorra vagy sokat gyakorlok még. A szőrbenövés nálam nem volt probléma, de én hetente radírozom a bőröm,ezt javaslom is mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

kincsq

2018. május 17.

Amikor meguntam a borotválkozást, gondoltam veszek egy ilyen szettet. Nagyon nem bántam meg, nagyon könnyű a használata, szuperul működik évek múltán is.:) csak a patront kell bele venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 17.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.