X-Epil

Ár:   5448 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 5448 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: hidewatch, az összetevőket feltöltötte: fanniborus94, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 5448 Ft

Ez az ergonómikusan formatervezett gyantázókészülék kis helyet foglal, így ideálisan alkalmazható utazáskor is. A gyantapatront használatkor a gyanta melegítő készülékből nem kell kivenni, így az védi a kezet a forró patrontól, illetve a patronban lévő gyantát hosszan melegen tartja.

Az egyik legnépszerűbb gyantázó szett, melyben megtalálható minden ami a gyantázáshoz szükséges:
- gyantamelegítő készülék
- normál gyantapatron, széles fejjel - 100 ml
- lehúzótextília 10 db
- gyantázás utáni lemosóolaj
- oktató kézikönyv

Ár: 5990 Ft , Eladó: Alveolashop.com
Ár: 5448 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

eszti0607

2020. július 21.

Évek óta megvan és és rendszeres használat mellett sem ment tönkre. Egyedül a kábele néhány pozícióban nem érzékeli az áramot, de még így is tökéletesen működik. A hatása számomra hosszantartó, egy-másfél hét múlva kezd visszanőni a szőr. Én azért, ha teli gyantapatront rakok bele egy órát hagyom melegedni. Sajnos a hónaljamon és a bikinivonalamon, nem tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 21.

superultra

2020. június 19.

Hónaljon egyáltalán nem működik, csak a bőrt viszi le. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 19.

Hónaljon egyáltalán nem működik, csak a bőrt viszi le. :(

Calanques

2019. november 17.

Kb két hónapja vettem meg és háromhetente használom, viszonylag világos, de sűrű és gyorsan nő a szőröm, a karomon is van. Tartottam tőle, hogy nehéz lesz boldogulni vele, mert eddig epiláltam. A hónaljamon nem mertem még kipróbálni, de a nagy felületeken kiválóan működik, epilátorhoz képest szupergyors, élvezet használni és kb 6-7 nap múlva látszik újra a szőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

Bettu

2019. június 12.

Erős, sötét szőr nő a lábamon. Nagyon utálom, hogy már borotválás utáni napon bök és már szinte látszik is.. Epilátort próbáltam már, de nagyon nem jött be. Erről a gyantaszettről mindenhol csak jót olvastam, de valahogy sejtettem, hogy elsőre nem boldogulok majd vele. :D barátom mellkasa volt a próbaterület, de szinte semmit nem szedett ki, pedig mindent a leírás alapján csináltunk. Ő járt is régebben kozmetikushoz, és Ő sem értette mit ronthattunk el. Mikor már nagyon piros volt szegénykém és nem volt már rajt egy ép felület sem, kipróbáltuk a lábamon is, de csak pár szálat szedett ki. Talán növeszteni kell még kicsit.:D Rossz nem lehet, ha ennyi embernek bevált, kísérletezek majd még, addig nem pontozom le.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Ad-Namah

2019. június 11.

Vegyes érzelmeim vannak róla, egyrészt kevésbé fáj mint az epilalas, másrészt a gyanta amit adnak hozzá nekem elég erős, és sokszor véraláfutásos lesz utána a bőröm, főleg azokon a részeken ahonnan nehezebb lehúzni. Lehúzó csíkot lehet olcsóbban is venni száz forintos boltban, a tisztító olaj elég kevés és mindenhová folyik belőle. Ha elkezdem tisztítani a lábam akkor az üveg is olyan lesz, a készülék és minden, ez az adagoló egyáltalán nem praktikus. Bármire teszem az olajat, előbb beleragad a bőrön maradt gyantába, utána elszakad, és a végén tele leszek papír darabokkal mindennek a tetejébe. / A hozzá adott gyanta egy réteg bort is lehúzott érzékenyebb helyeken, és nagyon vigyázni kell vele. Tavaly nyár óta nem nagyon vettem elő, inkább borotvát használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

rhaenys

2019. április 23.

Meg vagyok vele elégedve, jó kis gép, a gyanta is nekem sokáig elég. Gyors, egyszerű a használata, évek óta megvan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

Azurill

2019. április 21.

10 éve használjuk ezt a gyantaszettet. Még mindig hibátlanul működik. Talán annyi baj van vele, hogy könnyű felborítani.
Patront és lehúzócsíkot én az Ázsia centerben szoktam venni, ott sokféle van mindenféle fejméretben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

DoraDe

2019. február 20.

Hát ez szuperjó cucc! :D Most próbáltam elsőre, de kb negyed óra alatt megvoltam a 2 lábammal, gyors, egyszerű, nekem nem is fájt, szépen leszedett mindent, nem is kell ennél több. Nagyon praktikus a melegítő, pont jó a hőfok, imádom. Asszem soha többé nem borotválom a lábamat :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

edinalencses

2019. január 5.

Az első gyantázókészülékem: remek és megbízható, már majdnem egy éve meg van és nem cserélném le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

suvizsofi

2018. augusztus 7.

Hogy én ettől mennyire féltem...
Világ életemben borotváltam, de már nagyon utáltam, viszont sosem gyantáztam vagy gyantáztattam még, de egyértelmű volt, hogy ez a legpraktikusabb. Az itteni vélemények alapján megvettem a gyantázószettet és kb. 2 hétig néztünk egymással farkasszemet a fürdőszobában. Kár volt parázni, minden úgy működött, ahogy a nagykönyvben, illetve, a használati utasításban le van írva. 25 perc melegítés, hintőpor és mehet. Gyors és hatékony, a fájdalom is tolerálható. Nem lett tökéletes, de ez az én kedző bénázásom miatt van, legközelebb már az lesz. Már csak egy jó bőrnyugtató krém hiányzott, a Yamuna termékét fogom kipróbálni.
Tényleg érdemes megvenni, teljesen megéri az árát, a 2 lábamra a 100 ml-es patron 1/5-ét használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Hogy én ettől mennyire féltem...

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.