X-Epil

Ár:   727 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   12 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 949 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Kiszerelés:   12 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Alveolashop.com, 949 Ft

Gyors és könnyű gyantázást tesz lehetővé a test bármely részén. Különösen alkalmas az érzékeny bőrfelületek gyantázására.

Ár: 727 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 949 Ft , Eladó: Alveolashop.com
maspit

2019. szeptember 29.

Csak azután olvastam el itt a véleményeket, miután megvettem a terméket, így egy kicsit kételkedve álltam neki a használatnak.
Az elején meg kellett ismerkednünk egymással, néha már-már az az érzésem volt, hogy hirtelen csak még több szőr nőtt a karomra, miután lehúztam a csíkot. Szóval a karomra, gyengébb szőrszálakhoz nem igazán vált be... Erősebb szőrszálakat azonban jól meg tudta ragadni, és egy csíkot 2-3x is le tudtam húzni, csak jó erősen meg kellett dörzsölni előtte a csíkot, hogy felmelegedjen. A hozzá adott törlőkendő pedig jól leszedte a maradék gyantát a bőrömről.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

simonkati82

2019. szeptember 7.

Gyakorlatilag semmit nem ér, tépkedhetném ragasztó szalaggal is, szerintem akkor is többet érnék el... Nem újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Niki0215

2019. szeptember 7.

Semmire sem jó csak max. arra hogy a bőrödön maradjon nagy mennyiségű gyanta, szőrrel együtt.....Förtelmes, teljes pénzkidobás. Lehúzás után a bőrön marad a gyanta, szőrszálat egyáltalán nem húzott ki, egyáltalán nem jó semmire...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

madaras

2019. július 1.

Na ez az a termék,amit SOHA NEM szabad megvenni!!!! A nagy nullával egyenlő,teljes pénzkidobás! Ha lehetne mínuszt adnék! SOHA NE VEGYETEK ILYET!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 1.

Meoi

2019. május 24.

A bőrt leviszi a szőrt otthagyja. Nagyon nem vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

A bőrt leviszi a szőrt otthagyja. Nagyon nem vált be.

egeresi47

2019. május 12.

Hát ez szörnyű.
A glamour napokon vettem, egyszerre 3 dobozt is, de végül egyáltalán nem vált be. Vékony, többször nem ragad, elsőre is alig ragad. A lábamon próbálkoztam az amúgy is évek óta epilált/gyantázott vékony szőreimet, alig szedi le. Még 1 doboz maradt, az elhasználom, egy másik lábon, de legközelebb nem veszek. :(
:( :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 12.

Hát ez szörnyű.
:( :(

Vattacukor1990

2018. december 11.

Első hideggyanta csík, amivel próbálkoztam...sokáig...nem sok sikerrel. A lábamra és a karomra használtam.
Ami rögtön feltűnt, hogy sajnos jócskán hagy maga után szőrszálakat. Gyorsan fogy, mert egy csík nekem legfeljebb kétszer volt felhasználható, azután már nem ragadt. Ha azt akartam, hogy a teljes lábamra+karomra elég legyen, akkor kellett volna vagy öt dobozzal, így hát nem túl gazdaságos.
Türelemjáték vele a gyantázás. Én kitartóan próbáltam minél többször felhasználni egy csíkot, aminek az lett az eredménye, hogy ha szőrt nem is sokat szedett ki, de a bőröm felső rétegét letépte. Te jó ég, mennyit szerencsétlenkedtem vele anno. Volt, hogy egyszerre öt csík volt a lábszáramon és melegítgettem őket, hátha másodjára is megragadnak valamennyire és esetleg némi szőrt is eltávolítanak.
Rengeteget szégyenkeztem, amikor napokig piros foltos, gyantától megtépett karral kellett utcára lépnem, szinte vonzotta a tekinteteket.
Sokszor újravettem mindezek ellenére is, hátha beletanulok a használatába, de rájöttem, nem csak bennem van a hiba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Banszky

2018. augusztus 18.

Nem sok szőrt szedett le a lábamról pedig elég hosszúak voltak a szálak,hogy beleragadjon. Adtam neki többször esélyt,azt hittem én bénázom de nem...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Ritcyke

2018. augusztus 6.

Nem igazán ragadnak bele a szőrszálak, de a bőrre nagyon oda tud ragadni :) (Hipoallergént használtam) Nem a legjobb termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

exhocmomento

2018. augusztus 6.

Most ki fogok lógni a sorból, mert nekem hibátlanul működik. Egy gyantacsíkot kétszer (vagy max. háromszor) is le tudok úgy húzni a karomon, hogy még mindig szed ki szőrt. Nekem a bőrt sem tépi. A hozzácsomagolt tisztítókendő jól letisztogatja a gyantamaradványokat. Sokkal jobban bevált, mint egy magasabb árú hideg gyanta kollégája. Szóval én semmi rosszat nem tudok róla mondani. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Illatanyagok: Glyceryl Rosinate, Parfum / Fragrance, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850

Színezék. Piros.