X-Epil

Ár:   727 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   12 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 727 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Kiszerelés:   12 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 727 Ft

Gyors és könnyű gyantázást tesz lehetővé a test bármely részén. Különösen alkalmas az érzékeny bőrfelületek gyantázására.

Ár: 727 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 949 Ft , Eladó: Alveolashop.com
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, PayPal, Szállítás:futárszolgálat

bkriszti329

2021. július 6.

Nekem viszonylag jol mukodott, de nem szedte le maradektalanul a szalakat.. Inkabb a hagyomanyos gyantazast valasztanam..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 6.

adriennemeszaros

2021. június 15.

Ha van pénzkidobás...ez az...semmit nem csinál, a szőrszálak meg sem mozdultak rólam, csak a bőröm tépte le, arról nem beszélve, hogy utána olyan irritációt tapasztaltam, mint még soha...Határozottan SOHA nem újravevős!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

hadri

2021. április 4.

Se ezt, se az arcra való változatot nem szerettem. Mint ahogy már előttem is írták: alig szed ki néhány szőrt, a gyanta nagy része a bőrön marad a szőrrel együtt. Én sem tudom ajánlani, nekem az Isana saját márkás testre való gyantacsíkjai sokkal jobban beváltak és az a termék ennél sokkal olcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 4.

Vivus94

2020. augusztus 11.

Évek óta használom, eddig sose néztem véleményeket róla... Őszintén, tudom, hogy van arcra való is, de nekem ez olyan jól bevált, hogy feleslegesnek tartom lecserélni... kizárólag a bajszomra használok gyantát, számomra nagyon zavaró a szőr a szám feletti területen, de nekem totálisan bejött ez a termék ennek kezelésében. Levágok belőle egy kb 1-1,5 cm vastagságú csíkot, a tenyeremben jó alaposan felmelegítem. A gyantázandó területet hintőporozom, mehet a gyanta, gyorsan lehúzom és volt bajusz-nincs bajusz. A kendő szépen leszedi a megmaradt gyantát (de szinte bármilyen olaj jó erre).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

maspit

2019. szeptember 29.

Csak azután olvastam el itt a véleményeket, miután megvettem a terméket, így egy kicsit kételkedve álltam neki a használatnak.
Az elején meg kellett ismerkednünk egymással, néha már-már az az érzésem volt, hogy hirtelen csak még több szőr nőtt a karomra, miután lehúztam a csíkot. Szóval a karomra, gyengébb szőrszálakhoz nem igazán vált be... Erősebb szőrszálakat azonban jól meg tudta ragadni, és egy csíkot 2-3x is le tudtam húzni, csak jó erősen meg kellett dörzsölni előtte a csíkot, hogy felmelegedjen. A hozzá adott törlőkendő pedig jól leszedte a maradék gyantát a bőrömről.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

simonkati82

2019. szeptember 7.

Gyakorlatilag semmit nem ér, tépkedhetném ragasztó szalaggal is, szerintem akkor is többet érnék el... Nem újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Niki0215

2019. szeptember 7.

Semmire sem jó csak max. arra hogy a bőrödön maradjon nagy mennyiségű gyanta, szőrrel együtt.....Förtelmes, teljes pénzkidobás. Lehúzás után a bőrön marad a gyanta, szőrszálat egyáltalán nem húzott ki, egyáltalán nem jó semmire...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

madaras

2019. július 1.

Na ez az a termék,amit SOHA NEM szabad megvenni!!!! A nagy nullával egyenlő,teljes pénzkidobás! Ha lehetne mínuszt adnék! SOHA NE VEGYETEK ILYET!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 1.

Meoi

2019. május 24.

A bőrt leviszi a szőrt otthagyja. Nagyon nem vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

A bőrt leviszi a szőrt otthagyja. Nagyon nem vált be.

egeresi47

2019. május 12.

Hát ez szörnyű.
A glamour napokon vettem, egyszerre 3 dobozt is, de végül egyáltalán nem vált be. Vékony, többször nem ragad, elsőre is alig ragad. A lábamon próbálkoztam az amúgy is évek óta epilált/gyantázott vékony szőreimet, alig szedi le. Még 1 doboz maradt, az elhasználom, egy másik lábon, de legközelebb nem veszek. :(
:( :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

Hát ez szörnyű.
:( :(

Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Illatanyagok: Glyceryl Rosinate, Parfum/Fragrance, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850

Színezék. Piros.