X-Epil

Ár:   908 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 908 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dio14, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 908 Ft

Az X-Epil görgőfejjel ellátott patronos cukorgyanta szett egyszerűen használható, alkalmazásához nincs szükség olyan gyakorlatra, mint a professzionális gyantázáshoz, hiszen a bőrön maradt cukorgyanta langyos vízzel könnyedén eltávolítható. Ez a gyanta típus különösen ajánlott érzékeny bőrűeknek, mivel hipoallergén. Melegvízbe állítva vagy mikrohullámú sütőben melegíthető és a maradék gyanta újból használható.

Ár: 908 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 1299 Ft , Eladó: Alveolashop.com
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, PayPal, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

NyBetti

2020. május 25.

Nem tépi ki a szőrt. Nem vált be, karon valamennyire müködött de lábszáron inkább csak eltörte a szőrszálakat.
Nem tudom mi lehet vele a gond, ezer éve gyantázom magam így tuti nem én bénáztam. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

juditkaa70

2020. május 9.

Régebben használtam egy alkalommal, utána ment a kukába. Pedig gyakorlott vagyok a gyantázásban. Az erősebb szőrszálakat elsőre nem szem szedi ki, a meg maradt pár szőrszálat csak második nekifutásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 9.

malnakiralyno

2018. június 6.

Tapasztalt gyantázóként is kifogott rajtam ez a szett, egyenesen borzalmas. A betartott melegítési idő és várakozás ellenére is forró volt a gyanta, kifolyt a mikróba, aztán csöpögött az egészből tubusból kifele, így minden ragadt, szerencsém hogy vízzel le tudtam szedni. Próbáltam várni vele amíg normális, és nem ennyire folyós állaga lesz, de így sem működött, egy darab szőrszálamat nem szedte ki, borzalmas termék, ennél a sima azulénes gyanta is jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

applepebble

2017. augusztus 18.

Határeset számomra.
Ha nem vagyok elég gyors, megköt a lábamon :) (nagyjából 5 másodpercről van szó) Ha pedig sokszor melegítem, egyre rosszabb a hatása és állaga (bár ez azért elég sok gyantánál így van).
Viszont, cukor és görgős, így: nem kell levakargatnom, meg olajos kendőket használnom gyantázás után (ami irritálja a bőrömet), illetve könnyű kezelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Határeset számomra.

fannni

2017. július 25.

nem volt sok remenyem ezzel a patronos cukorgyantaval kapcsolatban (foleg az itteni velemenyekre alapozva), de kellemesen csalodtam. akinek van nèmi gyakorlata a patronos gyantazasban, szerintem ugyanazt az eredmenyt elerheti vele. legalabbis a lábgyantazast illetoen, en azt szoktam.
be kell tartani mindent, ami a leirasban szerepel, ugy adja az eredmenyt. en melegvizbe allitottam (gyongyozesnel lekapcsoltam, kb ott lehet a viz a kivant homersekletu), annyi ideig kell beleallitani, amennyit ir, es ha a felet elhasznalod, akkor ujra kell melegiteni (ahogy irják). magat a gyantazasi procedurat is ugy kell csinalni, ahogy irva vagyon, egy-ket masodperc, mielott letepjuk pl...
nem szedett ki minden szorszalat, de en azokon ujramentem es a tobbsege kijott, csak elsore nagyon ragaszkodtak, aztan masodikra mar eleresztettèk magukat nagyjabol. szoval akinek van gyakorlata otthoni patronos gyantazasban, az nem fog csalodni szerintem, csak az, akinek nincs tapasztalata. maceranak macera, pont, mint a sima patronos gyanta, de ezt legalabb le lehet mosni es nem pattogzom ki tole. dragabb, mint a sima gyanta, de kb otodannyi, mint a kozmetikus..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 25.

vd0605

2017. június 22.

Nagyon mérges vagyok, SEMMIT nem ér!! És még rá is írják, hogy hatása 3-5 hét, micsoda pofátlanság! Soha többé! Akárhogy próbálkoztam, akármilyen testrészen, egyszerűen semmit nem csinált :(( egyetlen jó dolog volt benne, hogy vízzel le lehetett mosni. Ráadásul 1200 Ft-ért vettem a Rossmannban, ahol sokkal olcsóbban lehet találni sokkal jobb termékeket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 22.

nkmagda

2016. július 22.

Legelső hasznàlatkor én sem sokra jutottam vele. Hagytam a fenébe, aztàn újrapróbáltam, sok múlik a mrgfelelő hőmérsékleten s a lehúzàsi technikán s akkor hasznàlható. Viszont nekem nagyon időigényes s nem elég alapos vagy csak nem vagyok elég gyakorlott. Nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 22.

fokid1

2015. április 26.

Hááát....nagy reményeket fűztem hozzá, hogy ez majd megváltoztatja a szőrtelenítési procedúrámat, de nem!! :D Érzékeny bőröm van, ezért nagyon megörültem, amikor elképesztően sok jó dolgot olvastam a cukorgyantáról úgy általában, mivel megfőzni sokadik próbálkozásra sem sikerült, ezért gondoltam kipróbálom milyen a bolti, a DM-ben találtam, megvettem, rohantam haza....és semmi, eleve erős és sötét a szőröm, de úgy éreztem elárultak :D Azóta is inkább az epilátort használom. (bár lehet még próbálkozok a házi változat elkészítésével)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

bstella

2014. augusztus 13.

Nem szeretném leírni, amit - úgy látom - előttem már leírtak páran. Röviden, tömören: szörnyű. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

Luca33

2014. május 6.

Megvettem, mert kicsit olcsóbb, mint a Cleopátrás, és nem mertem nekiállni megfőzni.
A tubus dugóját elég nehéz kiszedni, tényleg olyan, mint a ragasztóknál. Ha nem találod el a megfelelő hőmérsékletet, akkor vagy nagyon folyik, és még meg is éget, vagy nem tudod rendesen kiimátkozni, főleg ha már félig üres. Nálunk nincs mikro, de nem is tenném bele, a meleg vízben kell állnia, hogy ne hüljön vissza, ami kicsit problémás, hiszen a görgőfej nem érintkezhet vízzel. Ha már itt tartunk, csak elsőre sikerült jól felcsavarnom:P. Nekem kicsit hosszadalmasabb, mert folyton változik az állaga, de felvinni könnyebb, mint a sima pasztát. Nekem majdnem 35 percig tartott a két lábszáram, és tényleg nagyon kenődik, de szerencsére vízoldékony :D Nem szedi le csutkára a bőrt, a vékonyabb, nem feltűnő szálakat otthagyja, de a többit nem. Nem lettem pirosabb, mint egyébkor, ehhez a hintőpor is hozzájárult azért. Még mindig van egy kicsi, de nem veszem meg újra, a tubusa még jól jön. Hármas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 6.

Hidratálók: Glucose, Sucrose, Glycerin

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.