Xerjoff

Ár:   99 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nina 69, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. március 17.

Ár:   99 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Megjelenés éve: 2019

Illatcsalád: gyümölcsös

Fejjegyek: gyümölcsök, zöldes jegyek

Szívjegyek: gyöngyvirág, jázmin, rózsa

Alapjegyek: eukaliptusz, fenyő

Ár: 5.000 Ft (5 ml); 9.000 Ft (10 ml) + postaköltség , Eladó: sanyi0629
Állapot: 5ml / 10ml fújós saját üvegből frissen fújva, Helyszín: Miskolc, fizetés: Előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Miskolcon, alkalmanként Nyíregyházán
Ár: 5400 Ft, 9000 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XII. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.

Zora90

2021. október 5.

Amikor megláttam az alapjegyekben az eukaliptuszt és a fenyőt, tudtam hogy muszáj kipróbálnom. Igazi unikum ez a parfüm a tömény fehérvirágos tavaszi illatok között. Nekünk kellett idő, hogy összeszokjunk, a gyöngyvirág annyira dominált a bőrömön, hogy az első 1-2 alkalommal fintorogva szidtam a Xerjoff házat. Harmadjára teljesen random fújtam magamra egy nyári estén és meglepetésemre teljesen más oldalát mutatta. Sorra zsebeltem be a bókokat. Karakteres illat brutális szillázzsal, a táskámat kinyitva még egy picike minta is szinte robbant és azonnal betöltötte a szobát (nem vicc). Végre nem a végtelenségig megunk édes virágkoktél. A roppanós zöld jegyekkel annyira balanszban van ez a parfüm, hogy ha valaki egyszer megillatolja, 100 közül is felismerné.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 5.

Marcsi66

2021. június 27.

Sospiro Accento és Erba Pura mindkettő megvan,,,,,és az utóbbinál, inkább,sokan utálkoztak az illatán,de azért akadt akinek tetszett, Én szeretem hordani,kizárólag melegben,akkor eltűnik a ridegsége,,,,,Bevallom ez jobban tetszik,hasonlít hozzá karcok nélkül,puha, de érezhetően,pezsegnek a gyümölcsök,a virágos részét nem igazán,sőt rajtam még az eukaliptuszos-fenyő sem jött elő. Nagyon szép,rögtön kaptam a bókokat arra a picire amit felkentem,feltűnő bivalyerős parfüm.,forróságot jól tűri,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. június 27.

silence

2021. március 23.

Beszippantott engem is rendesen az Accento Overdose láz!
Először csak mintát rendeltem a Neroliból, ami annyira elvarázsolt, hogy következő héten már repült a 100ml-s kiszerelés is!
Meseszép illat!
Csodás összhatást ad, ahogy az eukaliptuszos, fenyős alapon ülnek az Erba Pura-ra emlékeztető édes, gyümölcsös - virágos jegyek. Ezek a fás, balzsamos alapjegyek finom sikamlóssá teszik az egyébként sziporkázó illatot.
A bőrömön inkább az édes - gyümölcsös jegyek dominálnak, papíron a virágos jegyek törnek előrébb.
Van Erba Pura-m is, sokakkal ellentétben én őt is imádom, nem tudnék választani a 2 közül, egyiket sem tudnám nélkülözni. Annyiban viszont egyetértek a többiekkel, hogy ez az Accento Overdose simulékonyabb, ezáltal többek számára szerethető.
Amíg az Erba Pura egy szikrázó, kihívóan kacér, mindent leterítő bombasztikus fenevad, addig az Accento Overdose-ban az eukaliptuszos - fenyős alapok finom balzsamossá teszik a pezsgő, gyümölcsös - virágos jegyeket és simulékonnyá, simogatóvá válik. Összhatásban picit szolidabb, alkalmazkodóbb.
Nekem mindkettő hatalmas szereleeeeeem! ❤︎ ❤︎ ❤︎

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 23.

Beszippantott engem is rendesen az Accento Overdose láz!
Meseszép illat!
Nekem mindkettő hatalmas szereleeeeeem! ❤︎ ❤︎ ❤︎

Fanika

2021. március 15.

Gyümölcsös, édes, jázminos - minden, amit én imádok! A háttérben muzsikáló eukaliptusz sem zavar, inkább pikánssá, különlegessé teszi. Gyönyörű, elegáns, nagyvilági!
(Érdekes, kicsikét hasonlít az Erba Purára, mégis imádom. Az EP-val ki lehet zavarni a világból!)

Update: Töretlen a szerelem!!! Állandóan ezt szaglásznám, az orrom egyfolytában a csuklómon. Lehet, hogy mégis kell egy üveggel?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 15.

homonnaizs

Korcsoport: >54
2021. március 10.

Azt hittem számomra nincs fentebb a toscatol, de sajna van ez az illat maga tökély, a finomság elegancia és a kellem az igényesség érezhető belőle. Tatóssága nagyon jó! Az overturet próbáltam előbb az is hajaz erre de rajtam az ffiasabb de ez valami fenséges illattá szelídül. *********************

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. március 10.

melike_0817

2021. február 26.

A legújabb szerelem a Cruz del Sur II után a Xerjoff háztól. Másfél éve még csak gyerekcipőben járt nálam az ismerkedés a niche parfümökkel, ha akkor találkozok ezzel az illattal valószínűleg megfulladtam volna tőle, az edzetlen orrom nem tudta volna értelmezni, mit érzek, így örülök hogy csak most futottam bele :)
Az eleje nekem picit még így is erőszakosan nyit, szinte túlcsordulnak a gyümölcsök, kis idő múlva, pedig amikor elcsendesedik a nyitány, annyira szép virágillat lesz belőle! Amitől nagyon különleges, az a virágok és gyümölcsök alatt megbújó fenyős balzsamossága, nagyon jól kiegészíti az illatot, megfékezi az édes-virágos vonalat, ennek az összhatása pedig a "wow" hatás nálam. Az első szó, ami eszembe jut az illatról, az a kifinomultság. A hatósugara és a tartóssága brutál, tényleg maximum két fújás elég belőle, mert amúgy mindenki kidől körülöttem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

Milka71

2021. január 30.

Nagyon szépen megkomponált illat, virágok, gyümölcsök fenyőfás alapon. Tartóssága kiváló, érezhető a Xerjoff minőség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 30.

szilvi.toth0423

2020. május 2.

Szerintem messze a legjobb Xerjoff, pedig az összeset imádom, amit ismerek😀
Tartóssága, szillázsa 10 csillagos.
Hasonlít az Erba Purára, de míg azt nem bírom magamon elviselni, ezt egy darabig mindennap hasznàli fogom, akkora szerelembe estem vele.
Elején gyümölcsös, aztán megérkeznek a virágok, a fenyő, és eukaliptusz. Nincs olyan szakasza, ami nem tetszik. Az első szippantástól SZERELEM.😍😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 2.

Szerintem messze a legjobb Xerjoff, pedig az összeset imádom, amit ismerek😀
Tartóssága, szillázsa 10 csillagos.

astarta

2020. április 16.

Krémes-gyümölcsös, nem annyira édes, hanem elmegy egy kicsit zöldesebb irányba. és van benne egy adag orientális beütés. Iszonyat tartós, kár, hogy csak 100 ml-es üveg van belöle, egy élet alatt nem fog elfogyni. Viszont az üveg gyönyör a szemnek, nagyon mutatós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 16.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.