Xerjoff

Ár:   79 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. március 23.

Ár:   79 900 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A Cruz Del Sur II-t egy Amazonas-i utazás ihlette. A lüktetően zöld esőerdő, a hihetetlen páratartalom, a mangó, ananász és guava lélegzetelállító illata azonnal kalandra hív. Az édes gyümölcsök mellé egzotikus fehérvirágok társulnak vetiverrel, cédrussal és eszményien puha mósusszal.

Ár: 🧪2/5/10 ml 💶 3000/7500/14000 , Eladó: n4nom4n
Állapot: Üvegéből frissen fújva!, Helyszín: Zirc, fizetés: Előre utalás vagy Revolut után ajánlott küldeményként. Posta a vevőt terheli! UTÁNVÉT NINCS!!!
Ár: 2,5ml/ 4.000ft 5ml/ 8.000ft + Posta , Eladó: nina 69
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből 2,5 - 5 vagy 10ml üveg vagy pattintós parfümszóróba., Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Budapesten a XI. kerületben személyesen is átvehető vagy előre utalást követően ajánlottan postázom.

Borbalia

2022. január 26.

Imádom ezt az illatot, benne van a legkedvencebb kedvencek között, úgyhogy csak szubjektív véleményt tudok írni, amolyan élmény beszámolót. Tavaly nyáron jött rám a parfümőrület, akkor kezdtem el ismerkedni a niche világgal és már második körben rátaláltam a Neroliban a Cruz-ra (tovább fokozta az élményt, hogy a Virgin Island Water-rel együtt fedeztem fel..) Elsőre az édes, tejes fehér csokis(?) leszáradása fogott meg, és egészen addig nem is gondoltam, hogy nekem tetszenének az édes illatok, mivel addig csak vaníliásan édes parfümöket ismertem, ez viszont egészen más volt. Tényleg olyannak tűnhet, ami iszonyúan töményen édes, de valahogy mégsem az.. benne van a gyümölcsök fanyarsága is, ami igazából még intenzívebbé teszi ezt a trópusi koktélbombát. Olyan mint az Escada Rockin' Rio-jának eggyel összetettebb, komolyabb, minőségi változata (+tej). Azért is szeretem annyira, mert még a marketinget is nagyon jól eltalálták, nekem abszolút hozza ezt az "egzotikus utazás" hangulatot, szóval pont olyan, amilyennek le van írva. Az egyetlen, amit másképp gondolok, az az, hogy ez egy iszonyúan nőies parfüm szerintem, vagyis nem tartom kizártnak, hogy férfin is jól állhat, de számomra ilyen feminin jellege van. Mindenképp nyári, kánikula illatnak mondanám. A Virgin Island-hez hasonlóan valami olyan elemi vonzerővel és önfeledt-boldogság-szabadság érzéssel hat rám, ami egyszerűen leírhatatlan. Az ára pedig pont annyira horrorisztikus, mint bármelyik másik niche parfümé, sajnos relatíve pont ott van, ahol lennie kell..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 26.

Deeinna

2022. január 14.

Szomorú vagyok miatta… izgatottan raktam fel a kis mintát. Elsőre kirobbanóan édes, aztán valami édes fűszeresen zöldes kakofónia lett rajtam, amibe jó fél óra után belevegyült némi kókuszos stich, de valahogy kavarta a gyomrom mégis. Őszintén sajnálom, hogy nem működik rajtam, olyan kiváncsi voltam rá!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 14.

OJudit

2022. január 13.

Jöttem felpontozni, méltatlanul kevésnek találom a 4csillagot! Ez az illat maga az orgazmus, ha lehetne akkor enném, innám, külsőleg, belsőleg, mindenhogyan fogyasztanám! 3 illat van, amitől azonnal bebandzsítok, az egyik ez :D Imádom, imádom imááádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 13.

boghyca

2021. június 23.

Nagyon akartam szeretni ezt az illatot, de az én bőrömőn huss, elszáll. Ennyi pénzért azért elvárnám, hogy ne egy testpermethez hasonló tartóssága legyen. Maga az illat nagyon finom, de így csak egy ketteske...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 23.

Fanika

2021. március 15.

Irtó különleges kókuszos, mangós, naptejes finomság, nekem mégsem vált kedvencemmé. Van benne valami, ami zavar. Talán az, hogy felfújva mintha nem is parfümillat lengne körbe, hanem trópusi koktél. Ráadásul az én bőrömön erőteljesen hajaz a L'erbolario Indaco illatára, és az utóbbi időben ezt is parkolópályára tettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 15.

melike_0817

2021. február 13.

Jövök frissíteni. Van az úgy nálam, hogy egy illat, még ha nem is vesz le teljesen a lábamról, befészkeli magát a fejembe, és már régen azután hogy megváltam a kis mintámtól, suttogja nekem hogy "kellek neked". Így jártam a Kilian - Rolling in Love illatával is, amiből aztán üveges vásárlás lett, úgyhogy a kisördög a fejemben tagadhatatlanul jó ízléssel lett megáldva :) Elkezdtem szinte sóvárogni az illat után a fél évvel ezelőtti emlékfoszlányok alapján, szereztem egy fújóst belőle ismét és megtörtént a csoda: eltűnt belőle minden, ami eddig zavart és megérett az üveges vásárlásra. Már csak a pénztárcámnak kellene igazodni a helyzethez, ő kicsit le van maradva :D

Sosem találkoztam még ilyen elegáns jellegű gyümölcsös illattal. Nagyon vártam már a tejes illatjegy miatt, rá vagyok kattanva mindenre amiben tej vagy tejszín illatjegy van. Kifújáskor annyira élethű a zamatos mangó illata, ahogyan már írták előttem is, ez rajtam sem volt másként. Kis idő múlva elkezdett édesedni az illat, de sajnos a tej illatjegy, vagy amitől gourmand lenne maga az illat, rajtam rágógumis édességben mutatkozik meg :( Egy az egyben a régi turbó rágó, amiben az autós kis képek voltak, csak niche minőségben. Ettől eltekintve nagyon kellemes és egyedi az illat, így is folyton azt a foltot szagolgattam, ahova a mintámat fújtam, de szerintem ez a rágógumisság lesz az, ami miatt nem veszek majd üvegeset belőle. Csak halványan érezni a kókuszt is, a gyümölcsök közül viszont az alma dominál a mangó mellett rajtam az illat közepétől, teljesen átveszi az irányítást a mangótól. Érdekes, hogy más-más bőrökön és más-más orroknak mennyire különbözően alakulhat ugyanaz az illat. Azért még nem adom fel teljesen, próbálgatom, mert vitathatatlanul különleges illat, de félő, hogy számomra nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

silence

2020. október 8.

A világ egyik legcsodálatosabb illata!
Mennyei kókusztejes, vaníliás finomság!
Már az első teszteléskor szerelembe estem vele, azonnal szorgos gyűjtögetésbe kezdem, majd nem sokra rá rendeltem is Neroliból az 50ml-s üvegcsét!
3 hete van meg, azóta a bűvkörében élek, be is került a TOP 3 illataim közé!
Krémes, puha, kókuszos, naptejes illat trópusi gyümölcsös nyitánnyal.
A mangó friss, lédús illatát egyedivé teszi a guava fanyarsága, kesernyéssége, ez ad neki egy életteli felhangot.
Az ananász rajtam nem igazán érezhető (ezt nem is bánom!), az összes többi illatjegy megvillantja magát az illat élete során.
Tetszik benne, hogy édes illat, ugyanakkor a fanyarabb gyümölcsök és a fás, zöldes jegyek nem engedik, hogy az édessége uralkodjon és esetleg szirupossá váljon.
A trópusi gyümölcsös felvezetés után, amint kezd száradni, egyre inkább az édesebb, kókuszos-tejes jegyek törnek elő, a fehérvirágok pedig megadják neki azt a jellegzetes naptej feelinget, amit én annyira imádok!
Ezek dominálnak az illat teljes élete során, egészen a végleges lecsengésig, amikor az alapjegyekben meglapuló vetiver és mósusz előbújik és megadja neki a tartósságát.
Ez az illat télen - nyáron szívmelengető, puha, simogató kényeztetés a léleknek.
Varázslatos, pazar luxusillat, boldoggá tesz, hogy őt is a kincseim között tudhatom! ❤︎ ❤︎ ❤︎

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 8.

A világ egyik legcsodálatosabb illata!
Mennyei kókusztejes, vaníliás finomság!
3 hete van meg, azóta a bűvkörében élek, be is került a TOP 3 illataim közé!
Krémes, puha, kókuszos, naptejes illat trópusi gyümölcsös nyitánnyal.

Rhodesian Ridgeback

2020. június 26.

Most kezdem felfedezni a Xerjoff illatait és rendre rácsodálkozom, hogy eddig egytől egyig remekmű. Főként a Shooting Stars darabjaira gondolok. Ez a finomság uniszexként van hirdetve, de nem kell hozzá olyan különleges orral rendelkezni, hogy belássuk, ez bizony női illat. Annak viszont csodaszép. Szerintem az összes létező gyümölcs közül a mangónak van a legfinomabb illata. Ez a parfüm pedig egyenesen olyan, mint egy mangó smoothie. Hamisítatlan mangó illata van szintetikum és zavaró mellékszag nélkül. Megszagoltam és rögtön megtetszett, de nem fújtam magamra. Ezért a tartósságáról, projekciójáról, hatósugaráról nem tudok nyilatkozni. Csak annyit, hogy szerelem volt első szaglásra.
Édeskés, de nem zavaróan édes, krémes, finom, kellemes, természetes hatású. Nyári illat, de nem úgy mint mondjuk a Nio, vagy a Renaissance, amik frissek, vizesek, citrusosak,
Ínyenc nőknek ajánlott

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

Ínyenc nőknek ajánlott

szilvi.toth0423

2020. május 3.

Xerjoff imádatom egyik új tagja.❤
Édes, krémes csoda. Érdekes, hogy érzem a mangót, időnként az ananász is előjön, de mégsem gyümölcsös illatnak mondanám. Azokat nem is szeretem. Tejszínfagyi mangóöntettel, de a legjobb értelemben.
Teljesen megbabonáz, folyton az orrom a csuklómon, érezni akarom még, még,még.
2 ml fújcinak voltam a gazdája, de úton egy teljes üveg❣

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 3.

Xerjoff imádatom egyik új tagja.❤
Teljesen megbabonáz, folyton az orrom a csuklómon, érezni akarom még, még,még.
2 ml fújcinak voltam a gazdája, de úton egy teljes üveg❣

myscent

2020. április 29.

Uborka szag. Se gyümölcs, se virág, csak valami halvány uborka. Mangó? Hol? Sajnálom, mert nagyon vártam pedig az élményt, de elmaradt. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 29.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Benzil alkohol és a fahéjsav észtere. Szintetikus illatkomponens. Allergia és immuntoxicitás tekintetében közepes kockázatú vegyület, kozmetikumokban való felhasználását jogszabályok korlátozzák. Magasabb koncentrációban erőteljesen irritatív, allergén és idegkárosító hatású. Limitált koncentrációban biztonságos, de allergizálhat. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.