Xerjoff

Ár:   44 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kardvirág, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. szeptember 10.

Ár:   44 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Az Ivory Route azoknak szól, akik a való életben, vagy a szívükben utazók. Sőt, világutazók. Poggyászok, térképek, az utazással együtt járó adrenalinbomba mind ismerős számukra. E kalandokat ígérő kompozíció fűszerek szinte krémessé átlényegített, igéző keverékét kínálja, a szívben kis "csészényi" lapszang szucsong teával, ámbrás-vaníliás-pacsuli alapokon. Izgalmas útitársként működő parfüm, melynek szíve oly finomságot és egzotikumot ígér, mint a valódi elefántcsont.

Ez a JTC kollekció azon parfümje, amiből szinte folymatosan hiány van világszerte - a keresettsége révén.

A JTC parfümök valódi (nem színezett) kék üvegben érkeznek.

Ár: 45000 Ft , Eladó: lazolkov
Állapot: 50 ml, Helyszín: Gödöllő-Budapest, fizetés: postánmaradó, foxpost, MPL

Edwin

2021. január 19.

Ez egy mese..

Egy szívet melengető történet egy álmodozó szantálfáról, aki bizony aprócska pacsuli lombkoronát növesztve áll az édes fűszer esőben azt várva, hogy végre felfedezzen soha nem látott mezőket és tájakat.
Egy ábrándozó és tervekkel teli fa, ki képzeletében madárnak született, s kinek lelke elrepült már a horizonton is túl..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

Ez egy mese..

tiltedfate

2020. november 8.

Ez az illat kivételesen nagyon jó a háztól. A fűszerek, a pacsuli és a vanília egy rendkívül érdekes, édes-fanyar elegyet alkotnak. Erős parfüm, ezért közelről szagolva egészen más illatot érez az ember, mint ha a levegőben szagolja a szillázsát. Én egy kis mentát is kiérzek belőle. Szerintem lehet unisex is, de ez nekem inkább maszkulin.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 8.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.