Xerjoff

Ár:   120 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. július 23.

Ár:   120 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fejjegyek: bergamott, citrom, mandarin

Szívjegyek: feketeribiszke, rózsa, szantálfa

Alapjegyek: labdanum, mósusz, pacsuli, vanília

Ár: 9999 Ft , Eladó: lazolkov
Állapot: új, üvegéből frissen fújva, Helyszín: Gödöllő-Budapest, fizetés: postánmaradó, foxpost, MPL
Ár: 3000 Ft , Eladó: KezdoManias
Állapot: 1 fújás hiánnyal, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta vagy fox előre utalás után

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

rupililla

2021. január 12.

Kicsi mintám van belőle.Először nem tetszett, olyan semmilyen volt ..El is akartam adni, de ma ismét előkerült.
Azóta a csuklóm szagolgatom állandóan!
Krémes, kissé édeskés lett rajtam, főleg a vaniliát érzem.(Pedig nem szeretem a vaniliás illatokat, de ez más !)
Én a gyümölcsökből sajnos egyiket sem érzem..
Összességében egy kellemes, téli illat..Nem feltünő, olyan komfortos.
Home Office-ban dolgozok , ehhez nagyon passzol nekem.
Üvegében nem venném meg, inkább másik Xerjoffra ruháznék be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 12.

Azóta a csuklóm szagolgatom állandóan!
Én a gyümölcsökből sajnos egyiket sem érzem..
Összességében egy kellemes, téli illat..Nem feltünő, olyan komfortos.
Home Office-ban dolgozok , ehhez nagyon passzol nekem.
Üvegében nem venném meg, inkább másik Xerjoffra ruháznék be.

Mamamacica

2020. december 20.

Rajtam citrusos tisztítószer illat, egy kis fanyar feketeribizlivel. Ilyen illatú nem szeretnék lenni.
Uniszex.
Minta alapján történt a véleményírás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 20.

Uniszex.
Minta alapján történt a véleményírás.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.