Yamuna

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kati545, Módosítva: 2013. december 13.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A cellulit gél koncentrált aktív növényi kivonatokat tartalmaz. Egyik alkotó eleme a Guggul, amely egy őshonos fa Indiában, másik alkotója a Coleus forskohlii, amely egy gyógynövény kivonat. Mind kettő növény jól ismert az ayurvédikus gyógyászatban. Olyan anyagokat tartalmaznak, melyek elősegítik, serkentik az anyagcserét és a zsír lebontását.

csaktom

2017. december 3.

egyáltalán nem melegít. semennyire. mivel én ezért vettem, nekem pénzkidobás

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 3.

egyáltalán nem melegít. semennyire. mivel én ezért vettem, nekem pénzkidobás

Virvatuli

2017. május 1.

Először meglepődtem, hogy milyen pici, de ez a Yamuna tusfürdőivel is mindig így van, valószínűleg azért, mert nem csomagolják kétszer akkora akármibe a termékeiket a látvány kedvéért (most téged nézlek, Sunfleur). Ugyanakkor csinos és kézbe simuló a csomagolás, elég jól zár és elég kicsi ahhoz, hogy akár (nem repülős) utazásra is velem jöjjön. Állagra áttetsző gél, ami gyorsan és teljesen nyomtalanul felszívódik, úgyhogy akár fényvédőt is lehet kenni még fölé, de magában is komfortos, puha lesz tőle a bőröm, nem szárad, nem viszket, nem húzódik. Azt mondjuk nem értem, mitől thermo, én egyáltalán nem érzem, hogy melegítene. Biztos megveszem a második flakont is, és ha tényleg alakformál, megkapja az ötödik csillagot:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 1.

eprek

2015. szeptember 21.

még csak 3-4 hete használom az integető hájamra :) a bőröm állaga szebb lett, kellemes meleg érzés felkenés után, kipirosodás nélkül

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

sztinke

2015. június 13.

Más termék megrendelését terveztem, de megakadt a szemem ezen és gondoltam, egy próbát megér. Újra rendszeresen sportolok, igyekszem odafigyelni az étkezésemre és a megfelelő mennyiségű és minőségű folyadékbevitelre is, de ettől függetlenül, lenne mit formálni az alakomon és feszesíteni a bőrömön. Még csak néhány napja használom ezt a terméket, úgyhogy látható hatása nyilván nincs, de ami miatt máris pontozom, az az, hogy nagyon kellemes használni. :) Végre egy kence, ami még a nyári, 35 fokos melegben sem hagy ragacsos utóérzetet! Sőt, ha nem közvetlen zuhanyzás után használom, hanem pl. edzés előtt, akkor is maradéktalanul beszívódik! Nem különösebben illatos, ami nekem szintén tetszik, és amit a használata után közvetlenül lehet is érezni, hogy puha, sima lesz a bőr. :) Így a 4 pontot máris megkapja, és ha még tényleges hatása is lesz, akkor igazi Csodaszerré minősítem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 13.

kati545

2013. december 25.

Állandó harcot vívok a kialakuló narancsbőrömmel. Eddig egy olajat próbáltam a problémámra, de csak szinten tudtam tartani, változtatni rajta nem.
Abban nem hiszek, hogy krémezem reggel és este, s majd szépen elmúlik. A megfelelő vízmennyiséget igenis el kell fogyasztani naponta, s vizet, nem cukros teát vagy üdítőt, illetve rendszeresen kell sportolni is. Én ezeket csinálom mind.
Fontosak a naturkozmetikumok számomra, és most találtam egy céget, akik a városomban készítik termékeiket. Gondoltam kipróbálom az alakformálójukat.
Első próbám reggel volt. Semmi különöset nem éreztem és ez nem is tetszett, hiszen thermo gél a neve. Majd következőben este, fürdés után kentem be magamat. A combomat. Égetett, de nagyon. megijedtem, s néztem, hogy sehol semmiféle pirosodás nincsen a bőrömön. Szóval valószínűleg így kell dolgoznia. Fürdés utáni bekenésnél mindig érzem az erősen melegítő, égető érzést. Mivel naponta csak egyszer zuhanyzom, ezért ezt a hatást csak egyszer érzem. Bízom benne, hogy tényleg dolgozik és lesz változás. Egyelőre így egy hónap használat után 5 csillag, s ha alakul a narancsbőröm, akkor marad is ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 25.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Coleus Forskohlii Root Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak