Yamuna

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rafi, Módosítva: 2019. február 7.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kíméletesen tisztítja a bőrt anélkül, hogy kiszárítaná. A benne lévő zsálya ápolja a bőrt, normalizálja a faggyútermelést

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Constantina88

2021. június 21.

Kezdetek kezdetén egy alkohol mentes natúr tonikot kerestem. Meg is találtam a müller polcán, ki is próbáltam. Alapvetően nem rossz, de a Konopka face toner-je szerintem jobb ami szintén natúr és szintén alkoholmentes, de az legalább olcsóbb és könnyebben elérhető mint például a dm polcain...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.

hdori23

2020. február 13.

Kombinált zsíros bőrömnek tökéletes hogy nincs benne alkohol ezért plusz pont. Nem hagy maga után ragacsos érzetet, viszont annyira kiszárítja a bőröm az orrom környékén hogy húzódik és hámlik. El fogom használni de plusz hidratálást igényel utána a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 13.

Blackxentric

2020. február 1.

Sajnos én nem szerettem. Elfogyott egy flakon, de ragacsos réteget hagyott maga után és nem tapasztaltam semmi hatását.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 1.

bazsalikom

2019. december 1.

Éjszakakai bőrfeszesítő krémjével együtt használom, nálam istenien működnek együtt. Imádom a tonikot, hogy alkoholmentes, isteni az illata és nem hagy ragacsosságot a bőrömön. Gazdaságosabb lehetne, ha nagyobb lenne a kiszerelése, de nekem újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 1.

clairenoctuelle

2019. február 25.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a tonikkal, tökéletes választás a kombinált, ugyanakkor alkoholos tonikokra érzékeny bőrömre. A használata során különösebb normalizáló hatást nem vettem észre, viszont nagy pozitívum, hogy nem feszül tőle a bőröm, sőt hidratáltabbnak érzem. Sokáig próbálkoztam, tisztító/pórusösszehúzó termékekkel, de hála a Krémmániának rájöttem, hogy a tejsav illetve hyaluronsav tartalmú tonikok sokkal inkább megfelelnek a bőröm igényeinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.

Hidratálók: Betaine, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid