Yamuna

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rafi, Módosítva: 2019. február 7.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kíméletesen tisztítja a bőrt anélkül, hogy kiszárítaná. A benne lévő zsálya ápolja a bőrt, normalizálja a faggyútermelést

clairenoctuelle

2019. február 25.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a tonikkal, tökéletes választás a kombinált, ugyanakkor alkoholos tonikokra érzékeny bőrömre. A használata során különösebb normalizáló hatást nem vettem észre, viszont nagy pozitívum, hogy nem feszül tőle a bőröm, sőt hidratáltabbnak érzem. Sokáig próbálkoztam, tisztító/pórusösszehúzó termékekkel, de hála a Krémmániának rájöttem, hogy a tejsav illetve hyaluronsav tartalmú tonikok sokkal inkább megfelelnek a bőröm igényeinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.

Hidratálók: Betaine, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid