Yamuna

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 30.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ez a glükózban gazdag lehúzható maszk finomabbá, rugalmasabbá teszi a bőrt, a hidrolipid filmréteg újrabalanszírozásával. Az arany tömege többszörösének megfelelő vizet képes megkötni, ezáltal rendkívül hatékony hidratáló, revitalizáló. Felszíni és mélyrétegű vízhiányos bőr kezelésére ajánlott.

Kiszerelés: 30 g

Szimat

2015. szeptember 13.

Nekem tégelyes kiszerelésben van ilyenem, egész jó!
Fura, hogy tényleg teljesen megszilárdul az arcon, egy az egyben le lehet húzni, nem találkoztam még ilyennel. Az előírt hatóidő letelte előtt már halálosan idegesített, ahogy az arcomon feszült, húúú, embert próbáló volt, de a hatása tetszett. (viszont nem túl tartós az eredmény, pár nap)
Szerintem még epilál is miközben leszedjük, gondolom a hatásmechanizmusa is biztosan a "ráncletépés" közben felpezsdülő vérkeringés bőremelő hatásán alapul...:)))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

Nekem tégelyes kiszerelésben van ilyenem, egész jó!

bogibooo

2012. július 25.

Jó kis pakolás, de nem a spanyolviasz. Szép puha lesz utána a bőr és érezhetően hidratáltabb, de egy érettebb bőrrel (Én 25 vagyok) szerintem nem ennyire hatékony.Egyébként ez a tasak nagyon kiadós, de alaposan mossátok le, mert ha nem akkor csillámló aranydarabkákat fogtok potyogtatni magatok után!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 25.

Kémiai hámlasztók: Gluconolactone