Yamuna

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: PAncsi79, Módosítva: 2015. június 24.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online

Amula

2018. november 29.

Narancs-korall színben van meg, imádom! Nagyon kevés kell belőle, én a kupakba szórok egy keveset és onnan veszem fel az ecsettel, majd még azt is lefújom kicsit. Kreol bőrre tökéletes, én használom szemhéjra is, szóval duplán megérte! Évszázadokig elég lesz ez a mennyiség és az ára is baráti, plusz a természetes összetevők. Egyszóval tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 29.

izabella73

2018. augusztus 22.

Szép a színe,szépek az összetevői,tartós is viszont kicsit nehézkes a felvitele számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

tara95

2018. május 27.

Pink-mályva árnyalat, senkit ne tévesszen meg, ez halál pontosan a bourjois lilas dor árnyalat por formája. Ugyanaz a barackos-rózsaszínes szín arany csillámokkal. Szép:) megérdemli a max csillagot mert reggeltől estig stabilan ott van ahová felvittem. A mennyiséggel nagyon óvatosan, egészen picurka elég belőle és még akkor is érdemes leütögetni az ecsetet. Én a kupakba szórom és onnan veszem fel. Aprócskának néz ki, de azt hiszem egész életemre elég lesz, plusz teljesen természetes, illatanyag sincs benne, nagy örömmel használom. Egyedül utazni nem tud velem jönni amit nagyon sajnálok :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

kissenikor

2018. január 8.

Nagyon szep szint valasztottam (netrol rendeltem es csak a swatchokat neztem a neten), szeretem, szepen all az arcomon. Szeretem, hogy szep az osszetevolistaja is (ezert valasztottam, mert ar-ertek aranyban szerintem jo aron van a tobbi hasonlo termekhez kepest) es szamomra fontos szempont ez is. Egy dolog miatt szoktam megis felretenni...a csomagolasa, a lyukacsos doboz miatt. Szornyen nehez kioperalni belole, altalaban felrazom a dobozt hasznalat elott es a kupakba ragadt port hasznalom...amugymeg szall minden fele es sok karba megy. Vmi kompakt megoldas jobb lenne. A termek amugy szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 8.

kvin

2017. december 29.

Mályva-pink: Szép, természetes színű, kipirult arcpír hatású. Nem túl erős - drámaibb sminkhez kevés -, viszont enyhén csillog, nem tudom, miért. Natúr, vagy enyhe nappali sminkhez szép, mondhatom, hogy alapkellék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 29.

Mana

2017. szeptember 3.

A mályva-pink színárnyalatot vettem meg pár hete és imádom. Nagyon könnyű felvinni, kevés is elég belőle, természetes hatást kelt, nagyon szép színe van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Annie25

2017. január 26.

Imádom! Nekem a mályva-pink árnyalat van meg, nagyon szép színe van, és nagyon keveset kell belőle használni, úgyhogy biztos hogy nagyon sokáig elég lesz. :)
Egy kis segítség :) én a tetejébe szoktam kiszórni egy kis mennyiséget és azt viszem fel ecsettel. Szerintem így a legegyszerűbb használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

mautika

2016. december 7.

Pozitív: a mályva árnyalat van meg, ami a világos bőrömön nagyon szépen mutat, elég nagy kiszerelés nagyon nagyon kevés kell belőle kb. egy éve megvan és még semmi sem fogyott belőle szinte, és az összetevők is kellemesek :D
Negatív: borzasztó nehéz felvinni a tégely miatt, nem tudom ki találta ki, de ennek is a fele a földön landol az alapozóval együtt
Összességében szeretem, már nagyjából megtanultam vele dolgozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

Összességében szeretem, már nagyjából megtanultam vele dolgozni.

Szaszmancs

2016. augusztus 22.

Az alapozóval ellentétben, ennek a használatát nem tudtam megszokni, nehéz a kis tégelyből megfelelően felvenni a port és az eloszlatása sem mindig zökkenőmentes. Ezt leszámítva a termékkel nincs gond, szép és tartós, de azt hiszem maradok a préselt poroknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Csillagpor123

2016. július 20.

A színe szép, sokáig elég lesz! Én pirosítót nem használok, ezért a Karamell árnyalatot vettem meg bronzosítani. Amit nem szeretek benne, hogy nehéz szépen egy csíkként felvinni, illetve nagyon nehéz szépen egyenletesen elsatírozni, elmosni .... Nem lett a kedvencem, ritkán használom. Ha valaha elhasználnám, nem venném újra, mert meghosszabbítja a reggeli készülődésemet. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.