Yamuna

Ár:   490 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Genever, Módosítva: 2017. október 30.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Boszorkánykonyhánkban az üstben varázslatos keleti fűszerekkel készítettük el neked ezt a karakteres aromájú éjfekete fürdőbombát. Titkos éjjeli összejöveteleinken kutyultuk holdtöltekor, a hatás frenetikus lesz!"

susi95

2017. november 10.

Valami borzalom....aki nem szeretne több munt egy órán át szitkozódva olajos fekete réteget sikálni a kádról, annak semmiképp nem ajánlom. Nálam ahogy feloldódott a bomba, egy olajos réteg lebegett a víz felszínén, mintha húslevesben poncsolnék, ami a bőrömre is rárakódott, olyan voltam, mintha koszos csavaolajban fetrengtem volna, csak fürdés végén, bőrradírral jött le, az addigra kipattogzott, irritált bőrömről. Az illata bődületesen tömény, kb 10 fürdőbombába elég lett volna (testradír+tusolás után se jött le az a tömény nem is tudom milyen illat...) egyetlen pozitívuma, hogy ahol nem pattogzott ki a bőröm, ott puha lett, valamennyit gondolom beihatott az olajból, és a piros pöttyök is elmúltak viszonylag hamar (lemosás után). Újravenni biztos nem fogom, semmi természetes nincs szinte benne, irritáló, és nagyon macerás. Nagyot csalódtam benne... :'(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 10.

Genever

2017. november 6.

Látva az előző véleményeket úgy néz ki hogy én leszek az egyetlen akinek ez a bomba bejön.
Nekem tetszik az illata, kellemes bár a szappan szagot én is érzem kicsit de szerintem ez csak hozzá tesz ehhez a bombához. Az meg főleg bejön, hogy fekete vízben fürdök , végre van "igazi" színe a víznek
1 csillagot levonok a kád beszínezése miatt mert fürdés után nincs kedvem egyből sikálni a kádat, simán zuhannyal meg nem szedi le teljesen. Viszont ettől függetlenül ha egyszer megint kapható lesz megint megfogom venni, nekem ennyit megér

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

kiralykislany

2017. november 5.

Tetszik, hogy fekete vízben fürdök, főleg, hogy halloweenkor használtam. Olajos lesz tőle a víz, ez engem nem zavar, viszont szerintem büdös. Mintha egy marék földet összekevernének egy olcsó szappannal. Már emiatt sem venném újra. Az igazi negatívuma viszont az, hogy mindent megfog. A kádat 2 órán keresztül súroltam, de sok helyen még mindig fekete, és semmivel nem akar lejönni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 5.

Helene

2017. november 5.

Szerencsére csak egyet rendeltem belőle az is éppen elég volt. Nem sok hatást vettem észre, de kellemetlenségeket annál inkább. Pozitívuma, hogy nem szárította ki a bőrömet és nem okozott irritációt, de ezzel vége is. A hátránya, hogy nem tetszik az illata, és ahogy megfogta a kádat, az valami borzalom. Fél órába telt mire sikerült lesikálnom a kádról a rárakodót fekete réteget. Biztos hogy nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 5.