Yamuna

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. január 23.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Fürdőtermékek

A citromfűnek nyugtató hatása van a szervezetünkre, ellazit, de ugyanakkor fel is tölt!

Kiszerelés: 1000 g

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Lina14

2022. november 14.

Erős és kellemes az illata, keveset kell használni belőle, így nagyon sokáig elég

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 14.

vivalaeri

2019. december 22.

Nagyon szeretem, kellemes légkört teremt a fürdőszobában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 22.

Nagyon szeretem, kellemes légkört teremt a fürdőszobában.

liljaa

2019. szeptember 17.

Az illata kicsit erős, de nagyon kellemes lazító fürdőzést lehet vele csapni, a bőrünk is szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

blackrose

2019. március 16.

Ajándèkba kaptuk, nemrèg fogyott el. Szerettem ezzel fürödni, kellemesen ellazított, szèpen megszínezte a vízet. Szerencsère a bőrömet sem szárította ki. Felèrt egy wellness-el, ès nagyon sokáig elèg volt ez a mennyisèg. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

Cherryeszti

2017. január 3.

Ez volt az első yamunás fürdősóm és nagyon elégedett vagyok vele! Hihetetlen az illata, tényleg ellazít és a fájó hátra is jó hatással van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 3.

csibepihe

2016. október 24.

Most vettem egy nagy tégellyel, mikor kinyitottam és beleszagoltam, kb. elaléltam, megcsapott a tömény citrus illat, ami a kedvenceim közé tartozik, már akkor megnyugodtam, hogy jó vétel volt. Azután jött a második pozitívuma, a hatása, én totál belelazultam a kádba hosszú időre, a víz zöld színe meg már csak hab a tortán. Több se kell, barátok leszünk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 24.

RyouHati

2015. szeptember 30.

Nagyon szeretem, az illata is kellemes és tényleg nyugtató hatású.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

Nagyon szeretem, az illata is kellemes és tényleg nyugtató hatású.:)

Zsuzsi216

2015. március 25.

Remek ez a fürdősó is, mint a többi Yamunás. Nekem az illata egy kicsit erős, szunyogriasztós. Inkább a citronella dominál benne és nem a citromfű. Ezért nem vonok le csillagot. Hatása szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 25.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090