Yamuna

Ár:   500 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   110 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eperjeske, Módosítva: 2015. április 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál

A szappanban található citromfű kiválóan fertőtlenít, kíméletesen tisztít. Arcmosásra ajánlott azoknak, akik herpeszre hajlamosak, a tünetek jelentkezésekor több alkalommal is biztonságosan alkalmazható.
Aromája csökkenti a szorongásos állapotokat, segít visszaállítani a kiegyensúlyozott, életerős, kedvvel, lelkesedéssel teli hangulatot!
aa

viko01

2017. november 14.

Bőrproblémára ez a legjobb termék, amit valaha próbáltam! Hetek óta tartó kínzó égő/viszkető allergiás kiütésekre a legjobb. 2-3 nap alatt elmulasztotta őket. Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 14.

Meszterke

2017. augusztus 13.

A citromfű köztudottan nyugtató hatású, ezért Imádom az illatát is! :) Ezt használom az arcomra is, mert remekül tisztít és eltávolítja a sminket is! Tusfürdő helyett a testemre is ezt használom, engem nem szárít annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Katie

2016. május 30.

Két hete bontottam meg. Az illata fantasztikus, és eddig nem vettem észre, hogy szárítana. Néha kicsit idegesítő, hogy a levéldarabkák lejönnek róla, de a szappanhabot úgyis le kell mosni magamról, szóval annyira nem számít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

Frumus

2015. december 22.

Az illata miatt kedvelem, a borongósabb hangulatokat simán feljavítja maga az illat. Teljesen rendben van a szappan, de az illatot leszámítva nem valami különleges, sem hatásban, sem másban. Ettől persze még jó egy darabig, de amint talál az ember jobbat, akkor simán nélkülözhető. Nekem a Yamunások közül a tömbszappanok jobban tetszenek, krémesebb állagúak, igaz, a hidegen sajtoltak meg tovább tartanak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 22.

bella4

2015. december 11.

Illata fincsi, mást nem vettem észre a használatakor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 11.

Illata fincsi, mást nem vettem észre a használatakor.

eperjeske

Korcsoport: >54
2015. április 22.

Most kezdtem először használni ezt a szappant, vagyis most ismerkedünk. Nem vagyok elragadtatva tőle! Sőt, napról-napra rosszabb róla a véleményem!Kezdetben kicsit szárította a bőrömet, de néhány nap után már vakarózós viszketést okoz! És az egyébként intenzív illatból nem marad semmi a bőrömön! És az is nagyon zavar, hogy sok benne a száraz növényi rész, ami használatkor kipotyog belőle, így koszos lerakódástól piskosnak látszik a mosdókagyló, a kád!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. április 22.

Citromfű olaj, mely hatásos szúnyogriasztó szer. A benne lévő illatanyagok (citral és limonene) potenciális bőrirritálók.