Yamuna

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. február 2.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Merülj el a boldogságban! Szívet melengető, limitált kiadású CsupaSzív fürdőbombánk tápláló összetételével és mennyeien friss, virágos illatával igazi élményt varázsol a fürdőzésből!

[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 február

norcsoo

2018. december 10.

Nekem nem igazán vált be, abból a szempontból, hogy egy fürdéshez kell legalább 3, mire érezhető az illat és a hidratálás. Inkább gyerkőcöknek ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Mona29

2018. június 4.

Nem volt rossz. Kellemes illat, finom hidratálás, minimális hab. A gyerekek szerették a formája miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 4.

Leonori

2017. április 17.

Nagyon finom illatú, ízléses, cuki kiszerelés, akár ajándékba is tökéletes. 2 dobozzal vettem belőle, imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Dius1991

2017. február 20.

Már a promóciós képek alapján eldöntöttem, hogy nekem ezt be kell szereznem, annyira gyönyörű. Az elmúlt héten sikerült elmennem a márkaboltba, ahol szerencsére volt még belőle. Még aznap kipróbáltuk itthon. Nagyon finom illata van, kellemes élményt nyújt a fürdőzés. Bánom, hogy nem 2 csomaggal hoztam belőle haza. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.