Yamuna

Ár:   419 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kinyi, Módosítva: 2015. augusztus 5.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Szappanok

A gyümölcsök, gyümölcssavak szépítő, bőrvédő hatását találod meg Erdei Gyümölcsös Hidegen Sajtolt Növényi Szappanban.
Minden bőrtípusra ajánlott ez az édeskés, mély aromájú növényi szappan!

Rure90

2021. október 11.

Végre egy olyan szappan, ami után nincs fura érzése a bőrömnek. Az illata is tetszik. Nem vagyok nagy szappan fanatikus, így erre is hamar ráuntam, de összességében egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 11.

CzFru

2021. augusztus 9.

Kézmosásra vettem és még jó, hogy csak ahhoz. Eleinte egészen jó volt, de hosszabb hasznalat után nem szeretem. Egy alapos kézmosás során iszonyatosan kiszárítja a bőrt. Szerintem befejeztem a márkával való próbálkozást, mert bár az illatai tetszenek nem szeretem a termékeiket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 9.

DoDo1991

2021. február 20.

Finom az illata, bár nem marad meg. Kicsit kevésbé habzik jól mint az eddig általam használt Yamuna szappanok, de egyébként jó kis szappan testre és arcra is. Ketten használjuk, de így is sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

Piedra

2020. október 26.

Amikor megvettem és kibontottam, nagyon tetszett az intenzív erdei gyümis illata....aztán abból semmi nem maradt használat közben. Az illata mintha elveszett volna az első használat után. Közepesen jól habzik, nem szárította a bőrömet, de nekem kissé csalódás volt, így biztos nem fogom újravenni. Sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

dorinahezso

2017. december 11.

Nekem ez a kedvenc illatom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

Nekem ez a kedvenc illatom!

BlackLion

2016. június 28.

Azt hittem tartósabb illata lesz a kezemen. Ennek ellenére tetszik, mint szappan jó. Nem hiszem,hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

AporBogarkaja

2015. augusztus 17.

Ahhoz képest hogy erdei gyümölcs csak színezék és illat formájában van jelen, nem rossz szappan. Elég jól tisztít, bár a bőrömre kiemelkedő hatással nincsen, és egy csomót kell dörzsölgetni , míg tisztességesen felhabzik. Jó, elhasználom de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.