Yamuna

Ár:   420 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. december 26.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

Hidegen sajtolt növényi szappan, mely intenzíven hidratálja a nők napi, környezeti hatásokra különösen érzékeny bőrét.

adri0419

2018. december 17.

Évek óta szappanal fürdök, már sok Yamunát kipróbáltam. Mindegyikről ugyanazt lehet elmondani. Ár-érték arányban megfelelő szappanok, finom illatokkal. Ennek különlegesen finom illata van. Nekem nem szárítja a bőröm, úgyhogy max csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

vadcseresznyefamag

2018. december 3.

Sajnos az én bőröm is úgy kiszárította, hogy pikkelyesen hámlott fürdés után. A testápoló valóban kötelező, úgy tűrhető, de emiatt nem veszem újra. Nagyon finom az illata, de amit a bőrrel művel az botrányos. A többi Yamunát szeretem, de ez pénzkidobás vagy csak szagolgatni jó, bár utóbbiért nem vesz senki szappant.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

pepszi

2018. január 26.

Ajándékba kaptam... nagyon finom illata van, bár nem sokáig érzem az illatát a bőrömön. Sajnos, tényleg szárítja a bőröm, de a rutin esti testápolózásom mellett nem olyan zavaró. Ami viszont nagyon zavar, hogy teli van pálmaolajjal, úgyhogy elhasználom, de nem veszek belőle újat az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

LunaFlor

2017. október 14.

Imádom az illatát, én a bőrömön is sokáig éreztem. Ugyanakkor alig vártam, hogy elfogyjon végre, olyan borzalmasan kiszárította a bőrt az egész testemen, hogy testápoló nélkül láttam a bőrlemezkéim kifehéredő határvonalait, és szinte porzott a hámlástól a karom, nagyon rusnya volt és még a testápoló is csak ímmel-ámmal segített ezen. Többet biztos nem veszem és a hidegen sajtoltakkal való kísérletezést is elfelejtem ez után a tapasztalat után. A prémium szőlőmagolajosukkal nem volt ilyen gondom szerencsére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

orsi0210

2017. március 10.

Nagy reményeket fűztem ehhez a szappanhoz, ugyanis az illata a boltban nagyon megfogott, tényleg olyan csábító, mint a leírás alapján. Sajnos azonban csalódnom kellett, mert az illata fürdés közben is alig érezhető, és rendkívül erősen szárítja a bőrömet. Alapból nem szoktam rendszeresen testápolót használni fürdés után, de ez után kötelező, annyira érdessé válik ettől a bőröm. Az illata miatt 2 csillag, de többet sajnos nem tudok adni, pedig szerettem volna!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

rozsabarbie

2016. október 12.

Nagyon szeretem a Yamuna termékeket már a kezdetektől fogva. Ez a szappan tényleg nőies, csábító. Nagyon szeretek ezzel fürdeni esténként. Hamar elfogy nálam, így gyakran szoktam újra venni. Nem szárít, nem irritál. Csúcs szuper! :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

Annie87

2015. szeptember 23.

Édeskés illatú, de nem émelyítő. Fürdéshez használom, jól habzik és nem szárít, bár még csak nemrég kezdtem használni. Az egyetlen negatívuma,hogy Propylene Glycolt tartalmaz (itt nincs az összetevő listában,de a terméken már szerepel), ami miatt nem hiszem,hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 23.