Yamuna

Ár:   1550 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: dali, Módosítva: 2018. június 29.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A zöld kávé és a zöld tea kivonat antioxidáns hatású, csökkentik a szabadgyökök képződését, ezzel növelik a bőr feszességét adó elasztin rostok élettartamát, segítenek megőrizni a bőr rugalmasságát. A zöld tea kivonat hidratáló tulajdonságával a bőrt bársonyosabbá, feszesebbé, teltebb hatásúvá teszi. A koffeint is tartalmazó zöld kávé kivonat értágító, stimuláló hatású, javítja a bőr vérkeringését és anyagcseréjét. A gél betaint is tartalmaz, ami a sejtek vízháztartását kontrollálja, hidratáló hatású. Illata kellemes zöldtea aromájú.

Yume

2019. május 27.

Nagyon megörültem amikor megkaptam tesztelésre. Ekcémával küzdök ezért nagyon fontos szempont nálam, hogy lehetőleg természetes összetevőjű termékeket használjak. Na ez a termék egyáltalán nem bántotta a bőrömet, sőt talán le is vitte a pirosságot. Én combomra használom.Felkenés után valóban ragad egy picit, azonban nálam egy 10 perc múlva tökéletesen felszívódik. Ebben a kis időben valóban érzem, hogy feszesít és simább lesz a bőröm, sajnos ez másnapra elmúlik, de remélem hosszabb távon majd megmarad ez a feszesség. Az illata isteni, nem mű hanem valódi zöld tea és kávé illat, de aki az édes erős illatokat kedveli ez nem az. Maga a csomagolás praktikus, ha elfogy biztos használni fogom a pumpás kinyomót, viszont sajnos gyorsan fogy még úgy is, hogy csak combra használom. Összességében jó terméknek tartom.

Update: Most fogok a termék végére érni, így már egy teljesen kiforrott véleményt tudok írni. Az illata még mindig nagyon finom, szerintem nem lehet megunni. Maga az állaga így a végére kicsit már zavaró volt, mert tényleg nagyon ragad, és elég sokat kell várni amíg megszárad. A feszesítő hatása már meglátszik még úgy is, hogy nem minden nap használtam. Plusz pont, amiért magyar natúrtermék , mégis az állaga miatt nem venném újra. A feszesítés miatt azonban tudom ajánlani annak, akinek ez a fő célja és nem a hidratáló funkció .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

KisPicúr

2018. december 1.

Nagyon megörültem, mikor megkaptam tesztelésre ezt a gélt, még sosem volt alkalmam tesztelni bármilyen terméket, így nagyon hálás vagyok a lehetőségért. :) Nagy lelkesedéssel vágtam neki a tesztelésnek, ugyanis az utóbbi időben nagyon sokat sikerült fogynom, de hiába a sok víz, edzés, helyes táplálkozás, ennek ellenére sajnos még mindig elég csúnyának látom a bőrömet főleg a combom hátsó részén. A gél állag pozitívum és az is nagyon tetszik, hogy pumpás kiszerelés, mert így nem marad a tubusban a negyede. Az illata is nagyon finom. Ami viszont számomra negatívum, hogy elég nehezen szívódik fel és ragacsos maradt utána a bőröm elég sok ideig. Én nem szoktam addig felöltözni, ameddig teljesen fel nem szívódik, így csak este használtam, reggel nem lenne időm addig flangálni, ameddig fel nem szívódik. Másnap reggelre fincsi puha lett tőle a bőröm, viszont permanens használat után sem láttam változást a bőröm feszességét illetően. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

Emily0226

2018. szeptember 7.

Tesztelésre kaptam. Puha lett tőle a bőröm, reggelre is puha maradt valamilyen szinten. Nem feszesített huzamosabb használat után sem. Praktikus a pumpás kiszerelés, pozitívum számomra, hogy gél állagú a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

cintialaura

2018. július 18.

Kellemes, natúr, zöld tea illata van. Nem érzek készketést arra, hogy mindennap használjam, pedig a feszesítő hatása elvileg így látszódna. Viszont nekem is olyan mintha felesleges lenne kenegetnem, nem hidratál és nagyon ragadós érzetet hagy maga után, és ez el sem múlik. Tesztelésre kaptam, de így sem lett kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Snowflake96

2018. július 16.

Annyira lelkes voltam, mikor kézhez kaptam a csomagot tesztelésre, de ha őszinte akarok lenni, kettős érzéseim vannak a termékkel kapcsolatban. Az illata kellemes, gél állagú a termék és a pumpás kiszerelése nagyon praktikus. Fürdés után használtam, ahogy ajánlják és utána mentem is kezet mosni, mert elég ragacsos érzetet hagy maga után. A combomra kentem és amúgy pár perc után már nem lehetett érezni a gélt, de ennyi ideig nem tudnám elviselni ezt az érzést a kezemen, szóval marad a kézmosás (de legalább rögtön lejön vízzel). Ez az egyik negatívum. Közvetlenül használat után kicsit puhább tőle a bőröm, mintha testápolót használtam volna, de reggelre már semmi. Nem is ígérnek azonnali hatást, de azért örülnék, ha a feszesítés nem is, de legalább a hidratálás érződne. Mert így olyan kicsit, mintha feleslegesen kenegetném. Persze lehet csak kitartóan, naponta kéne használni és tényleg jönne az ígért hatás, de így hogy nem is kellemes használni, nem tudom mennyire fog fogyni. Még nem adtam fel és azért is nem pontozom le, mert amúgy lehet ez egy szuper termék, csak nem nekem való. Ha nem lenne a ragacsos érzet pár percig használatkor és jobban hidratálna, tetszene.

Azért még jövök update-elni, ha változik a véleményem. A csomagot meg köszönöm szépen, ez volt az első tesztelésre kapott termékem és így is nagyon örülök a lehetőségnek, hogy nem volt telitalálat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

kmanu

2018. július 14.

Itt az oldalon kaptam tesztelésre a terméket. Nagyon kellemes illatú. tényleg zselé állagú zselé. Kicsit nehezen szívódik viszont fel, és furcsán ragadós érzés marad utána. A feszesítő hatását egyelőre nem láttam, de folytatom a tesztelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 14.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Betaine, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az arab kávé magjának a kivonata. A nyers kávé gazdag forrása az antioxidánsoknak és a koffeinnek.