Yamuna

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Genever, az összetevőket feltöltötte: papramona, Módosítva: 2018. március 5.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Tusfürdők

"Élvezd a finoman habzó, antioxidánsokban gazdag tusfürdőt minden nap! A tusfürdőben található aloe vera és E-vitamin hidratálja, regenerálja a bőröd már a fürdés közben. A gránátalma illata megédesíti az egész napod. Ecocert által minősített shea vaj felhasználásával készült."

Virvatuli

2019. november 14.

Egy fokkal jobban bevált, mint a testápolója, nem szárít, gyengéd, nem kell sok belőle, és az illata is kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 14.

Reini

2019. március 20.

Ezt az egy nyomoronc kis csillagot is nehezen adom meg neki.
Használat után a bőröm feszül, porzik a szárazságtól, mindettől ki is pirosodik persze, amit győzök megnyugtatni.
Nagyonnem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Ezt az egy nyomoronc kis csillagot is nehezen adom meg neki.
Nagyonnem!

Niki0214

2018. május 14.

Egy fogyott el,de nem vagyok annyira megelégedve vele,pedig óriási Yamuna fan vagyok.Az illata nem olyan volt teljesen,mint a kézkrémnek,amin meg is lepődtem,nem annyira gránátalmás.És az állaga sem tetszett.Nem tudtam vele olyan jót fürdeni:)Nem veszem többet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

papramona

2018. február 10.

Egy hete vettem, azóta használjuk. Isteni az illata, fürdés után órákkal is olyan illatú a bőrünk. Párom nagyon érzékeny bőrű, én is ekcémás vagyok, ezért csak SLE mentes tusfürdőt használunk. Nem tapasztaltam semmi negatívat a használatától. Nem szárít, nagyon puha a bőrünk tőle. Nem habzik nagyon, csak enyhén, de fürdőszivaccsal egész jó, úgy nem kell sok belőle. Gél állagú, a tetején van egy műanyag záró és csak pici lyuk van rajta, így nem folyik ki magától, csak ha nyomjuk. Nekünk ez az első Yamuna termékünk, de nem bántuk meg és mást is ki fogok próbálni.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.