Yamuna

Ár:   419 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. augusztus 11.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

"Pattanásos, gyulladt, furunkulus kialakulására hajlamos a bőröd? Akkor számodra A Yamuna Körömvirágos Hidegen Sajtolt Növényi Szappan kínálhat megoldást! A körömvirág az egyik leghatékonyabb „bőrtakarító“! Kipucolja a gyulladások során keletkező, fertőzött nedveket és a bőr lemosásával kíméletesen ápol!"

andreax

2019. szeptember 29.

Kozmetikusom ajánlotta, hogy, mivel grízes a bőröm, ha körömvirágos szappannal mosom meg, és azzal mosom le a sminkem, nem lesz annyi gríz az arcomon. Igaza volt. Ráadásul mikor rátaláltam erre a szappanra, nagyon megörültem, mivel nem szárítja a bőrt. Azóta, mióta ezzel mosom az arcom, télen sem szárad ki az arcbőröm. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Csobanka

2019. szeptember 7.

Remélem a jó szappanhoz írok mert az én körömvirágos szappanom tele van virágszirmokkal. Első 1600 forint alatti szappanom, ami nem szárítja a bőröm. Érdemes úgy használni, hogy az ember átdörzsöli vele magát. A zuhany alatt, mert a virágszirmok, így fejtik ki masszírozó hatásukat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

ViRaG003

2019. május 21.

Nagyon szeretem az allagat hogy konnyen hasznalhato es erzem hogy nem vegyszeres.taplalja a bort es hatekonyan tisztit

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

judit0206

2019. május 14.

Engem is az illata fogott meg, nem is olvastam, hogy milyen jótékony hatásai vannak. És nem is csalódtam szerencsére, élmény vele a fürdés :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

mese0211

2019. április 17.

Arctisztításra használom napi rendszerességgel, nagyon szeretem az illatát, nekem megfelelően tisztít, nem szárítja az arcomat és a hegeken, pirosságon is enyhített. Nagyon sokáig elég és az ára is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

esztes2468

2018. november 8.

Nagyon nagy szerelem lett az illata első érintkezés után, nem tolakodó, kellemesen finom, viszont annyira nem tartós, ami nem is baj számomra. A bőröm (lábaim, könyököm, kezem) extra száraz, de olyan mértékben, hogy nyáron is kenni kell, ilyenkor meg napi háromszor, hogy ne legyen már olyan száraz, hogy vérzik néha... egy hónapja használom a szappant, és nekem nagyon bevált - nem emlékszem, hogy egy-két alkalmat kivéve, kellett volna testápolót használnom. Barátomnak ajánlottam most a pattanásos hátára, elkezdte használni, így majd ha bevált neki, updatelek. Olcsó is, vegán, viszont az egyedüli hátránya, hogy pálmaolaj van benne, ami a környezettudatosság miatt fájó pont. Biztosan újraveszem, egy alap szappannak most beillesztem a repertoáromba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

Dea

2018. szeptember 25.

Nagyon kellemes illata van, nem venném újra mert van benne parüm,pedig nagyon bejött, jól habzik, nem szárít :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Lorya

2018. március 22.

Még valamikor ősszel vettem egy mini kiszerelést 3-4 társával együtt, egy szép kis ajándékzacskóban voltak. Ezt próbáltam ki legelőször a pattanásos, aknés bőröm miatt a leírás és az itteni vélemények hatására.
Az illata nekem nagyon erős és tömény volt, szinte megszédültem tőle, szóval először csak testre próbáltam ki, nem mertem az érzékeny arcomon használni. Jól is tettem, mert borzasztóan kiszárított, fájdalmasan húzódott és feszült a bőröm a megváltó testápolóig. Azóta csak egyszer-kétszer volt merszem elővenni, de mindig megbántam, szóval most már csak kézmosásra használom, de alig várom, hogy elfogyjon, mert a kezeimet is szárítja... A szaga legalább enyhült a hónapok alatt. :D

Évek óta csak szappanokat használok az arcomra és testemre is gond nélkül, szóval nem arról van szó hogy az én bőröm nem bírná őket, hanem egyszerűen ez a termék borzasztó. Állítólag "natúrkozmetikum", de nyomába sem ér az igazi piacos kézműves natúrszappanoknak. A társait azóta se vettem elő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

viviennoo

2017. december 30.

bevallom, az illata fogott meg a Rossmann-ban, mikor szagolgattam a szappanokat. Nem tudtam otthagyni, nagyon jó! Arcra használom, kellően habzik, picit csípi a szemet, de nem olyan brutálisan. Szépen tisztít, talán még a pattanásaimon is segített valamelyest. Szerintem fogok még venni a jövőben

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

Aria

2017. július 6.

Sok vélemény miatt megvettem, arcra használtam, de az amúgy tiszta arcomon a haj vonal közelében pattanások jöttek ki és abbahagytam arcra. Majd testre kezdtem el használni és random helyeken előjöttek patik, mint a könyökhajlatomon, combomon, oldalamon, olyan helyeket, ahol életemben sose volt pattanásom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 6.