Yamuna

Ár:   419 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. augusztus 11.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

"Pattanásos, gyulladt, furunkulus kialakulására hajlamos a bőröd? Akkor számodra A Yamuna Körömvirágos Hidegen Sajtolt Növényi Szappan kínálhat megoldást! A körömvirág az egyik leghatékonyabb „bőrtakarító“! Kipucolja a gyulladások során keletkező, fertőzött nedveket és a bőr lemosásával kíméletesen ápol!"

reaglamour

2013. február 4.

Elég problémás bőröm volt - mivel már most mondhatom azt, hogy "volt"- állandó pattanások, mitesszerek, zsíros, fénylő bőr stb.. Rengeteg arclemosót, arcradírt, tonicot próbáltam, a drágától az olcsóig, de egyik sem használt igazán. Aztán már úgy voltam vele, hogy attól a rengeteg vegyszertől - és miegymástól azokban a termékekben - volt tele az arcom mindenféle "szépséggel", ezért kerestem valamit, ami természetes anyagokat tartalmaz, és egyszerűen csak tiszta lesz a bőröm tőle. Némi utánajárás, és véleményolvasás után döntöttem emellett a szappan mellet és örülök hogy megvettem. Már lassan egy éve használom, mert egyszerűen ez a legjobb az arcbőrömnek. Csak ezzel mosom az arcomat, semmi mással. Gyönyörűen rendbe tette a bőrömet. Szép tiszta, sima egyenletes és puha lett tőle. Eddig állandóan alapozóval kentem magam, soha nem mentem sehova nélküle, mert valahogy azzal éreztem magam "biztonságban". De most már nem kell az alapozó. Azt mondhatom hogy a természetes bőröm is szép. És ez nagyon jó érzés. Már a harmadik szappant "fogyasztom" :), de imádom még most is, az illata, a puha habja... isteni. :) Egyszóval csak ódákat tudok zengeni erről a szappanról, mert számomra abszolút mértékben bevált. Szerintem hihetetlenül olcsó, ahhoz képest, amit tud, és hogy nagyon sokáig elég. Ma már csak nevetek magamon, hogy 10 ezreket adtam ki különféle termékekre, miközben, egy kis 500 ft-os szappan rendbe tett mindent. Megérdemli az 5 csillagot!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 4.

lumiukko

2013. január 24.

Már használom egy ideje, az összetevői miatt vettem meg, mert akartam egy tök natúr szappant, normális áron. Ez az!:) Az illata isteni, és megmarad a bőrön fürdés után is. Nem szárítja a bőrömet, de nem is javít az állapotán, úgyhogy így télen muszáj mellette pár naponta testápolózni. A habzása is jó, nem fogy olyan gyorsan, mint a másik Yamuna körömvirágos társa, úgyhogy max pont! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

cserryy

2012. december 27.

Az illata nagyon jó, de szárítja a kezemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 27.

Az illata nagyon jó, de szárítja a kezemet.

Bionic

2012. december 27.

Szerelem első látásra és szaglásra!

Ár-érték arányban kitűnő, közel 120 g és mindösszesen 449 ft-ba kerül a Rossmannban.

Az összetétele meseszép, egyetlen sárga/vörös pöttyöt nem jelez a lista, ennek ellenére mégis fantasztikusan tisztít, nagyon finom herbás illata van és egyáltalán nem szárítja a bőrömet, mint a nem natúr szappanok.

Nagyon tetszenek benne a szárított körömvirág darabkák, és hogy fürdés után is sokáig megmarad az illata. A párom is előszeretettel használja, különösen borotválkozás előtt. A hab felvitele előtt mindig ezzel mossa át az arcát, majd pedig csak azután borotválkozik. Teljesen uniszex, friss tisztaság illat. Egész biztosan újravásárlós lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 27.

Szerelem első látásra és szaglásra!

Maniac

2012. december 27.

Arctisztításra használom már június óta és állítom, hogy még a fele megvan, pedig reggel este használom. Simán elhagyhatom így télen is a tonikot és a hidratálót, teljesen rendbe tette a bőröm. Jól habzik, finom, visszafogott illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 27.

ivy

2012. november 25.

Nagyon finom illata van, és még ránézni is kellemes. A papírborítón a következő valami ilyesmi szöveg áll: Figyelem túlzott használata, tisztaságot okozhat. A tisztaság pedig fél egészség! No ez már jó ötlet volt:)) Testre használva tényleg hozza az abszolút tisztaságérzetet, és nem szárít. Az arcom valamiért nem örült neki, foltokban száraz terültek jelentek meg...:( Szóval, nálam nem csodaszer, egyelőre a szappanok közül az Alverde levendulát nem sikerült lenyomnia.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 25.

motyor

2012. november 16.

Én nagyon szeretem a legtöbb Yamuna szappant, és erre sincs panaszom. Diszkréten "tisztaság illata" van, gusztusosak benne a virágszirmok és szerintem az egyik legolcsóbb natúr szappan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 16.

k.dorika

2012. november 13.

lumiukko - Én Rossman-ban vettem ilyet, de már nem igazán emlékszem, olyan 400-500 Ft körül volt. (4-5 féle Yamuna szappan van általában nálunk, ami közül mindig lehet választani valami érdekeset, de amúgy a DM-ben is érdemes megnézni ha a Rossman-ban nem lenne.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 13.

Ophelia

2012. november 5.

Tartottam tőle, hogy olyan gyógyszeres illata lesz, mint a legtöbb körömvirágos terméknek, de nagyon pozitívan csalódtam, mert egész kellemes! Az arcomra használom, de még csak néhány napja, szóval jelentős változás nem történt, de kétségkívül nagyon tiszta tőle a bőröm. Negatívumnak azt említeném, hogy iszonyúan szárít, amit persze tudok orvosolni hidratálókrémmel, de ettől még kellemetlen, mikor feszül a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 5.

Heidi

2012. október 17.

Jó kis szappan ez! :) Én arcra úgy használtam,hogy először letisztítottam Eucerin DermoPurifyer Mélytisztító Arclemosó Zselével,utána pedig ezt a szappant a tenyeremben felhabosítottam és úgy kentem fel az arcomra.Használata után nagyon jó tiszta érzésem van. :)

Update:Egy szó...FANTASZTIKUS,így csupa-csupa nagy betűvel!! :D Ha lehetne 10*-ot is adnék neki. :) Az arcom nagyon acne-s volt és persze,hogy sebesen gyógyult.3 napja használom és ami 2-3 hétig gyógyul ma már alig látszik.Nem szárítja a bőröm,ami számomra nagyon szuper,mert igazán "válogatós" az arcom ilyen szempontból.Ajánlottam ismerősöknek és már alig várják,hogy kipróbálják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 17.