Yamuna

Ár:   419 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. augusztus 11.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

"Pattanásos, gyulladt, furunkulus kialakulására hajlamos a bőröd? Akkor számodra A Yamuna Körömvirágos Hidegen Sajtolt Növényi Szappan kínálhat megoldást! A körömvirág az egyik leghatékonyabb „bőrtakarító“! Kipucolja a gyulladások során keletkező, fertőzött nedveket és a bőr lemosásával kíméletesen ápol!"

marcipan1055

2017. május 7.

Nekem egyáltalán nem szárít és szépen lehúzza a pattanásokat és a pirosságot is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

Popet

2017. április 22.

Eddig kecsketejes szappanokat használtam, de ahhoz képest, hogy - márkától függetlenül - milyen magas ára van, nagyon hamar el is fogyott. Jelenleg, szivesebben használom a Yamuna körömvirágos termékét, hiszen gazgaságosabb és az érzékeny bőröm is szereti! Igaz én nem merem az arcomat megmosni vele (ahogy sokan írjátok), mivel mégis csak szappanról van szó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

jkrisztie2

2017. március 24.

Számomra ez a legjobb Yamuna szappan. Nem szárítja a bőrt, finoman tisztít, az illata pedig fantasztikus. A szappan viszonylag sokáig kitart. Fürdéshez, arcmosáshoz is használom, tökéletesen bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 24.

berni88

2017. március 16.

Az arcom katasztrofális állapotba kerül menstruáció előtt, úgy nézik ki napokig, mint tini koromban se. Nagy gyulladt pattanások az álamon és az arcom oldalsó részein.
Pár napos kényszerpihin vagyok itthon, semmi sminket nem tettem fel és igy ugyebár látok minden hibát. Anyum kapott 5 db yamuna mini szappant, krémmánián lecsekkoltam, és kipróbáltam ezt. Harmadik napja ezzel mosom meg az arcom, semmilyen más terméket nem használok mellette, és azt kell mondjam, hogy valóban feszült az arcom kissé a használat után, mégse látszik száraznak a bőröm. A hab nagyon krémes és lágy, maga a szappan szépen, szinte felolvad a bőrömön. Az illata tetszik, akár parfüm miatt, akár nem, nekem már csak az a lényeg, hogy használjon.
Ha továbbra is marad a hatása, megveszem a normális kiszerelésűt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

Ha továbbra is marad a hatása, megveszem a normális kiszerelésűt.

kovacsicsflora

2017. március 8.

Ritkán használom, mert rendszeres használatnál nagyon szárít. Hidratáló krém nélkül száraz bőrre, mint az enyém, nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 8.

Sundelion33

2017. március 3.

Normál/Kicsit száraz bőröm van, ritkán előjön 1-1 pattanás, de azon gyorsan segít ez a szappan, nem marad nyomuk sem. Csak arctisztításra használom, arra viszont nagyon bevált. Kicsit talán szárítja a bőröm, mint minden ilyen szappan, de egy arckrémmel nagyon jó kombó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

LiziSkywalker

2017. január 10.

Nem szárítja a bőrt, isteni illata van, és nagyon jó tapintású utána a bőröm. Kedvenc!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

senskin

2016. november 20.

Nekem tetszik. Bár volt már jobb szappanom is. Körömvirág nem sok van benne . :) Nagy kiszerelésű, jó az ára. Összességében:4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 20.

Greti1717

2016. november 6.

Csodaszer!!Eltüntette a pattanásaimat,és azóta nem is jön ki egy sem.Picit szárít de aztán Nivea krémet használok az arcomra és teljesen jó.Az illatát is imádom:)Újra fogom venni ha elfogy de szerintem az nem mostanában lesz:)

Update:Csak ritkán használom mert rendszeres használatnál nagyon szárít és mintha azóta több pattanásom lett volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 6.

Fioka

2016. augusztus 22.

Arcmosásra használtam, eleinte nagyon szépen működött is, lehúzta a pirosságot és kevesebb pattanás volt az arcomon, de egy idő után már nem nagyon akart működni, ezért félretettem.Való igaz, hogy nagyon szárít, száraz, normál bőrűeknek én sem ajánlanám arcra, de az én zsíros bőrömnek jót tett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.