Yamuna

Ár:   419 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. augusztus 11.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

"Pattanásos, gyulladt, furunkulus kialakulására hajlamos a bőröd? Akkor számodra A Yamuna Körömvirágos Hidegen Sajtolt Növényi Szappan kínálhat megoldást! A körömvirág az egyik leghatékonyabb „bőrtakarító“! Kipucolja a gyulladások során keletkező, fertőzött nedveket és a bőr lemosásával kíméletesen ápol!"

KovIbolya

2016. augusztus 2.

Pár napja használom. Nem volt különösebb gond a bőrömmel, annyi, hogy minden zuhanyzás után kell testápolót használni, szóval igazából csak azért vettem, mert szeretnék minél kevesebb vegyszert a bőrömre kenni. Eddig jó, tetszik az illata is, és kevesebbszer használok testápolót. Egyszer még hajat is mostam vele - arra azért annyira nem jó :) - , de azért azt hasznos volt olvasni, hogy huzamosabb ideig nem jó használni. Ami nekem gondom - bár ez lehet, hogy minden ilyen szappan esetében így van - , hogy eldugítja a lefolyót. Lehet, hogy azért, mert nagyon zsíros. Csak ezért a mínusz egy pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

sziszo

2016. július 27.

Mindennapi használatra szerintem sem jó, de a hibákra nyugtató hatással van és jót tesz a bőrnek. Szeretem és nekem jobb mint a manna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

rtunde

2016. július 8.

Egyetértek az előttem szólókkal, huzamosabb ideig arcmosásra használva nemcsak szárít, de a lányomnak a szemhéján allergiás elváltozást is okozott. Miután abbahagyta ezzel a szappannal az arcmosását, tünetei szerencsére fokozatosan megszűntek. Arcmosásra nem ajánlom, de kézmosásra sem az igazi, nekem sokkal jobban szárított, mint a sokéve használt babaszappanom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 8.

BlackLion

2016. június 28.

Szerintem ezeket a szappanokat nagyon sűrűn nem jó arcmosásra használni. Ha mindenképp arra akarjuk,akkor után valóban egy jó hidratáló krémre van szükség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

Moncsi1984

2016. június 18.

Arcmosásra használom. Arra jó, de utána kell a hidratálás, mert szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 18.

Arcmosásra használom. Arra jó, de utána kell a hidratálás, mert szárít.

annie19

2016. május 19.

Nagyon szeretem. Látványosan mattítja a bőrt, és halványítja a foltokat. Picit szárít, de utána kókuszolajat használok és együtt a legjobb páros

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

94Tia

2016. április 27.

Az itteni vélemények alapján gondoltam kipróbálom, rossmannba vettem 449 Ft -ért ami szerintem jó áron van nagyon. Próbáltam már más bio/természetes szappant arcra és azok jobban szárítottak, ez kevésbé és inkább csak a pattanást szárítja le. Este micellás vízzel mosom le a sminkemet utána ez a yamuna szappan és végül 100% shea vajat használok. A hidratálás után kell!

UPDATE:

Se rosszabb se sokkal jobb nem lett az arcbőröm tőle. Kissé szárított 3 hétig használtam de mivel nem tett "csodát" és az összetevőbe parfüm van így levonok a csillagokból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

lady_jellyfish

2016. március 9.

A boltban ezt ajánlották akár hajmosásra is, elvileg nem kezdi ki a fejbőrt, de arcra és testre is lehet használni, picit szárít, de egy 100%-os shea vaj utána és minden rendben. :) Az a kis piros pontocska nem tetszik, ezért a 4*

UPDATE:
Nm picit szárít, hanem nagyon, kuka.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 9.

UPDATE:
Nm picit szárít, hanem nagyon, kuka.

telelle

2016. február 29.

Egyet elhasználtam belőle, nem estem hanyatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 29.

Egyet elhasználtam belőle, nem estem hanyatt.

Powderpuff Girl

2016. február 13.

Nagyon jó kis szappan és valóban van gyulladáscsökkentő hatása. Parfüm miért kell bele kérem szépen?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 13.