Yamuna

Ár:   419 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. augusztus 11.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

"Pattanásos, gyulladt, furunkulus kialakulására hajlamos a bőröd? Akkor számodra A Yamuna Körömvirágos Hidegen Sajtolt Növényi Szappan kínálhat megoldást! A körömvirág az egyik leghatékonyabb „bőrtakarító“! Kipucolja a gyulladások során keletkező, fertőzött nedveket és a bőr lemosásával kíméletesen ápol!"

madarka

2016. január 24.

Kézmosáshoz használom. Az illata annyira nem tetszett, de nem szárítototta ki a kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

pritiriti

2016. január 11.

Arcra, kézre szoktam használni. Engem ez is szárít (mint minden más), de nagyon örültem neki, hogy a sminket egy mosással lehozza. Nem szeretem mindig a lemosókat, mert többet kell dörzsölgetni a szemkörnyéket. Ezzel egyszer átmosom, utána micellás víz és szupertiszta az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

adamirita

2016. január 3.

Sajnálattal olvastam hogy a Yamunás termékekben is mennyi adalékanyag van,holott eladják természetes szappanként,ami növényekből készült,hát kösz,mi keresnivalója van egy olyan anyagnak amit a mosószerbe raknak.. Illata egyébként jó,persze ezt is parfümmel teszik olyanná..Legközelebb tuti nem Yamunára szavazok ha szappant akarok venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

TaBePa

2015. december 12.

Nagyon szeretem ezt a szappant, az első a Yamunától. Tusfürdő helyett használom, az arcomat is át tudom vele mosni. Az illata nagyon tetszik, és habár nem vagyok nagyon pattanásos, de sokkal kevesebb van azóta, és egyenletesebb a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 12.

Izabel

2015. december 6.

Anyukámnak vettem, majd - gondoltam - meglepem magamat is :) és jól döntöttem! Jól tisztít, nem szárít és az illata sokáig érződik a használat után. A parfüm miatt azonban én is kénytelen vagyok levonni egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 6.

Stephanieee

2015. november 13.

Szuper. Valóban nagyon jól és mélyen tisztít,nekem sem szárította a bőröm, csak annyira,amennyire egy szappantól ez normális,de mivel én utána azonnal hidratáló krémet használok,abszolút nem tűnt fel. Gyorsan gyógyítja a pattanás után maradt sebeket, enyhíti az irritációkat,összehúzza a pórusokat. Egyetlen negatívum,hogy van benne parfüm :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 13.

Destinyh

2015. október 23.

Nagyon szeretem. Az illata is nagyon jó. Használat után nem érzem hogy húzódna vagy szárítaná a bőröm, mint a teafás. Sokkal hamarabb gyógyulnak a pattanásaim, még a gyulladt pattanásokat is eltávolította. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 23.

emilia22

2015. szeptember 6.

Már kb. 3 hete használom napi kétszeri alkalommal, sminklemosás után valódi felfrissülést érzek tőle az arcbőrömön. A pattanások azóta látványosan csökkentek és extra előny nálam, hogy nem szárít. Nagyon kellemes az illata, még a picike fürdőszobámat is átjárja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

RyouHati

2015. augusztus 23.

Leginkább a nagyon kellemes illata fogott meg, ezenkívül még jól habzik. Az arcomat picit szárítja, de fürdésre tuti elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

Basicsg86

2015. augusztus 17.

Úgy látom egyre nagyobbat hódítanak a szappanok. Valóban sokkal jobbak, kiméletesebbek mint folyékony társaik..
Ez a márka pedig duplán betalált a piacon.
Szuper termék helyes köntösben éppen félúton az áltagos szappanárak és a 'na ennyit azért egy szappanért túlzás' között..
A körömvirágos kivitel pedig kiváló bármilyen börprobléma, érzékenység esetén is.. Csillagosötös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

Ez a márka pedig duplán betalált a piacon.