Yamuna

Ár:   419 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. augusztus 11.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

"Pattanásos, gyulladt, furunkulus kialakulására hajlamos a bőröd? Akkor számodra A Yamuna Körömvirágos Hidegen Sajtolt Növényi Szappan kínálhat megoldást! A körömvirág az egyik leghatékonyabb „bőrtakarító“! Kipucolja a gyulladások során keletkező, fertőzött nedveket és a bőr lemosásával kíméletesen ápol!"

kacola

2015. augusztus 13.

Kamasz fiamnak vettem a pattanásai ellen. Tényleg hatásos, mikor használja sokkal kevesebb pati van rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

Fincsodrett

2015. július 26.

hihetetlenül kellemes illata van, valszeg nem a körömvirágtól (aminek nem ilyen az illata), hanem a benne lévő parfümtől. én a ruhásszekrénybe raktam be egyet papír nélkül, az egész szekrény illatozik. :) fürdésre is használtam, úgy is jól teljesített. ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 26.

doreen

2015. július 19.

Olcsó, hatásos és sokáig elég. Arcra használom, napi 1x, este. Eddig el sem tudtam képzelni az életem alapozó nélkül a pattanások miatt. Aztán megvettem ezt és ezzel tisztítom az arcom pár hónapja. Féltem, hogy szárítani fog, de szerencsére nem. És most végre elmondhatom, hogy hetek óta nem használok alapozót..mivel nincs rá szükségem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 19.

Bolvarin

2015. július 6.

Több, mint egy éve lemondtam a tusfürdőkről, csak szappannal mosakszom azóta, és szerencsére meg is szabadultam 2 visszatérő bőrproblémámtól. Ettől a márkától ez az első szappanom, és igazából nem rossz. Csak testre használom és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 6.

szabob1996

2015. június 16.

Valami hihetetlen dolog történt velem mióta ezt a szappant használom. Évekig szemölcsök voltak a lábamon amiket az eredménytelen kezelések után kezdtem már majdnem megszokni:( Körülbelül egy-másfél hónap használat után azonban rejtélyes módon eltűntek pedig csak szappant váltottam. Nagyon jó, az illatát is nagyon szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 16.

Szappanoslány

2015. június 12.

Állandó darabbá vált :) arcot csak ezzel mosok , és már a nehéz napok idején sem jön elő az az 1-2 pattanás, ami régebben mindig. Hetente egyszer tusoláshoz is használom, szépen leszedi az elhalt hámréteget. Icipicit szárít ugyan, de még nem kell testápolóznom utána.Az illata finom, a habja krémes, nem mállik szét és több hónapig elég . Ajánlom a többi Yamuna termékkel együtt ! Én szerencsés helyzetben vagyok, mert Kaposváron könnyen beszerezhető szinte az összes termékük a Harmóniaházban :) Vegyétek, használjátok, szeressétek !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 12.

monika.t

2015. június 3.

Zuhanyzáshoz vettem, hogy tisztítsa és egyben ápolja is a bőrt. Tökéletes!
Kipróbáltam arctisztításra is, bár egy kicsit szárít, de nem vészes. Kellemes, krémes habja van és enyhe illata. Nem mállik szét.
Akár utazáshoz is jó egy szép kis szappantartóban és nem kell mindenfélét magunkkal vinni. Megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 3.

Zuhanyzáshoz vettem, hogy tisztítsa és egyben ápolja is a bőrt. Tökéletes!

halasiedit78

2015. május 21.

Az itt olvasott vélemények alapján vettem meg, kicsit többet vártam tőle, de alapvetően nem volt egy drága cucc, hogy bosszankodjak miatta. Nekem szárítja a bőröm, nemm használom az arcomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 21.

robszinka10

2015. május 1.

Most fogom újravenni, imádom egyszerűen. Nem tudok mást rá mondani mint Csodaszappan3! ^^m

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 1.

Nymphea

2015. április 3.

Imádom. Tavaly karácsonyra csak ennyit kértem a húgomtól. Tetszett a márka hitvallása, meg hogy a Rossmannban többféle szappanjuk elég régóta elérhető. (Szánom-bánom, hogy nem hamarabb vettem észre.) Őszinte leszek: bár külcsínre a Nagy konkurencia Manna és a csillivilli honlap és marketing nagyon ott van, szerintem a termékeik nemcsak hogy túlárazottak, de agyonhájpoltak is. Itt van ugye a Yamuna, aki csak van és mennyei dolgokat csinál negyedannyi áron. Ez a szappan is egy csoda. Mind az illata, állaga, habzása. Tetszik a csomagolás. A honlap is jó. Kár hogy a legtöbb termék csak a neten elérhető, vagy adventi vásárokban , évente egyszer. Megéri kipróbálni. Natúr csoda a köbön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 3.