Yamuna

Ár:   419 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. augusztus 11.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

"Pattanásos, gyulladt, furunkulus kialakulására hajlamos a bőröd? Akkor számodra A Yamuna Körömvirágos Hidegen Sajtolt Növényi Szappan kínálhat megoldást! A körömvirág az egyik leghatékonyabb „bőrtakarító“! Kipucolja a gyulladások során keletkező, fertőzött nedveket és a bőr lemosásával kíméletesen ápol!"

Nymphea

2015. április 3.

Imádom. Tavaly karácsonyra csak ennyit kértem a húgomtól. Tetszett a márka hitvallása, meg hogy a Rossmannban többféle szappanjuk elég régóta elérhető. (Szánom-bánom, hogy nem hamarabb vettem észre.) Őszinte leszek: bár külcsínre a Nagy konkurencia Manna és a csillivilli honlap és marketing nagyon ott van, szerintem a termékeik nemcsak hogy túlárazottak, de agyonhájpoltak is. Itt van ugye a Yamuna, aki csak van és mennyei dolgokat csinál negyedannyi áron. Ez a szappan is egy csoda. Mind az illata, állaga, habzása. Tetszik a csomagolás. A honlap is jó. Kár hogy a legtöbb termék csak a neten elérhető, vagy adventi vásárokban , évente egyszer. Megéri kipróbálni. Natúr csoda a köbön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 3.

nocikaa

2015. március 25.

2 hónapja használom és nekem nagyon bevált. Kevesebb a pattanásom és a mitesszerem, puha és nem zsíros a bőröm mégsem szárít. Ami még mellette szól, hogy kevés kell belőle, így jó sokáig tart. Az illata is jó. Én szeretem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

Dius24

2015. február 27.

Nem rég kezdetem el használni az illata nagyon kellemes krémes habzik picit szárít de tűrhető szerintem átlagos tusfürdők is szárítanak ennyire!! Eddig nagyon bevált újra fogom venni!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 27.

Gogo89

2015. február 8.

Szerettem mert az ekcémás bőrömet szépen helyrerakta. Finom az illata, megadja a tisztaság érzetet, nem is drága és sokáig kitart. Az egyetlen problémám hogy engem ez is szárít, ezért nem tökéletes bár én eddig nem találkoztam olyan szappannal ami ne szárítana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

Annabella2010

2015. február 8.

Imadooom, nagyon jol tisztit es nem szarit. Amiota hasznalom egyaltalan nincsenek pattanasaim😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 8.

vador

2015. január 29.

Isteni illatú natúr szappan, nem szárít, remek összetevői vannak. És jópofák a körömvirágszirmok benne. :) Én nagyon szeretem, a Yamuna egyik legjobb szappana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 29.

lavenderbrown92

2015. január 2.

Még csak pár hete használom,de sokat segített a pattanások után maradt piros foltok eltüntetéseben. Az illata remek,jól habzik. Teafaolajos és ichtiolos szappannal együtt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 2.

umpalumpa

2014. szeptember 21.

Hetek óta használom és most már elmondhatom, hogy jót tesz a kissé gyulladt bőrömnek. A mellkasomon volt néhány ronda pattanás és a nyakamat is csúfította pár darab. Önmagában nem csodaszer, de ha időnként radírozom a bőröm és a megfelelő gyulladásgátló krémmel kenem, akkor együtt igazán megszépítenek. Szóval a nyugtató hatása biztos, nem bántja az ekcémás kezem, az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 21.

annuskais

2014. augusztus 9.

Egy ideig használtam az arcomra, pattanásaim nem lettek tőle, jól tisztítót azonban szárította a zsíros bőrömet! Nem rossz, de nem vettem többet újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 9.

k.regi.90

2014. augusztus 7.

Nagyon finom az illata, az ára is elfogadható, nem fogy olyan gyorsan, illetve nem fogy gyorsabban, mint a többi bolti szappan, és kellemesen habzik. A bőröm imádja, semmilyen kiszárító hatást nem éreztem se a testemen, se az arcomon. A kis sziromdarabkák nagyon cukik benne, engem meggyőzött ez a szappan. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 7.