Yamuna

Ár:   419 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. augusztus 11.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

"Pattanásos, gyulladt, furunkulus kialakulására hajlamos a bőröd? Akkor számodra A Yamuna Körömvirágos Hidegen Sajtolt Növényi Szappan kínálhat megoldást! A körömvirág az egyik leghatékonyabb „bőrtakarító“! Kipucolja a gyulladások során keletkező, fertőzött nedveket és a bőr lemosásával kíméletesen ápol!"

zsofia93

2014. június 3.

Számomra a legjobb Yamunás szappan az összes közül! Nem szárítja szét az arcomat, pattanásokkal elbánik, jól habzik, jó az illata, egyszerűen imádom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 3.

gaboooca

2014. május 1.

Már régóta szemezgetek a natúr szappanokkal, arctisztítás céljából vettem.Nagy reményeket fűztem hozzá és alig vártam, hogy kipróbáljam.Nekem nem vált be,bár hozzáteszem hihetetlenül problémás a bőröm,bármire kipirosodik, ég,hámlik.Erre a szappanra pedig különösen.Zuhanyzáshoz még nem próbáltam,de az arcomon biztos nem próbálom még egyszer.Az illata,ára és az állaga tetszik,de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 1.

eandi

2014. február 5.

Hát engem nem győzött meg. Vmiért nem habzik olyan jól mint a kézi készítésű társai. Meg szárított is, végül anyukámnak adtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 5.

jns.melinda

2013. október 31.

Jó volt, de a Yamunák közül talán ez tetszett a legkevésbé. Átlagos szárítás, semmi extra, bár ez csak egy szappan. Azért jó volt, de nekem kicsit furák voltak a virágdarabok. Na jó, 4.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

masnis

2013. október 7.

azok a régi szép idők... az új összetétel akkora nagy csalódás nekem, hogy nem vagyok hajlandó mégegyszer kipróbálni. A régi kedvéért nem húzom le nagyon, csak egy csillaggal, de nagyon sajnálom, hogy a gazdaságosság a hatásosság számlájára megy. Biztos olcsóbb ennyi allergénnel tényleg. a kátrányosnak ugyanennyi pénzért sokkal jobb az összetétele, nem csoda, hogy hat is. Erre a "javított verzióra" már nem fogadnék.

Ki nem imádja? Csak 'zöld' összetevők, gyengéden, de mégis alaposan tisztít, és olyannyira nem szárít, hogyha egyszer-egyszer kihagyom utána a hidratálást, a bőröm nem készül ki. Valami álom, nyári-szellő-a-kertek-felett illata van, és a bőrömön is úgy veszem észre, meghálálja, hogy ennyire kíméletes szappannal tisztítom minden nap. Az a négyszáz forintos ár pedig aprópénz, és kellemes csalódás, hogy az igazán csodaszer dolgokért nem kell többezret kipengetni mindig. Sőt.. :) Nem cserélném már le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 7.

edefarkas

2013. október 1.

Az egyik legjobb a Yamunák közt. Imádom benne a virágszirmokat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.

Az egyik legjobb a Yamunák közt. Imádom benne a virágszirmokat. :)

chloe18

2013. augusztus 27.

Imádom az illatát. Nem használom napi szinten, de egyébként mind arcra, mind testre bevált nekem. Ha elfogy, előbb-utóbb biztos újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 27.

rex

2013. augusztus 12.

1-2 éve ezt használom felváltva az olíva-bergamott szappannal, szintén Yamunás. Örököltem a felkarokon az érdes bőrt, ezzel a szappannal egész helyrejött, sem nem szárít, se nem zsírosít. Még kombinált arcomra is tök jó. Teljesen 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

kalmaniki

2013. augusztus 3.

Arctisztításra és tusoláshoz is megfelelő, kellemes az illata, tetszenek a körömvirág szirmok benne, jók az összetevői, az én bőrömet nem szárítja vészesen, de nem kedvenc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

tara95

2013. július 10.

Legjobb, alap. remekül tiszít arclemosásra használom és nem szárít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 10.

Legjobb, alap. remekül tiszít arclemosásra használom és nem szárít.