Yamuna

Ár:   419 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. augusztus 11.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

"Pattanásos, gyulladt, furunkulus kialakulására hajlamos a bőröd? Akkor számodra A Yamuna Körömvirágos Hidegen Sajtolt Növényi Szappan kínálhat megoldást! A körömvirág az egyik leghatékonyabb „bőrtakarító“! Kipucolja a gyulladások során keletkező, fertőzött nedveket és a bőr lemosásával kíméletesen ápol!"

Pöti

2013. július 2.

Egyre nagyobb szerelembe esek a yamuna termékekkel... Most ezt használom, isteni finom, külön tetszik benne a sok kis virágszirom... Engem nem szárít, csak testre használom, kellemes a habja, jó az illata is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 2.

mano

2013. július 2.

Soha nem gondoltam volna, hogy szappant fogok használni, pláne nem arclemosásra... Eddig mindenféle szappan szárította a bőröm, de ez nem. Finom puha lesz tőle, szépen tisztít, isteni illata van, nagyon jó érzés vele lemosni az út porát. Gyulladáscsökkentő és heggyógyító hatását még nem tapasztaltam két hét használat után, de lehet csak türelmetlen vagyok.
Update: kár hogy tovább használtam, mert teljesen tönkre tette a bőröm :( óriási gyulladt pattanások mindenfele, pedig nekem alig jön ki 1-1 pattanás, most meg az egész homlokom tele lett :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

ency091

2013. július 1.

Tusolni szoktam vele, nem csak arcra jó. Szappanok között tényleg a legjobb drogériás, de még mindig jobban szárít mint egy tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

glmunkchip

2013. július 1.

Az összetevőivel nagyon meg vagyok elégedve, a pattanásaimat szépen leszárítja. Mivel a bőröm zsírosodásra hajlamos, a szárító hatása különösen jó. Áprilisba vettem és még alig fogyott belőle,pedig napi kétszer, reggel és este is használom.Legközelebb kipróbálom az ichtiolos szappant, remélem arról is ilyen jó véleményem lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

juccjucc

2013. június 16.

Több mint két hete használom és egy álom ez a szappan.Előtte uborkásat használtam de semmit se használt. .Minden reggel és este használom és jóval kevesebb pattanásom van,tisztának érzem tőle az arcomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

haloittbarbi

2013. június 13.

Én sajnos a régi összetevőkkel rendelkező körömvirágos szappant nem tudtam kipróbálni, de erről szólhatok pár szót:

4 napja használom, az arcomat is ezzel mosom és eddig nem volt vele semmi probléma, aztán a mai napon fürdés után észrevettem hogy az egész karom láthatóan száraz, (olyan mintha poros lenne) és most már viszket is.

Ezen kívül az elmúlt pár napban az arcomon több begyulladt pattanás is megjelent, ami egyáltalán nem jellemző rám. Most, vagy az új Alterra orchideás nappali krémemtől (amit mondjuk nem hiszek) vagy ettől a szappantól.

A következő cikk a potenciális allergén illatanyagokról ír:

A szappanban megtalálható Cinnamyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Amyl Cinnamal, Coumarin, Hydroxicitronellal, Citronellol, Geraniol és ezek mind allergén illatanyagok.

Szóval valószínűleg ő a felelős a kiütések miatt:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 13.

A következő cikk a potenciális allergén illatanyagokról ír:

Szóval valószínűleg ő a felelős a kiütések miatt:(

Linuxo

2013. június 4.

Ma végre megvásároltam!!! Eddig 1x használtam az arcomhoz. Finom, bársonyos tapintású lett. Nagyon várom, hogy a továbbiakban milyen lesz a bőröm tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 4.

cintiii

2013. május 28.

Sokat szenvedtem a pattanásokkal. Nem jött elő sok, de amikor igen, azoknak a nyoma mindig megmaradt az arcomon. Már mindenféle kencét kipróbáltam, hogy elmúljanak a foltok és ne jöjjenek új pattanások elő, mert akkor kezdhettem újra a harcot a foltok ellen. Ajándékba kaptam egy körömvirág szappant karácsonyra és ha már úgyis volt elkezdtem azzal mosni az arcomat. Nagyon jól tisztított és már egy hét használat után szebb és tisztább lett a bőröm. Pár hónap használat után pedig már csak egy-egy pattanás jött elő.
Nem találtam sehol olyan szappant, mint az ajándék volt, így megvettem ezt. Nagyon olcsó és sokáig elég a hatása ugyanolyan jó, mint a másik szappannak. Szépen tisztít, az én bőrömet nem szárítja, az illata nekem nem tetszik, de ez nem von le a hatásából semmit. Igazi csodaszer, szerintem megéri kipróbálni : )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

lavender

2013. május 8.

Imádom. Itt olvastam a Yamuna szappanokról először, azóta vadászom őket :) A körömvirágos jött be eddig nekem a leginkább, a problémás, pattanásra hajlamos bőröm valósággal megszelídült tőle. Most már csak elvétve jönnek ki szerencsére pattanásaim, és tisztának érzem az arcom. Szerintem mindenkinek más a csodaszer, ez a szappan nekem is csak arcra vált be például, mert a testem viszketett tőle, és kiszáradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

Hibiszkusz

2013. április 26.

Nos nem akartam szappant venni, de megszagoltam és nem tudtam otthagyni. Néha van így az ember lánya. :)
Imádom az illatát, nem szárít túlzottan, helyesek benne a kis virágszirmocskák, és sok a zöld pötty az összetevők közt, úgyhogy ez lett az új kedvenc szappanom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 26.