Yamuna

Ár:   419 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. augusztus 11.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

"Pattanásos, gyulladt, furunkulus kialakulására hajlamos a bőröd? Akkor számodra A Yamuna Körömvirágos Hidegen Sajtolt Növényi Szappan kínálhat megoldást! A körömvirág az egyik leghatékonyabb „bőrtakarító“! Kipucolja a gyulladások során keletkező, fertőzött nedveket és a bőr lemosásával kíméletesen ápol!"

Holdfény

2013. április 15.

Imádnivaló, tiszta illata van! :-) Arclemosóként használom felváltva a tengeri algás Alverdével. Én nagyon szeretem, jó érzés a használata, bár néha húzódik tőle a bőröm. Természetesek az összetevői, csupa zöld pöttyös - ez nekem nagyon fontos. Kifejezetten tetszik maga a szappan is - csodásak benne a körömvirágszirmok, olyan szép! Finom, selymes bőrt varázsol, utána pedig tonikot használok. Az egyébként kedvező árát az utolsó forintjáig megéri, én biztosan újra fogom venni. Nagyon érdemes kipróbálni. És nem utolsó sorban gyulladáscsökkentő! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.

diaziana

2013. március 19.

Nemrég került csak a kezembe, így hosszú távú hatásról csak később tudok véleményt alkotni. Egyelőre nagyon pozitívak a benyomásaim erről a szappanról. Finom az illata, és a kis virágok miatt jó ránézni is :) Jól habzik, olcsó, tetszik a papírcsomagolás. Szépen tisztít, az már most is látszik, és nagyon puha és üde használata után a bőröm. Arra nem számítottam, hogy szárítani fog, de kissé feszül utána az arcom. Egyelőre mindenképpen 5 csillag, nagyon elégedett vagyok vele a szárítás ellenére is. Remélem, hogy a bőröm problémásabb területeivel is csodát tesz idővel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

Lynx

2013. március 16.

Ajándékba kaptam egy ilyen szappant, és bár tusfürdő-párti voltam egész életemben, amióta megvan ez a szappan, nem nyúltam egyik flakon után sem. Tökéletesen tisztít, a sminket is kiválóan lemossa, nem húzódik utána a bőröm, és az illata is fantasztikus :) Jópofák benne a kis szárított virágok is :) Ilyen jó szappanom még sosem volt, pedig kipróbáltam már jó párat. Az összetevői miatt is érdemes ezt választani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 16.

Thumpa

2013. március 10.

Jól habzik, szépek az összetevői, nem érzem, hogy annyira vagy úgy egyáltalán szárítaná a bőröm. Csodás az illata, és fürdés után is érezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

beautifullife

2013. március 7.

Egy hete használom és hihetetlen jó.Ez előtt elkezdtem egy szappant,amit mamám hozott Németországból.Elméletileg természetes volt sok-sok növényi olajjal,gyakorlatilag teljesen piros pöttyös lettem tőle mosakodás után.Két használatig bírta,utána landolt a kukában.Megvettem ezt és szuper!.Selymes a bőröm,nem pirosodik ki az érzékenysége végett és a kevés mitteszereim is múlnak el.Ha jön ki egy apró pattanás,másnapra se híre se hamva.Hidratál és jól tisztít,plusz,sokáig elég lesz ahogy elnézem ez 400Ft-os csodaszer(bár én csak az arcra használom).:)Soha nem használt még ennyire egy termék se, se az olcsó,se a drága kategóriából.És a legjobb tulajdonsága,hogy natúr! :))Nem váltom le.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 7.

artbunny

2013. március 5.

Egyszerűen imádom! Nem szárít, finom az illata, az egész testemre, arcomra, mindenemre tökéletes, sehol nem irritál, illetve sokáig kitart. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 5.

beresg

2013. február 22.

A szappanok között ez már jónak számít, és szerintem nagy előrelépés, ha valaki ilyen, vagy hasonló összetételű szappanra vált. A Tetrasodium EDTA és Tetrasodium Etidronate miatt csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 22.

reaglamour

2013. február 4.

Elég problémás bőröm volt - mivel már most mondhatom azt, hogy "volt"- állandó pattanások, mitesszerek, zsíros, fénylő bőr stb.. Rengeteg arclemosót, arcradírt, tonicot próbáltam, a drágától az olcsóig, de egyik sem használt igazán. Aztán már úgy voltam vele, hogy attól a rengeteg vegyszertől - és miegymástól azokban a termékekben - volt tele az arcom mindenféle "szépséggel", ezért kerestem valamit, ami természetes anyagokat tartalmaz, és egyszerűen csak tiszta lesz a bőröm tőle. Némi utánajárás, és véleményolvasás után döntöttem emellett a szappan mellet és örülök hogy megvettem. Már lassan egy éve használom, mert egyszerűen ez a legjobb az arcbőrömnek. Csak ezzel mosom az arcomat, semmi mással. Gyönyörűen rendbe tette a bőrömet. Szép tiszta, sima egyenletes és puha lett tőle. Eddig állandóan alapozóval kentem magam, soha nem mentem sehova nélküle, mert valahogy azzal éreztem magam "biztonságban". De most már nem kell az alapozó. Azt mondhatom hogy a természetes bőröm is szép. És ez nagyon jó érzés. Már a harmadik szappant "fogyasztom" :), de imádom még most is, az illata, a puha habja... isteni. :) Egyszóval csak ódákat tudok zengeni erről a szappanról, mert számomra abszolút mértékben bevált. Szerintem hihetetlenül olcsó, ahhoz képest, amit tud, és hogy nagyon sokáig elég. Ma már csak nevetek magamon, hogy 10 ezreket adtam ki különféle termékekre, miközben, egy kis 500 ft-os szappan rendbe tett mindent. Megérdemli az 5 csillagot!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 4.

lumiukko

2013. január 24.

Már használom egy ideje, az összetevői miatt vettem meg, mert akartam egy tök natúr szappant, normális áron. Ez az!:) Az illata isteni, és megmarad a bőrön fürdés után is. Nem szárítja a bőrömet, de nem is javít az állapotán, úgyhogy így télen muszáj mellette pár naponta testápolózni. A habzása is jó, nem fogy olyan gyorsan, mint a másik Yamuna körömvirágos társa, úgyhogy max pont! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

cserryy

2012. december 27.

Az illata nagyon jó, de szárítja a kezemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 27.

Az illata nagyon jó, de szárítja a kezemet.