Yamuna

Ár:   4717 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2015. augusztus 3.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Az ichtiol kiváló a bőr faggyúmirigyeinek szabályozására. Gyulladáscsökkentő-sebgyógyító, pórusösszehúzó és hámképző hatású. Segíti a szeborheás, aknés, érzékeny, gyulladásra hajlamos, rosaceás bőr kezelését.

*Megjegyzés: csomagolására "Ichtyol" van írva*

helmo75

2015. október 21.

Allergiás dermatitisz miatt vettem meg.(száraz,hámló,gyulladt arcbőr).Kb 2 hét után látható a változás a bőr nem hámlik,nem gyulladt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 21.

katka88

2014. február 3.

Én már 2 tégellyel használtam el belőle a kozmetikában! Teljesen elégedett vagyok vele!!Teszi a dolgát! Az ára meg vicc! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

Emulgeálószerek: Triethanolamine, Laureth-23, Polysorbate 20, Polysorbate-80
Tisztítószerek: Triethanolamine, Laureth-23, Polysorbate 20, Polysorbate-80
Parabének: Ethylparaben, Butylparaben, Methylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Ethylparaben, Butylparaben, Methylparaben

Az olajpala lepárlási termékének, az Ichthammolnak egy másik formája. Természetes erdetű, barna színű, átható szagú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antimikrobiális (vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában), korpásodásgátló és felületaktív anyag. Az összetevővel leggyakrabban korpásodás elleni samponokban találkozhatunk, de előfordul pattanás elleni készítményekben is.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél- és filmképző összetevő. E szerint az oldal szerint kiválóan tapad a bőrhöz és a hajhoz, melyeken tartós, víztaszító réteget képez, amely akár többszöri lemosás után is a helyén marad. Az összetevővel leggyakrabban rúzsokban, szájfényekben találkozhatunk.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.