Yamuna

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KrémesenSzépAzÉlet, Módosítva: 2016. április 25.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált

Parabén-,Paraffin- és színezékmentes hidratáló arckrém kombinált bőrre.

szgreta

2019. május 13.

Az állaga kissé szokatlan,engem túróra emlékeztet,de meg tudtam szokni.Az illata nagyon kellemes.Könnyen beszívódik,nem zsírosít,viszont így a téli időszakban nekem kicsit kevés.Összességében tetszik,még az is lehet,hogy újravenném ha elfogy.

Update: változtattak az állagán,előnyére! Sokkal könnyebben kenhető lett,de megmaradt a könnyedsége is.Örülök,hogy újravettem,jó kis krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

Alida8

2018. november 19.

Bevált, téli időszakra a kombinált bőrömre tökéletes. Nagyon vékonyan viszem fel, nem lesz tőle olajosabb vagy zsírosabb a bőröm. Az illata mintha egy doboz finom joghurt lenne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

EviKicsi

2018. szeptember 1.

Nem vált be.
sajnos az én kombinált és érzékeny arcbőrőmnek a T-vonalban sok, a többi részen kevés. A normál bőrtípusnak valószínű tökéletes
Nekem az illat is sok

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Nem vált be.
Nekem az illat is sok

bogcsii

2018. augusztus 9.

ezaz illat uuuuhhh megennèm legszívesebben , és nagyon jó , nem irritál, szépen hidratál , pár perc után beszivodik és nem hagy zsíros érzetet ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

AmandaAnonymus

2018. június 9.

Kellemes, könnyű krém. Kicsit meglepett a géles állaga, de felkenve egész jól hidratál, nagyon kevés kell belőle. Ad egy kis fényt a bőrnek, ami nem zavaró, viszont nap végére T-vonalon nekem kifényesedik, emiatt nagy melegben éjszakai krémként használom inkább. Az illata nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

lushgirl

2018. május 21.

Egy egyszerű, könnyű hidratáló. Most fogyott el, de nem hiszem hogy újra veszem. Ennyi pénzért találok olyat ami valami extrat is tud, pl fényvédő. Télre kevés. 4 csillag mert magyar, jók az összetevői és mert gondot se okozott, csak túlárazzák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

Nicolett022

2018. május 9.

Könnyed állagú krém, nyárra tökéletes. Annyira hidratál, amennyire kell, nem okoz pattanásokat, nem zsírosít, bár olyan, mintha nem szívná be teljesen az arcom, kicsit csillog a használata után, de emiatt nem vonok le pontot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 9.

humbugv

2018. február 18.

Tavasszal és nyáron nagyon jó kis krém, télen kevésnek érzem, így akkor mást használok. Nagyon gyorsan beszívódik a bőrbe, egyáltalán nem irritál és nem zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

bombi19

2018. január 6.

Ez az a krém, amire azt mondom, hogy újravevős. Szépen hidratál. Nem zsírosodik tőle az arcom, nem okoz pattanást. Reggel este használom lassan két hónapja, nem kell belőle sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 6.

Annshirly

2018. január 4.

Nagyon könnyű krém , nyáron használtam, kellemesen hidratal és nem zsírosít, nem kelt “nehéz” hatást az arcon. Az illata finom , könnyedén szokható. Meg vagyok elégedve de az érett bőrömre nem ennél a krémnél ragadok le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 4.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid