Yamuna

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Holdudvar, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. május 3.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

"Száraz, töredezett végű a hajad? Dinnyefás hajápolónk hatékonyan ápolja az igénybe vett, károsodott hajvégeket, akár száraz vagy nedves hajon alkalmazva. Ápolt megjelenést kölcsönöz hajadnak, anélkül, hogy elnehezítené vagy zsírosítaná. A koncentrált ápolást egzotikus, fűszeres illattal egészítettük ki."

BanisAgi

2019. június 21.

Nekem nagyon nagy csalódás volt. A flakonra az van írva, hogy nedves és száraz hajra is használható ... nos én hajmosás után a megszárított hajam hajvégeire tettem egy pöttynyit (a flakon semmire nem alkalmas, de feltaláltam magam) és alaposan belemasszíroztam a hajvégeimbe. Aztán csak vártam és vártam, hogy felszívódjon.... Persze, tudtam hogy olaj de használtam már más olajos termékeket és azok egy idő után be/felszívódtak. Nos ez nem.. Reggel kentem be vele a hajam, késő este még olyan volt mintha mi sem történt volna.. Gondoltam nem baj kifésülöm, hogy ne legyen összeállva- hátha ha jobban eloszlik jobb lesz. NNA ettől az egész fésű és a komplett hajam is zsíros/olajos lett... Úgy néztem ki mint akit fejjel előre belecuppantottak egy vödör sütőolajba.. Mintha hónapok óta nem mostam volna hajat.... Pedig tényleg nem tonnaszám volt a hajamon... Moshattam újra hajat...
Hajmosás előtti pakolásként lehet hogy jó.. valószínű így elhasználom majd... Csak az illata miatt adok neki 1 csillagot (mert az tényleg isteni ) különben nálam 0-a lenne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.

FReka

2018. október 23.

Nem rossz ez az olaj,kb 1,5-2 évig használtam és még mindig volt a flakonban,de megavasodott sajnos. Mivel az eredeti flakonja kezelhetetlen az óriási szája miatt,mindig áttöltöttem egy adagot egy kimosott avonos hajvégápoló üvegébe. Nem csodaszer,de szépen ápolta a hajam,viszont nagyon keveset kell egyszerre használni,mert be tudja zsírosítani a hajat. Emiatt romlott rám aztán. Megéri barátnőkkel felezni esetleg. Az illata nagyon fincsi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Csobanka

2017. augusztus 18.

Nagyon érdekes, nekem nem egyeznek az összetevők a krémmániás listával. Az enyémben 4 fajta természetes olaj van és parfüm, szilikon nélkül, mondjuk kb 1,5 éve vettem.
Tapasztalataim alapján, nekem akkor használ ha tényleg nagyon szárazak a hajvégeim: csak egy pumpálásnyi mennyiséget eloszlatok a megszárított hajvégeken és inkább este használom. Érdemes időt szánni rá, hogy beszívja a haj a terméket és könnyű "túladagolni". Tényleg csak nagyon száraz, festett hajra ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Dorett

2017. május 29.

Nagyon nagy csalódás. Nagyon kevés kellene belőle ahhoz, hogy ne tapassza össze a hajszálakat, de keveset egyszerűen képtelenség önteni a flakonbol. Másnapra egyébként is kiszaritja a hajvegeket. Én 5 próbálkozás után kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 29.

reginasky

2017. április 27.

Leírom, hogy velem mi történt, hogy Veletek ne forduljon elő: Tegnap nagy lelkesen hajmosás után a hajamra gondoltam hajvégápoló olajként feltenni, ahogy korábban argánolajt, kókuszolajt tettem fel. Első döbbenet az volt, hogy rengeteg kiömlött a tenyerembe, a 2/3-a ment a mosdóba, a maradékot próbáltam a hajvégeimen szétoszlatni. A második döbbenet szárítás közben ért: megkeményedtek, csillogtak a hajvégeim, de semmiképpen nem száradtak meg. Moshattam újra hajat.
Legközelebb pakolásként próbálom ki, remélem úgy jobban beválik.
Az illata nagyon finom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 27.

Legközelebb pakolásként próbálom ki, remélem úgy jobban beválik.
Az illata nagyon finom.

szaszimau

2017. február 26.

A legjobb dolog amit eddig a hajvégemre kentem ,imádom ! Az árát pedig maximálisan megéri !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

relaj

2017. január 9.

Nagyon ne vált be, semmi hatása nincs, kimosni is nehéz, soha többet nem veszem meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

Nancika

2016. december 30.

Általában heti egyszer pakolást szoktam készíteni ezzel az olajjal, és felviszem a hajvégeimre fél órára, esetleg egy órára. Emellett minden hajmosás után szoktam egy keveset ebből a töredezett hajvégekre tenni.

Az Up! Hair samponhoz hasonlóan ez is meglepően sokáig kitart: október eleje óta használom, és még csak a felénél járok, úgyhogy bőven megéri a félévi adag 1100 Ft-ért. Ha röviden kellene véleményeznem, akkor csak annyit mondanék, hogy szépen ápol, más olajokkal ellentétben nem zsírosít és az illata is nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 30.

NewNicky

2016. december 1.

Sokszor hagy zsíros nyomokat a hajamban, ha egy picivel többet teszek rá, pedig nagyon odafigyelek rá, h alig egy pötty kerüljön csak a tenyerembe belőle. Jó lenne, ha lenne rajta pumpa..:(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 1.

hanna

2016. október 10.

Nekem nagyon bevált, mint hajpakolás. Még a nagyon göndör hajam is göndörebb lett tőle.Finom, lágy, szebb tőle a nagyon száraz hajam és kicsi kell belőle.Az illata is finom, sajnos nem marad meg a hajon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 10.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopherol, Squalene, BHT
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopherol

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.