Yamuna

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hdori23, Módosítva: 2020. április 27.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

72% etanol tartalmú higiéniás kézfertőtlenítő

Antimikrobiális spektrumok: baktericid (MRSA), fungicid, virucid, tuberkolocid.

Helene

2020. augusztus 12.

Ajándékba kaptam az egyik vásárlásom során, mikor a webshopból rendeltem. Általában akkor használom mikor a boltból megjövök vagy ha pénz kerül a kezem ügyébe. Gondolom teszi a dolgát. Nem szárítja ki a kezemet, bár az illatával nem tudok megbarátkozni. De ettől eltekintve nincs vele gondom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

Lásd denaturált alkohol.