Yamuna

Ár:   450 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jns.melinda, az összetevőket feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. január 22.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

Kézi készítésű szappan 80%-a glicerinnel, így nem szárítja a bőrt.

Nem tartalmaz állati eredetű anyagokat és mesterséges színezéket. Kizárólag természetes alapanyagokat használtak elkészítéshez.

Zafado

2018. március 29.

Azért ez sem annyira kímélő, mint ahogy hirdetik, igenis szárítja a bőrt, még, ha minimális szinten is. Azért egyszer-egyszer ezt veszem le a polcról, mert kellemes az illata és frissítő érzés használni, de minden nap azért nem bírná szerintem a bőröm. Egynek elmegy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

Lolatapsi

2018. február 26.

Szappanhoz képest nem szárítja a bőrt és nagyon jól habzik. Az illata finom friss olyan gyógynövényesen citromos. Valóban a formája miatt nagyon csúszós, de minden más rendben van vele

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 26.

marcellveno2

2017. augusztus 31.

Nekem ez a szappan mindig kicsúszik a kezemből, Fürödni nem szerettem vele, kézmosásra használódott el végül

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

3tara2

2016. május 24.

Nagyon szerettem ezt a szappant! Amikor frissen csomagoltam ki,akkor az illata napokig betöltötte a fürdőszobát!
Jó volt vele mosakodni,mert nem szárított és üde,finom aromát árasztott! Annyira kellemes az illata,hogy hozzávásároltam illóolajat is!
Ez az a darab,amit újravásárolok!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 24.

Ez az a darab,amit újravásárolok!

7ot

2015. szeptember 15.

Most fogyott el az első darab. Tökéletes volt nyárra, nagyon fel tud frissíteni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 15.

Ildie

2015. június 29.

Nem szárít különösebben, csak annyira, amennyire nem bántó. Tusoláshoz használom, imádom a frissességét. Azt, hogy nem málik, nem olvad csak megerősíteni tudom. Néha mosok vele arcot is, amikor kell a zsírmentesítés, szépen tisztít, de nem lesz csikorgósan száraz a bőröm tőle. Teljesen meg vagyok vele elégedve, a párom is kimondottan szereti. Kár, hogy a boltokban csak pár fajtát lehet kapni, remélem idővel ez megváltozik, bár a kiszállítással sem volt semmi bajom, sőt, nagyon jól megoldották. Maximálisan elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

Wildflow

2015. június 22.

Az illata egy csoda, kánikula idején bontottam fel, és azóta töretlenül használom. Kézmosáskor minimálisan szárít, de mivel a minőségére nincs panaszom, nincs szívem pontot levonni. Egy kicsit sem mállik, a darabok sem zavaróak benne, jó már csak ránézni is. Klassz kis szappan, én biztosan veszek még mást is a Yamunától!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 22.

cserryy

2013. december 11.

Nagyon jó szappan, remek illattal és nem szárít. Zuhanyzáshoz használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 11.

Nagyon jó szappan, remek illattal és nem szárít. Zuhanyzáshoz használom.

edefarkas

2013. október 1.

Isteni citromfű illattal rendelkezik, nyári melegben igen hatásos frissítő. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.

Isteni citromfű illattal rendelkezik, nyári melegben igen hatásos frissítő. :)

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Sucrose, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Citromfű olaj, mely hatásos szúnyogriasztó szer. A benne lévő illatanyagok (citral és limonene) potenciális bőrirritálók.