Yamuna

Ár:   460 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g.   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dio14, Módosítva: 2016. augusztus 17.

Kiszerelés:   100 g.
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

Vitaminban és ásványi anyagban gazdag, megnyugtatja és vitalizálja a száraz bőrt.

claudia.nyilas

2014. július 15.

Arra gondoltam, hogy kipróbálom zuhanyzáshoz, mint természetes készítmény, de nem jött be. Pár nap után elkezdte szárítani a bőrömet, így most nagy nehezen kézmosáshoz elhasználom, csak nem vagyok az a szappanos típus...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 15.

Aldrovanda

2012. december 27.

Sokáig elég volt és nagyon finom volt az illata, nekem tetszett, csak a végén a dekorációs zabszemekkel tényleg nem tudtam mihez kezdeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 27.

motyor

2012. április 9.

Szeretem a Yamuna szappanokat, de ezek az átlátszó fajták nem lesznek a kedvenceim. A bőrömet ugyan nem szárította, de azért Propylene Glycol-t nem szívesen látok a natúr szappanomban... És habár a szappantartóban jól mutat, a zabszemek miatt nem lehet teljesen elhasználni (a szappan nem zabos fele elfogy, ami a végén marad az meg egy zab-szappan csomó ami sehogy sem habzik).
Nekem az illata is elég mű volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 9.

Nekem az illata is elég mű volt.

Balea11

2012. január 8.

Nagyon jók ezek a termékek! Ez a szappan nálam *5

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 8.

Nagyon jók ezek a termékek! Ez a szappan nálam *5

dio14

2011. december 31.

Anyukámtól kaptam, mert tudja, hogy nagyon szeretem a yamuna termékeket. Kellemes jázmin illatú, nekem kevesebb zabpehely volt benne, mint a képen. Lágy habja van, és ami a legfontosabb, abszolút nem szárítja a bőröm:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 31.

Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

A fahéjolaj szabályozó, vérkeringést serkentő, fertőtlenítő, gombásodásgátló, vértisztító és emésztést segítő hatású. Hivatalos CosIng besorolása szerint illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj a kozmetikumokban potenciális bőrirritáló.