Yamuna

Ár:   460 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2012. február 28.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

A méz ajánlott bakteriális vagy gombás fertőzések esetén. A szappan 80%-a glicerin, így nem szárítja a bőrt. A bőr kiszáradását megelőző tulajdonsága miatt az érzékeny bőrűeknek különösen ajánlott.

Zafado

2018. január 4.

Azt nem vettem észre, hogy nem szárított volna, azért nem annyira kíméletes még ennek sem a használata, mint egy jó hidratáló tusfürdőnek, de nem rossz. AZ illata nagyon messze áll a valódi méztől (méhész vagyok), de ennek ellenére megszerettem, mert nagyon kellemes. Az tény, hogy jól tisztít, szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

nona1975

2017. március 20.

Isteni méz illat,nem szárít nagyon szereti az egész család!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 20.

Isteni méz illat,nem szárít nagyon szereti az egész család!

Helene

2017. március 4.

Lassan elfogy ez a szappan, így ideje véleményeznem. Nagyon finom méz illata van.., Egyáltalán nem szárítja ki a bőrömet, sőt mióta használom sokkal szebbnek tűnik. Az biztos hogy téli időszakban újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 4.

BeabeeBea

2015. március 25.

Ez a legfinomabb szappan, amit valaha használtam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 25.

Ez a legfinomabb szappan, amit valaha használtam :)

Shennny

2014. június 30.

Sajnálom, hogy le kell pontozzam, de kb egy hét alatt elfogyott! :( Azért kicsit hosszabb időre számítottam.

Én teljes fürdésre vettem. Azt kell mondjam az illata isteni! Mint a mézes negro, de sajnos egy picit szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 30.

Pöti

2013. március 17.

Mostani szappanom.. Finom illata van, kellemes a habja, az ára is baráti. Nem leszek hozzá hűséges, ha elfogy, mert annyi finom yamuna szappan van még, amit ki szeretnék próbálni! Engem nem szárít jobban, mint a többi szappan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 17.

sisu69

2012. május 6.

Kiváló szappan: nem szárítja a bőrt és nagyon finom az illata, akárcsak a levendulás és a rózsás változatának. Viszonylag gyorsan fogy (legalábbis nálunk), de mindig ilyet veszek.

Update: rendszeres használat mellett a mézes kicsit szárít, ezért csak négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 6.

Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol, Glycerin, Honey

Sorbitol h 1 1