Yamuna

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edip, Módosítva: 2015. május 31.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Krémünket korpás, szeborrheás, vízhiányos, öregedő és normál bőrre ajánljuk. Főbb hatóanyagai a kollagén, a hyaluronsav és az E-vitamin. Ennek a három hatóanyagnak az együttese alkalmas a megviselt bőr hidratálására.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

monsza1307

2021. május 8.

Nekem nem vált be. Borzasztó az alkoholszag, ami felkenés után, még a szememet is csípi. Az összetevők között a parabének, de legfőképp a formaldehid eléggé ijesztő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 8.

neverhood

2021. március 19.

Nemrég ismertem csak meg a Yamuna bőrápoló termékeit, és mivel akció is volt, így berendeltem már pár dolgot kipróbálásra.
Ez a krém nem művel csodát, nem is hidratál veszettül, de nekem tetszik, hogy lehelet könnyű a textúrája és nagyon gyorsan beszívódik, ezért napi többször is használhatom, és nem kukacosodik. A téli száraz bőrre kevés, egyes pontokon én is rádobok plusz hidratálót (nekem az egyszerű Nivea Soft vált be), viszont az arcbőrt nagyon jó tapintásúvá, egyenletessé teszi, és eddig egy krémem sem volt ennyire lágy. Ezért szeretem :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

whiterose

2017. április 20.

Imádom, ez az első krém ami nem irritálja a bőröm , az illatát is imádom és nagyon sokáig elég egy tégely. Ha lehetne 5* adnék rá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 20.

vaczkor

2017. március 6.

Nagyon jól hidratál, nem zsírosít, estéről reggelre sem. Bársonyos lesz tőle a bőr. Nappali és/vagy éjszakai ápoláshoz, hidratáló krémnek kiváló + nagyon sokáig elég, szuper áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 6.

bella4

2016. január 4.

Egyszerűen imádom, nem vagyok rá allergiás, kellemes használat. Télen nem eléggé hidratál, de nappali krémnek jó, nyáron meg éjjelre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 4.

Nicole88

2015. október 21.

Már 3 hónapja használom a krémet. Korpás szeboreás bőröm van kezdődő felszíni vízhiánnyal. A legnehezebben kezelhető bőrtípus, így nekem is nehéz megfelelő terméket találnom rá. Úgy tűnik, nem kell tovább keresgélnem, mert ez a krém egész jól bevált a bőrömre. Noha teljes beszívódás után úgy tűnhet, hogy száraz tapintású a bőröm, mégsem az, mert nem feszül, nem húzódik, nem hámlik. Kellően hidratál, szépen beszívódik, lehet rá sminkelni. Akár pakolásként is lehet használni, ez esetben érdemes fölé tenni egy pormaszkot is, ami gyönyörűen "belenyomja" a bőrbe a krémet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Collagen, Propylene Glycol, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate

A kollagénes táplálékkiegészítők bőrre gyakorolt hatásáről itt írtunk bővebben

Squalane eo 1 0

A formaldehid szerves vegyület, szén-, hidrogén- és oxigénatomokból épül fel, a legegyszerűbb aldehid. Nagyon reaktív, számos vegyülettel lép kondenzációs reakcióba, metilol- v. metilén származékokat eredményezve. A formaldehidet az Egészségügyi Világszervezet Nemzetközi Rákkutatási Hivatala 2004-ben emberi rákkeltő hatású anyaggá minősítette, európai besorolása szerint: „A rákkeltő hatás korlátozott mértékben bizonyított”. Sósavval reagálva a formaldehidből bizonyítottan humán daganatkeltő bisz(klorometil)-éter keletkezik. Az összetevővel általában körömlakkokban találkozhatunk, ahol kötőanyagként szolgál.