Yamuna

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yecaep, Módosítva: 2014. december 3.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A csurgatott méz hidratálja a sérült hámfelületet, a dióolaj segíti a sejtek fejlődését.

Kiszerelés: 200 ml

pattybaba

2017. augusztus 25.

Nagyon rossz az illata :-/ A dobozban nagyon finom, édeskés, viszont ahogy érintkezik a bőrömmel, olyan szaga lesz, mint az égett műanyagnak.
Ráadásul annyira nem is hidratál jól...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Ráadásul annyira nem is hidratál jól...

ylexe

2017. január 23.

Az illata miatt továbbadtam másnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

Az illata miatt továbbadtam másnak.

BonnyBunny

2017. január 20.

Egyetértek Helenével. Karácsony előtt rendeltem a webshopból 2 samponnal, szintén mivel nincs a közelemben üzletük, és a DM-ben ez a fajta nem kapható. Szerencsére csak a kis kiszerelést vásároltam meg, mert még nem próbáltam a márka termékeit, és ez tűnt a legszimpatikusabbnak a testvajak közül. A dobozában finom édeskés, vaníliás illata van, de a bőrre felkenve, a tégelyből kikerülve olyan orrfacsaróan büdös MŰANYAG szaga lesz, hogy az elviselhetetlen. Kínai boltokban van ilyen fejfájdítóan ocsmány szag a sok műanyagtól. A "Téli álom" testvajukat rendeltem volna alapból, de annál valaki hasonlót tapasztalt, plusz már nem is volt, itt meg sokan írták milyen finom ennek az illata... Alapból ha nem tetszik egy illat azért nem húznám le, de ez olyan büdös, hogy a családban mindenki falnak megy tőle.
A hidratáló hatása átlagos, egy testvajtól többet várnék. Ilyen kis értékű termék visszaküldésével nem akartam bajlódni, kidobni meg nem akarom, ezért elhasználgatom a kezemre-az orromat befogva, vagy ha náthás leszek...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

mautika

2017. január 9.

Aki nem szereti az édes illatokat annak egyértelmű, hogy nem fog tetszeni, ráadásul még tartós is. :D Viszont én imádom, igazi téli szívmelengető illat, eszméletlen puhává teszi a bőrt, szerintem eldolgozni se nehéz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Helene

2017. január 5.

Nagy csalódás ez a termék. Az illata nekem nem tetszik, szinte büdös..Sajnos honlapról rendeltem, így nem volt rá lehetőségem megszagolni, mert boltjuk nincsen itt, ahol élek...hidratáló hatása nálam átlagos...ráadásul jó pár órával később kiütést kaptam tőle...még nem tudom hogy mit csináljak vele...kidobni nem szeretném...max, lehet hogy lábamra, sarkamra elhasználom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 5.

orsi0210

2016. december 16.

Ennek a testvajnak különösen az illata fogott meg, ami inkább a a vaníliára emlékeztet, mintsem dióra vagy mézre :D de a hatása is szuper, tényleg selymes és puha lesz tőle a bőröm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

Zsazsmazs

2016. november 10.

Első találkozásom a márkával, de úgy sejtem jóban leszünk. Fantasztikus ez a testvaj. A smirglipapír szárazságú bőröm, egy használat után, puhább, nem fáj, nem viszket semmi olyan érzés mint eddig. Csodás illata van. Én imádom a méz és a dió illatot is. Állagra nekem jobban tetszik mint a többi testvaj. Gyorsan felszívódik. Biztos, hogy télen ez az illat lesz a kedvenc és újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 10.

Kpan

2016. március 26.

Imádom! Elképesztően hidratálja még az én hámlósra száradt bőrömet is. Én nagyon szeretem az illatát, de megértem hogy sokaknak émelyítő, márpedig elég sokáig érezni lehet a bőrön használat után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 26.

Hoagirl

2016. március 1.

Ugyanazt tudom elmondani, mint a Trópusi álom változatáról, állagban, viselkedésben teljesen megegyezik. Habos, vajas, kis légbuborékok bújnak meg benne, és a bőrbe dolgozással alaposan meg kell küzdeni. Cserébe viszont pihepuha és ápolt lesz a bőr, szóval megéri a fáradozást. Viszont ennek a Mézes királydiónak az illata nekem nagyon nem tetszik, neten rendeltem amikor akciós volt, így szimatolás nélkül került hozzám, ami úgy tűnik hiba volt. Ráadásul ebből a nagyobb van meg, ami kb. örökké fog tartani, úgyhogy most nagy elhasználásban vagyok. Ismét megállapítást nyert, hogy velem kizárólag az 50 ml-es testvajak kompatibilisek, már most unom szegényt... de azért elhasználom, mert a végeredmény kárpótol, a hatása tényleg lenyűgöző. De soha többet 200 ml-es kiszerelés! :) Csakis és kizárólag a hatása miatt adok 4 csillagot, egyébként az illata miatt csak hármat adnék szívem szerint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 1.

Blueberry

2016. február 3.

Ó te jó ég! Be akartam menni az új Yamuna üzletbe, már előre kigondoltam mit szeretnék. Ez a testvaj volt az. Volt kint teszter, megszaglásztam, már akkor is érdekesnek találtam az illatát, de reménykedtem, hogy lesz ez jobb is. Fürdés után alig vártam, hogy kipróbálhassam. Jobban megszimatolva egy az egyben Danone vaníliás puding, amit én utálok. Felkentem, 1 perc múlva valami irtózatos büdös szaga lett, aztán megint előjött a vanília puding. Elhasználtam, mert beteg lettem és nem éreztem belőle semmit. :) Nekem nagyon hamar elfogyott, én kenem bőségesen a testápolókat, mert igényli a bőröm. Hamar beszívódott, hidratált, de a szárazabb részeket már nem igazán. Az illata miatt nem fogom lepontozni, az az én hibám, h nem figyeltem meg jobban, de tényleg vallatni lehetne vele. Aki szereti annak az illatát, ezt is imádni fogja. Száraz bőrre ajánlanám, extraszárazra már nem. Nem tudom hány csillagot adjak... Erős 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 3.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.