Yamuna

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mesi13, Módosítva: 2018. március 1.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

"Aromaterápia egy tusolás alatt? Miért is ne? Ez a fűszeres illatú és bőrbarát tusfürdő már illatával is elvarázsol, ellazít. Eközben kíméletesen tisztít, nyugtatja a bőrt, egyúttal hidratálja, és élettel telivé teszi. Normál bőr ápolására alkalmas, fokozottan érzékeny bőr esetén, használat előtt érdemes bőrpróbát végezni!"

Loona

2018. március 1.

Kiárusításon vettem a dm-ben, féláron, 850 forintért. A korábban próbált Yamuna tusfürdők minőségével elégedett voltam, igaziból csak az árukat tartottam kellemetlenül magasnak, ennyiért azonban örömmel beruháztam erre az eddig nem próbált illatra, a teljes ár fényében azonban nem tudok neki öt csillagot adni, az ilyen áron csak az "atyaégodavagyokérte"-illatú shea vajasnak jár.

Tusfürdőben megszokottabb, édeskés narancsot vártam, azonban ez fanyar, savanykás narancs, és elsősorban nem is ez, hanem a fahéj dominál benne. Igazi aromaterápiás élmény, ahogy ígérik, bár nem ezt vártam, kifejezetten tetszik :) legalábbis most, hogy olyan az idő, amilyennek 2 hónapja kellett volna lennie... jól esik a hóhoz és a mínuszhoz, azonban hamarosan el fogom tenni ősz végéig-a következő tél elejéig, mert nekem ez inkább karácsonyváró téli illat, és ha ténylegesen elkezdődik majd a tavasz, az orrom nem fogja tudni értelmezni :)

A tusfürdő a shea vajas és a szőlőmagolajos Yamunákhoz hasonló, sűrűbb állagú, ezért nehéz kinyerni a flakonból, pumpa ajánlott hozzá. Az illata enyhe, fürdés után 10 perccel már csak közvetlenül a kezemet megszagolva érzem, és akkor is csak minimálisan - pont, ahogy én szeretem. A csomagolás a márka többi tusijához hasonlóan egyszerűen elegáns, letisztult, az én szememnek kifejezetten szép. A termék maga nem igazán habzik, de ettől még tökéletesen tisztít, és szimpatikus, hogy ebben a hidegben sem szárít. Örömmel fogom november körül újra elővenni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 1.

PastelGuppie

2018. február 8.

Ősztől tavasz végéig szóval amíg nincs 30 fok bármikor képes vagyok megvenni és használni, nem érdekel hogy csak karácsonyias illat. Én nagyon szeretem, a Body Shop karácsonyi kollekcióját kenterbe veri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Mesi13

2016. november 4.

Tetszik, hogy nem tömény karácsony-illatú, annál sokkal kellemesebb, lágyabb. Elég folyós, de jól habzik és tisztít, kis ideig még érezni az illatát. Az én bőrömet nem szárította. Télre ezt fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

Hidratálók: Sodium PCA, Glycerin

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.