Yamuna

Ár:   390 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2013. június 5.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

Nem tartalmaz mesterséges szín-, illat- és állati anyagot.

Kiszerelés: 100g

Fancsaaa

2019. március 20.

Tegnap vettem. Imádom a szappanokat, sokszor azt veszem észre hogy inkább szappanokat használok mint tusfürdőt(pedig azokat is immmmmmadom).
Így esett a választásom erre, gondoltam kipróbálom. Finom illat, szépen tisztít, és az én viszkető bőrömet szépen nyugtatta😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

pilleriin

2018. október 4.

Tetszenek benne a kis növénydarabok, nem csúszik ki a kezemből tőlük a szappan. Finom tisztaságillata van, a habja pedig sűrű. Az illat még a legeslegvégén is betölti az egész fürdőszobát. Kiadós és megéri az árát, de eléggé szárít... Még az elviselhető kategórián belül van...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

senskin

2017. november 14.

Régebben használtam, nem volt rossz, de egy idő után sajnos új illatokat vadászok magamnak. Így mindig mást veszek tőlük. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

zentaidora

2017. szeptember 14.

A tökéletes szappan! Jól habzik, finom az illata, nem ázik el, lassan fogy... és nem drága!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

DobribanDora

2017. április 18.

Ajándékba kaptam. Nagyon szeretem az illatát!
Az én bőrömet nem szárítja. Szeretem, hogy a darabkák egy kicsit radíroznak is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 18.

Ajándékba kaptam. Nagyon szeretem az illatát!
Az én bőrömet nem szárítja. Szeretem, hogy a darabkák egy kicsit radíroznak is.

zsofi017

2016. június 22.

Nem rossz :) Ezt is egy barátomtól kaptam, mert tudják, milyen natúrszappanfüggő vagyok. Most fogyottel egy Vanita és még annak az emléke lebegett a szemem előtt. Hát ahhoz képest sajnos ez "erősebb". Jobban szárítja a bőröm és furák azok a kis cafatok. Nagyon csúszós és a formája (a tipikus szappanforma) nem túl kegyes a kézbenmaradáshoz. Ettől függetlenül azt kaptam, amit vártam. A csomagolása lehetne kissé környezettudatosabb. (Kár, hogy nem lehet fél csillagokat adni, akkor ez 3,5 lenne ezek miatt)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.

Lolychan

2016. június 16.

Első ilyen natúr szappanom és kellemeset csalódtam. Szárítja a pattanásokat az arcomon és a hátamon lévő foltok is halványulnak. Egy kicsit szárít, de megfelelő hidratálással elkerülhető. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

Izabel

2016. január 30.

Nagyon szeretem ezt a szappant, bár az illata valami tisztítószerre emlékeztet :D Ezt leszámítva viszont csodát művel a bőrömmel! Nagyon finom puha és bársonyos lesz tőle :) A nem éppen szép összetevők miatt azonban csak négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 30.

Heloise

2015. február 9.

Ez a kedvenc natúr szappanom az olcsó kategóriából. Nem a legesleg -natúrabb, de még elmegy. Az illata isteni, sokáig érezni, és nem szárít. Arcra nem ajánlanám, de nem is arra lett kitalálva. Sokáig tart, legalább egy hónapig használok egyet, ellentétben a most oly divatos "ezer forintos" nagyon felkapott Manna és Olíviás társukkal, amik max két hetet bírnak sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 9.

jzsofi

2014. augusztus 20.

Egy kicsit megváltoztatom az előző véleményt... Mint utóbb kiderült, az arcom foltokbani pirosságát ez a termék okozta, a bőrszárazságot szintén. Amióta lecseréltem, teljesen megszűntek a piros foltok, a faggyútermelés helyreállt. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 20.