Yamuna

Ár:   550 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Helene, Módosítva: 2020. július 1.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Mit csinál egy nő egy húsvéti tojással? Nem, nem töri fel, inkább bedobja a kádba! És hogy mi sül ki ebből? Kényeztető, vörösáfonyás fürdő, ami isteni illattal tölti meg a fürdőt és a lelket, felvidítja a gondolataid és csodássá tesz a bőröd természetes összetevőivel, a gyengéden tisztító szódabikarbónával és a hidratáló növényi olajjal."

beatab

2018. augusztus 10.

Imádok vele fürdeni,isteni az illata! Jó puha lesz utána a bőröm!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Imádok vele fürdeni,isteni az illata! Jó puha lesz utána a bőröm!

Mona29

2018. augusztus 8.

Nagyon finom az illata, a vizet szépet megszínezte, habot nem képez (tudtam, de azért egy kicsi habot mégis vártam volna), nem igazán pezseg, csak elolvad. A hidratálása viszont szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

redakkrisztinaa

2017. június 19.

Vörösáfonya illatú , a vizet intenzíven pirosra színezte. Jól hidratálta a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.