Yamuna

Ár:   1950 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bettina28, Módosítva: 2017. január 30.

Ár:   1950 Ft
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

"Őrizd meg bőröd bársonyosságát a kánikulában is! Frissítsd fel magad napközben a Yamuna 100% natúr rózsa virágvízzel, ami enyhülést ad a melegben elnehezült bőrnek, anélkül, hogy kiszárítaná."

Alkohol- és parabénmentes, hozzáadott illatanyagot nem tartalmaz.

CeCeDrake

2017. december 10.

Kiakasztott ez a termék.
Most vázolom, hogy mennyire túl van árazva, gyakorlatilag L'Occitane áron mozog.
(2000 HUF/100 ml, L'O meg 5000 HUF/200 ml)
A hatása 🤣 hagyjuk...vöröslő, égő arcra vágyóknak ajánlom, másnak nem. Pozitív hatása nincs. Az irritáción kívül más egyebet nem tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

Kiakasztott ez a termék.
(2000 HUF/100 ml, L'O meg 5000 HUF/200 ml)

bettina28

2017. július 8.

Hát mit is mondjak... egyrészt tök jó hogy alkohol, parabén és hozzáadott illatanyag mentes, de az összetevői mégse zöldek annyira..
Szerintem senki ne vegye meg azért hogy majd virágvízként fújja magára mert rohadt virágra emlékeztető szaga van. Pozitívuma hogy tonizálásra is lehet használni, én ezt is fogom tenni mert úgy mellékesebb az illata. Kíváncsi leszek a hatására de 100 ml-ért szerintem iszonyat drága főleg hogy nem kellemes az illata sem, így véleményem szerint a virágvíz alap funkciója kilőve :S
Akármennyire is szeretem a Yamuna termékeket erre 1 csillagot kell adjak ha belegondolok hogy pénzkidobás-e... tonikot, arctisztítót lehet kapni fele ennyi árért dupla ennyi mennyiséget, a virágvíz spray funkció pedig az illata miatt használhatatlan számomra.

UP: elhasználtam tonizálásra de a bőröm nagyon nem szerette, minden használat után égett, feszült és kivörösödött az arcom. Nem ajánlom :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid