Yamuna

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Noncsikaaa, Módosítva: 2015. február 6.

Lelőhely:   Online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Segít visszaállítani a bőr rugalmasságát, eltünteti a szarkalábakat, csökkenti a meglévő ráncok mélységét és hatékonyan gátolja új ráncok kialakulását. Erős antioxidáns hatású, nem tartalmaz allergén anyagokat. Rendszeres használatával a finom ráncok feltöltődnek, csökkenti a szem körüli ödémát.

Esa44

2016. május 17.

Jó kis szemránckrém, bár árban egy picit sokallom a 15 ml-ért.Megelőzésként használom, hatalmas csodákról nem tudok beszámolni, mert azért 25 évesen még nem sok minden eltüntetni való van, maximum a kialvatlan szemeken javít. Ha a parfüm összetevőt kivennék belőle, 5 csillagot kapna.Minek kell bele az illatanyag egyáltalán?

kis extra infó még: akcióban volt 1800ft-ért a boltban, úgyhogy újravettem. hamar beszívódik, továbbra sincs vele panaszom. "növényi botox" hatást nem érzem/látom, de mint mondtam, megelőzésképpen használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

gbhs

2016. március 11.

Nagy reményeket fűztem ehhez a krémhez, csupa jókat olvastam az összetevőkről. De sajnos csalódnom kellett. Semmilyen pozitív hatásról nem tudok beszámolni, pedig már 1 hónapja használom. Nem hidratál eléggé, ránccsökkentést egyáltalán nem tapasztalok. A természetes összetevők és a törekvés díjazandó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 11.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Peptidek: Hexapeptide-11

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak