Yamuna

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: otinori, Módosítva: 2014. január 27.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz

Intenziv, könnyen felszivódó, mélyen tápláló krém

A száraz, viszkető bőrt megnyugtatja, tartósan hidratálja, valamint ápolttá és selymes tapintásúvá teszi.

rocknrose

(!)
2016. július 8.

Dm boxban jutottam hozzá, pumpás kiszerelésben, ami tetszik. Az árát sokallom, magamtól nem venném meg. Az illata isteni, az egyetlen bajom vele, hogy nem tartós. Az én bőrömnek elég hidratálást nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

csipita

2016. március 14.

Imádom az illatát, az állagát, jól táplál, mi kell még???!!! Jár neki az 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 14.

Imádom az illatát, az állagát, jól táplál, mi kell még???!!! Jár neki az 5*

otinori

2014. február 18.

Több Yamunás terméket használok, de számomra csalódás volt:(Nem tetszett az állaga. Kiszáradásra hajlamos, érzékeny bőrömön nem javított.... sőt apró piros pöttyök jelentek meg a lábamon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Betaine

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.