Yamuna

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pöti, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. április 22.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Kézkrémek

Tápláló kézkrém száraz bőrre.

Yamuna Szőlőmagolajos Kézkrém tubusban
Ár: 500ft , Eladó: missmarple
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten
Reini

2019. március 26.

Először nagyon szerettem, szépen ápolt, beszívódott, szóval maga volt A kézkrém.
Kb. másfél hónap után elkezdett egy réteget hagyni a kezemen és kukacosodik is.
Két csillag, mert az illata megmaradt és az tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

Kb. másfél hónap után elkezdett egy réteget hagyni a kezemen és kukacosodik is.
Két csillag, mert az illata megmaradt és az tetszik.

Kmetyek

2019. március 16.

Elképesztően finom az illata, gyorsan beszívódik és puha lesz tőle a bőröm. Nem hagy maga után zsíros utóérzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

Nicolett022

2018. május 9.

Jól hidratál, jó illata van, a kicsit száraz kezemre jó volt, de télen már szerintem kevés lenne

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 9.

LBarbie

2017. november 6.

Imádom. Sok kézkrémet próbáltam már, a legtöbb semmi különleges, de ez nagyon bejött. Az illatát imádom, télen a kezem brutálisan kiszárad és ez pikkpakk helyrehozta. Mindenképpen újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Boriskajuliska

2017. október 28.

Tipikus impulzus vásárlás volt. Vásárlási szándék nélkül tértem be a mintaboltba. Mindent végigszaglászva jutottam el a szőlőmagolajos kézkrémig és bummm! Kedvenc szőlő fajtám az otelló, és a vöslauer szőlős ásványvíz illata áradt belőle! A bőrt selymessé és puhává teszi, illatát elég sokáig érezni. A durván kiszáradt bőrre lehet hogy kevés de ezt nem próbáltam. Valószínűleg mást is fogok venni ebben az illatban mert ilyen jó illatú kézkrémem még nem volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 28.

horzso

2017. június 1.

Nagyon szeretem, szépen karbantartja a bőrt tavasszal-nyáron, az illata is fincsi. Jobban örülnék ha nem tégelyben lenne, de tulajdonképpen nem zavar.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 1.

nona1975

2017. március 20.

A barátnőmet leptem meg a testvajjal és a szőlőmagolajos tusfürdővel,az illata valami mennyei szőlő illat.Remélem neki is beválik én nagyon szeretem mindkét terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

gioia

2017. január 13.

Talány nyárra jó lehet...vagy ha valaki szereti kenegetni magát különösebb hatás iránti vágy nélkül :D Viszont az illatát imádom és nem irritál, szóval legyen 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 13.

Mimik

2017. január 3.

Nagyon szeretem a Yamunát, de ez a kézkrém nem jött be. Az illata nagyon tetszett, de sajnos nem hidratál úgy mint azt reméltem. Nyáron/tavasszal talán elég lenne, de így télen nem. Elhasználom, mert nem olyan rossz, de inkább azoknak jó akiknek nem szárad ki nagyon a kezük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

SzaszaK

2016. december 5.

Tetszett nagyon. Jó pár hónapig elég volt. Gazdag krémről van szó, beszívódás közben kicsit zsíros érzetet ad, de utána ez elmúlik. Nekem bejött az illata is, néha mondjuk öreg szagot éreztem ki belőle. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Betaine, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Ofethylhexanol és Hydrogenated Olive Oil reakciójából keletkező észterek keveréke. Az összetevőt Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables-el vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Forrás: ITT

Olívaolajból kivont el nem szappanosítható lipidek. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben. Az összetevőt Hydrogenated Ethylhexyl Olivate-al vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.