Yamuna

Ár:   3090 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szani68, Módosítva: 2017. május 11.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

"Természetes megoldás a bőr szárazsága ellen! A könnyű textúrájú nappali krém lágyítja, puhává teszi az élettelen bőrt. Gyorsan felszívódik, és nem hagy maga után zsíros érzetet, ezért sminkalapként is kiválóan használható."

szilvida

2020. szeptember 18.

Bár még csak rövid ideje használom, de nagyon szeretem. Pontosan azt kaptam a pénzemért, amit a leírásban olvastam róla. Lággyá és puhává teszi a bőrömet. Hamar beszívódik, nem hagy maga után zsíros érzetet. Hidratàl egész nap és pluszban még nagyon finom illata is van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

FEmese

2020. augusztus 17.

Érdekes, hogy ahogy látom, volt, akinek kombinált bőrre bevált a krém, én ezt sajnos nem mondhatom el magamról. Túlságosan zsírosnak, nehezen kenhetőnek, nehéz állagúnak találtam, és elkerülte a figyelmem, hogy jól megpakolták olívaolajjal.
Fényes bevonatot hagyott maga után a homlokomon, a puhább felületeken már nem is sikerült jól eloszlatnom.
Próbálkozom még vele alkalmanként, de nem vagyok benne biztos, hogy el fogom tudni használni.
A javára írható, hogy puha lesz tőle a bőröm, és az illata tényleg nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

A javára írható, hogy puha lesz tőle a bőröm, és az illata tényleg nagyon jó.

Mingey

2019. január 12.

Majusban vettem meg a Mullerben. Sok kremet hasznaltam, de ugy erzem ez az igazi. Igaz, 2 hete elfogyott. Azota Botanic Therapy arckremmel potolom (Mullerbe nem surun jutok el😔),de a yamuna arckremnek a nyomaba sem er. Szepen hidratal es az illatat is imadom. Mindenkeppen ajanlom! 🥰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

MrsBean

2018. október 15.

Nagyon jó kis krém, elsősorban azért esett rá a választásom, mert igyekszem állatkisérletmentes kozmetikumokra váltani.
Nagyon-nagyon finom az illata és úgy beszippantja a bőröm, mintha még sosem lett volna hidratálva
Nagyon kellemesen feltöltött, pihepuha lett az arcom.
Az első heti használat után kipattogtam, de gyanítom, hogy ez a váltás miatt van, méregtelenített a szervezetem, mert szépen legyógyultak a ragyák és hűlt helyük maradt ☺
Nem tudok semni rosszat mondani a krémről, szerintem megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

Nagyon kellemesen feltöltött, pihepuha lett az arcom.
Nem tudok semni rosszat mondani a krémről, szerintem megéri az árát.

Lucyshyne

2017. július 2.

Az éjszakai krémje mellett használom hámlasztás után, és imádom. Isteni az illata, és az éjszakaival együtt gyönyörű hidratált, de nem zsíros lesz a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 2.

mekhrba

2017. június 23.

Mintát kértem belőle, azt használtam el. Reggelre próbáltam meg először felkenni, azonban nagyon zavart, hogy hagyott egy réteget az arcomon, valamint úgy éreztem csak a felszínen hidratálja a bőrömet ( lehet, hogy ez azért van mert másik márkától rendelt virágvizes zselémet nagyon szeretem és az szerintem feltöltötte vízzel az arcomat). Estére elhasználtam, de még úgy is zavart, hogy nagyon nehezen szívódik be, biztosan nem vezem meg a teljes kiszerelést, főleg, hogy egy másik márka arcápolói nekem nagyon beváltak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Betaine, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Ofethylhexanol és Hydrogenated Olive Oil reakciójából keletkező észterek keveréke. Az összetevőt Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables-el vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Forrás: ITT

Olívaolajból kivont el nem szappanosítható lipidek. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben. Az összetevőt Hydrogenated Ethylhexyl Olivate-al vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.