Yamuna

Ár:   750 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

Karácsonyi limitált kiadás

Ez a lágy és krémes, finoman habzó szappan ellenállhatatlan fűszeres illatával megédesíti a mindennapokat.

Mona29

2017. december 25.

Tavaly is elhasználtunk egyet karácsonykor, idén is. Szeretem, bár nem csodaszer. Az illata a magában nagyon finom, viszont a kezemen nem marad meg. Szárítani nem szárít. A habja nem valami nagy. Nagyon sokáig elég, így ár-érték arányban szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 25.

friebo

2017. április 10.

Szárazon az illata olyan finom meleg fahéjas, amit eddig még soha nem éreztem, pedig, főleg a karácsony közeledtével, jó pár márka kísérletezik hasonlóval. Viszont a bőrön már semmit (tényleg SEMMIT!!) nem érezni.... Valóban nem fogy gyorsan. Szappan- aki szereti, használja, akit szárítanak, keressen mást. A csomagolása minőségi és szép.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

Bogyinci

2017. március 14.

Vegyesek az érzéseim.
Egyrészt a csomagolása rendkívül igényes. Szépen habzik, nem fogy gyorsan.
Az illata kellemes fahéj... szárazon. Amint felkerül a bőrre el is illan.
Szárító hatását nem vettem észre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

Vegyesek az érzéseim.
Egyrészt a csomagolása rendkívül igényes. Szépen habzik, nem fogy gyorsan.
Az illata kellemes fahéj... szárazon. Amint felkerül a bőrre el is illan.
Szárító hatását nem vettem észre.

Black Fairy

2017. március 7.

Tetszik a csomagolás, a tömbben finom az illata, szépen habzik, de az összes 'eleterőt' kiszívja a kezemből...kézmosás után összeaszik a kezem, és még a zsírosabb kézkrémet is úgy szippantja be, mintha valami könnyed habállagú hidratáló lenne...pedig nem vagyok kézszáradós...télen se...ezenkívül ha megszagolom a kezem égett köröm szaga van a szappantól.
Értékelhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 7.

Értékelhetetlen.

Aura87

2017. január 27.

Szépen habzik, nem nagyon szárít, tisztít, ahogy kell. A finom illata viszont használat közben már egyáltalán nem érződik, amit nagyon sajnálok. A polcra kirakva több illata van, mint használat közben. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

svivko

2016. november 13.

Idén ha lehet még szebb csomagolást kapott. :)
A témánál maradva, nekem nagyon tetszik, és tök igényesnek tartom ezt a szépen hajtogatott újrahasznosított kartondoboz-csomagolást. Viszont maga a termék nálam nem őszinte szerelem, sajnos semmit nem érzek a téli illatvarázsból, maximum egy gyönge fahéjas zöngét, mintha már akkor elment volna az illata, mielőtt becsomagolták volna.
Hivatását azonban tökéletesen teljesíti, nagyon pöpecül tisztít, de nem szívja ki a lelket a kezecskéimből, friss szappanillatot hagy maga után. Megemlítendő, hogy ez a szappan talán a fahéjtól narancssárgás színű, így ha valakinek hófehér a szappantartója, és tikkelhetnékje van a narancssárga szappanfoltoktól, az óvakodjék. Nekem nincs vele bajom, csak meglepődtem mikor kivettem a dobozból. :)
Testvajat kenem utána rögtön, így nagyon szerethető és télies a végeredmény, de az illat (hiánya) miatt csalódott vagyok.
Eredetileg 750 Ft az ára, mai nap végéig azonban 600 Ft-ért lehet beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

Idén ha lehet még szebb csomagolást kapott. :)
Eredetileg 750 Ft az ára, mai nap végéig azonban 600 Ft-ért lehet beszerezni.

Zsuzsi216

2015. március 25.

Akciósan rendeltem a fürdőgolyóval együtt. Finom illata van. Kézmosásra használjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 25.

Pöti

2014. december 28.

Isteni.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 28.

Isteni.. :)

2014. november 18.

Végre találtam igazi karácsonyi hangulatot hozó illatú kozmetikumot az idei karácsonyinak titulált felhozatalban, nevezetesen ezt a szappant és az azonos néven futó fürdőgolyót! Tényleg igazi mézeskalács-fűszerkeverék illata van, első szimatolásra nagyon is tömény, de használat közben ez enyhül, pont jó lesz. Mivel ez hagyományos szappan, így megvan benne azok negatív tulajdonsága is: szárít, szóval mindennapos tusoláshoz nem ajánlom, de alkalomszerűen igen (nagyon kár, hogy nem hoztak ki ugyanilyen illatú testápolót és tusfürdőt is...), egyébként pedig az ünnepi időszakban helyet kaphat a fürdőszobában kézmosószappanként. A fürdőgolyóval szettben 990 forint volt (egyébkénként ha jól emlékszem 745 forint lenne magában), ha nem is adnék ki ennyit úgy általában egy kézmosáshoz használt szappanért most a Karácsony közeledtével egyszer belefér. Egyébkén ajánlom mindenkinek megtekintésre a Yamuna honlapját, én nagyon meglepődtem mennyi mindent árulnak már, ráadásul most december 21-ig ingyen szállítanak Pick Pack Pontra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 18.