Yamuna

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yecaep, Módosítva: 2014. december 3.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

• természetes, növényi olajakkal táplálja a bőrt
  • hatékonyan regenerál

Kiszerelés: 200 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

SchmitterBettina

2017. november 28.

Én nyári leárazáskor vettem meg, de most télen kezdetén el használni. Isteni illata van, nem marad meg sokáig, nem zavaró. Az állaga nagyon sűrű nem kell belőle sok , én a tenyeremben összedörzsölöm és akkor könnyű kenni. Puha lesz tőle a bőrőm! Az ára kicsit húzós , de érdemes figyelni az akciókat, mert úgy már megéri !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 28.

kalmaniki

2017. július 29.

Az 50 ml-es változatot rendeltem meg belőle és nagyon elégedett vagyok vele. Az illata isteni, bár én csak sima kókusz illatot érzek ki belőle, de nagyon kellemes. Nagyon sűrű testvaj, elég nehéz beledolgotni a bőrbe, lassan szívódik be, de nagyon puhává és hidratálttá teszi a bőrt. Ilyenkor nyáron csak a lábszáramra, lábfejemre, kezemre használom, mert soknak érezném máshol, de jól hidratálja a kiszáradt területeket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 29.

FDK

2016. október 10.

Nagyon sűrű, nehezen eldolgozható. Nagyon száraz a lábam, és ez kevés neki, hiába kenem minden nap. Elhasználom, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 10.

encimokus

2016. február 19.

Én is leginkább a kókuszt érzem, meg egy árnyalatnyi ananászt, bár szerintem az nincs benne :D
Sűrű, testes krém, nekem viszonylag hamar felszívódik. Kissé vizes bőrön könnyen kenhető. Már beszereztem a mézes dió változatot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 19.

Hoagirl

2016. február 18.

Jó pár éve a testvajak rabja vagyok, úgyhogy természetesen ezt is ki kellett próbálnom. :) A kicsi, 50 ml-es kiszerelést vettem meg, 990 Ft-ot fizettem érte a boltban. Meg kell gyorsan jegyeznem, hogy ide akárhányszor betérek, mindig nagyon-nagyon kedvesek az eladók, az ilyentől egyszerűen elérzékenyülök, tudom hogy alapból ez a normális, de manapság sajnos ez nem mindig ennyire egyértelmű. A termékre visszatérve: sűrű az állaga, mégis kicsit levegős, habos, kis buborékok vannak benne, egészen érdekes, még sosem találkoztam ilyennel. Az illata kókuszos, az én orrom mást nem érez rajta, emiatt egy kicsit csalódott voltam, mert azt hittem felkenve talán megcsillan egy kis trópusi gyümölcs; papaya, mangó vagy maracuja, nem is tudom hirtelen mire, de valamire még nagyon számítottam... :D Ettől függetlenül nagyon kellemes illata van, kicsit édeskés, de még abszolút tűrőhatáron belül. Kevés is elég belőle, a bőröm hihetetlenül, de tényleg: H-I-H-E-T-E-T-L-E-N-Ü-L puha és bársonyos lesz tőle. A bökkenő az, hogy nagyon nehéz eloszlatni, és kissé nehezen szívódik fel, gyakorlatilag be kell birkózni a bőrbe, de ha ezen túl vagyunk, akkor tényleg csodálatos a végeredmény. Az illata miatt szerintem megosztó testvaj lehet, szerintem ez tipikusan az a termék, ami bőrtípustól függően változtatja az illatát, az enyémmel szerencsére kompatibilis. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 18.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.