Yamuna

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2015. október 29.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Samponok

A Yamuna UP! HAIR termékeket nők és férfiak egyaránt biztonsággal használhatják, természetes összetevői bármely életkorban és nemnél eredményesen küzdenek az öregedő haj és a fejbőr problémáival. Az UP! HAIR készítmények új összetevője az Emortal és további hat kiegészítő, ápoló hatóanyagai révén gondoskodik a gyulladásmentes, ép fejbőrről, a javított hajszerkezetről, és hozzájárul a regenerált és hidratált haj megszületéséhez. Könnyed textúrájának és letisztult megjelenésének köszönhetően élmény az UP! HAIR termékek használata. A haj szolgálatába állítva őket rövid időn belül lassul a hajhullás és új hajszálak nőnek, emellett puhább és fényesebb lesz a megerősödött haj, valamint ezzel együtt megnő az önbecsülés is.

A kutatások során a tesztalanyok többségének haj nőtt a fej elülső és csúcsi részén. A csodakészítmények kora lejárt. Hajunk egészsége most a kezünkben. A természetes megoldásokat egyesítve a tudomány erejével minden eddiginél nagyobb eséllyel vehetjük fel a küzdelmet korunk egyik legégetőbb hétköznapi kellemetlensége, a hajhullás ellen.

hippiesaur

2019. július 16.

Az illatát kifejezetten szeretem, tetszik, hogy picit mentolos. Önmagában használva sajnos borzalmasan gubancos lett a hajam tőle, ráadásul másnap iszonyatosan viszketett a fejbőröm is. Ebből kifolyólag inkább mindig használok utána egy másik sampont és balzsamot, ami segít ezen. Így viszont kicsit pazarlásnak érzem a használatát, hogy más samponnal együtt működik csak a hajamon. Nem tudom ez mennyire "semlegesíti" az ígért hajnövesztő és a hajhullást csökkentő hatását, én nem vettem észre nagy változásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

Ditti11

2019. június 14.

A habzása nekem is pont elég, természetes összetevőknél ez rendben van. Első mosásnál úgy tűnik semmi nem történt, de lemosás után másodiknál érezhetően jobban kifejti hatását. Rövid időn belül nagyon sok babahajam nőtt. Hajam állaga, tartása is jobb lett, nem lapul le. A fejbőröm felfrissül tőle. Göndör hajam van, így arra, hogy szárít nem igazán tudok mit mondani, mert alapból szárazabb a hajam. Én ezt úgy oldottam meg, hogy olyan balzsamot kerestem, ami jobban táplál az átlagosnál és így párban nálam jól működik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 14.

Claire125

2017. augusztus 23.

Nem győzött meg, a hajhullásom és enyhe korpásodás nem enyhült, és plusz nagyon szárította a hajam (ami eddig nem volt jellemző). Így ár érték arányban szerint nem egy csodaszer. Nem fogom újra vásárolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Cindi

2017. július 4.

Valamiért el kezdett hullani, és korpásodni a hajam, erre kerestem valamit. És bevált! Már 3 hajmosás után alig hullott a hajam, és a korpásodás is folyamatosan mérséklődik. Igaz, hogy szőkített a hajam, ezért kell utána egy jó kis balzsam, de megéri szerintem. Mindenkinek ajánlom, aki hasonló problémával küzd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 4.

SophieMCO

2017. április 19.

Kedvenc nem lett, de a célnak megfelel... Az ára elég brutális, ha nem tudnám kedvezményesen megvenni biztos nem venném újra. Valóban szárít egy picit, az én hajam amúgy is gyorsan nő, nálam ez nem igazán szempont. Olyan vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. Nem is jó nem is rossz... állatkísérlet mentes, az incije elmegy nyögvenyelősen, tisztít, enyhén szárít, de a hajvégeim nem töredeznek mellette. Ha olcsón kitudja fogni az ember célnak megfelel, de teljes áron én nem tudom ajánlani. Az illata nekem is kellemes, picit gyógyszertári ugyan. Igazából 3,5 csillagot adnék rá szívem szerint, de mivel nem lehet, így 3at kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

nreka

2017. január 29.

Leárazáskor vettem, körülbelül nyár óta használom.
Az illatát nagyon szeretem, erősen kiérezni a borsmentát.
Kétszer mosom a hajam,nekem első alkalommal körülbelül egyáltalán nem habzik.
Felváltva használtam a Helia-D gyógynövényes samponjával, és elég jó párost alkottak.
Határozottan gyorsabban nő a hajam, viszont nem vettem észre hogy több babahajam lenne.
Egy kicsit szárítja a hajvégeket, úgyhogy plusz balzsamot is kell mellé használni.
Nem mondanám hogy rossz, igazából nekem olyan semmilyen. Ha hajnövekedést szeretnék, akkor lehet újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

Leárazáskor vettem, körülbelül nyár óta használom.
Az illatát nagyon szeretem, erősen kiérezni a borsmentát.
Kétszer mosom a hajam,nekem első alkalommal körülbelül egyáltalán nem habzik.

Nancika

2016. december 30.

Már október eleje óta használom, és még mindig van benne. Szerintem bátran kijelenthetem, hogy eddig még sosem tartott ki ilyen sokáig egyetlen hajápoló termékem sem. Ez idő alatt mindig egy másik samponnal együtt használtam: sokáig például az Alterra egyik termékével. Először hajat mosok a másik samponnal, egy öblítés után pedig ezzel is, gondosan ügyelve rá, hogy csak a hajtöveken oszlassam el az Up! Hairt. Közben pedig fel szoktam kenni a balzsamot a hajam végére, majd egy-két perc elteltével egyszerre öblítem le mindkettőt. Eddigi tapasztalataim alapján így működik a legtökéletesebben.

A hajamnál van egy bizonyos hosszúság, ami után nem nő tovább, csak elkezd hirtelen hullani és törni. Mióta ezt használom ez megváltozott: tovább nő a hajam, és egyáltalán nem ritkul. Egy szállal sem találok több szálat a kefében, mint korábban (sőt, csak kevesebbet), pedig közben már a kritikus hosszt is meghaladtam egyszer. Arról nem is beszélve, hogy néhány babahaj valóban megjelent idő közben. Ugyan valamennyire továbbra is törik a hajam, egyáltalán nem olyan tempóban, mint korábban.

Ha a haj teljes hosszára kenjük, gubancolódós, ragacsos lesz a végeredmény, azonban a tövén alkalmazva nagyszerű kis kence. (Nem mellékesen, én úgy tudom, hogy nem egészséges a teljes hajunk hosszát samponozni, mert az száríthatja a hajvégeket.) A habzása szerintem pont elég: valamennyire azért felhabzik, de nem hagy leküzdhetetlen hab hegyeket maga után. Mivel több természetes sampont is próbáltam már, engem ez nem igen zavar. Viszont ezért cserébe valóban érezni, hogy pezseg tőle a fejbőrünk, annyira felfrissíti. Alig várom, hogy nyáron is használhassam, biztos nagyon jól fog majd esni.

Összességében én nagyon megszerettem ezt a sampont, mert valóban megtartja minden ígéretét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 30.

Natalka

2016. október 21.

Most már két hajhullós "szezont" is végigasszisztált velem, bátran írok véleményt.
Mindig ősszel hullik a hajam (mint a falevelek:)), akkor pánikszerűen elkezdek használni valamilyen speciális készítményt, ami segít. Kevés hajam van, rövid, és ráadásul vékonyszálú is, úgyhogy gondolhatjátok, h sokkot kapok már egy kisebb mennyiség elvesztésétől is...
Úgy voltam vele, h oké, akkor próbáljuk ki ezt is, a hatása úgyis látszik viszonylag rövid időn belül (egy héten kétszer mosok hajat, kb. négy hét, mire hatni kezd akármi is, amit magamra kenek). Szerintem megfelelően habzik, és friss mentolos, én ezt a fejbőrömön is érzem, h sokkal frissebb, üdébb. A hajszálaim vhogy megvastagodnak, vagy nem is tudom hogy mondjam... mintha dúsabbnak tűnne a hajam a használata után. Nem zsírosodik tőle jobban a hajam, mint más samponoktól, e tekintetben teljesen átlagos.
És a lényeg: pár hét után észrevettem, h kevesebb haj marad a lefolyóban hajmosáskor. Két hónap után pedig meg is szűnt a hullás. Akkor abba is hagytam a használatát, más samponokat nyomtam:) (szintén Yamuna, levendulás és ligetszépeolajos). Amikor egy kis felfrissülésre vágytam (és szintentartásra), akkor azért használgattam a maradékot néha.
Nem is volt semmi gond, de most ősszel ugye kezdődött a szokásos hullás, és már vettem is meg az Up Hair-t. Újra rendbetette a fejem, már szintén kevesebb hajat veszítek el, mint az elején.
A negatívuma annyi, h kicsit szárít (én nem használok balzsamot), nekem zsíros a hajam, így pont jó lesz, de száraz hajúaknak hasznos lehet valamilyen kiegészítő ápolás mellé, h ki tudják fésülni a gubancokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

Torpece

2016. szeptember 28.

Hajnövesztő hatását talán akkor tudom majd véleményezni, ha a flakon tartalmának a végére érek, de ez még nem most lesz. Egyébként az illata visszafogott, diszkrét gyógynövény illat, nekem tetszik. Habzása hasonló, mint a levendulás samponé de ezt én is egy pici mennyiséggel történő 2. mosással oldom meg. Nagyon szép fényes, puha tőle a hajam, mintha a tartása is kicsit jobb lenne . A levendulás sampon összetevőit ismerve itt is megnéztem az összetevő listát és örömmel láttam, sokkal barátibb és sehol benne a parabén. Elsőre ennyi tapasztalatom van vele kapcsolatban, szerintem a továbbiakkal majd még jönni fogok. Ha beváltja a nevében ígért növesztő hatást akkor újravevős lesz nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Xnano

2016. szeptember 9.

2016.08.02.
Meg mindig hajnovesztesben vagyok, es mikor beugrottam a Yamunaba kezkremert akkor lattam hogy van ilyen hajnovesztos cuccuk is. :) A tonikra nem mertem raprobalni, annyi alkohol betenne a fejboromnek, de a sampont elhoztam.
Elso samponozasra nem habzik, de oblites utan a masodik sanmponozaskor rendesen felhabzott. Ereztem a husito-bizsergeto hatast (rozmaring), az illataval nincsen bajom, gyogynovenyes, :) Viszont lemosas utan nem is tudom, ilyen hajfestekszaga van.
Problemat a fejborommel nem okozott, a hajam sem zsirosodik gyorsabban.

Meg csak 3-szor hasznaltam, ezert a hajnovesztos hatasarol nem tudok beszamolni, de majd jovok updatelni.
Egyelore 4 csillagot kap, a hajfestekes szag miatt.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
UPDATE 2016.09.09.

Jottem felpontozni :) Gyorsan es latvanyosan no tole a hajam, rengeteg babahajam lett :) Nem irritalja az egyebkent erzekeny fejboromet, es a hajam se zsirosodik gyorsabban, eeees marha lassan fogy heti 2 mosas mellett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

2016.08.02.
Problemat a fejborommel nem okozott, a hajam sem zsirosodik gyorsabban.

Egyelore 4 csillagot kap, a hajfestekes szag miatt.

UPDATE 2016.09.09.

Hidratálók: Hydroxyethyl Urea, Propylene Glycol, Lactic Acid, Propanediol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Peptidek: Pisum Sativum Peptide

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az arab kávé magjának a kivonata. A nyers kávé gazdag forrása az antioxidánsoknak és a koffeinnek.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.